XXIII Міжнародний гуцульський фестиваль, с. Рахів

2–4 вересня

2-4 вересня у місті Рахові відбудеться ХХІІІ Міжнародний гуцульський фестиваль і XVI фестиваль-ярмарок «Гуцульська бриндзя».

Рахівщина прийматиме гостей вже вчетверте.

Учасники дійства змагатимуться за першість на семи сценах у декількох жанрах: пісенному, музичному, театральному, хореографічному. Гуцульські райони представлять для участі колективи, основу репертуару яких складають співанки, коломийки, пісні і танці, драматичні твори, сюжети відеофільмів з життя гуцулів.

Окрім мистецьких колективів, кожен район представить виставку народних умільців, щоб показати кращі надбання краю у вишивці, різьбі по дереву та інших жанрах прикладного мистецтва.

Участь у фестивалі візьмуть також делегації з країн Європи: Румунії, Молдови, Угорщини, Словаччини, Польщі, Литви, Білорусі.

Традиційно, в переддень відкриття фестивалю, 2 вересня, буде проходити Міжнародна науково-практична конференція «Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку прикордонних територій Марморощини».

В рамках Міжнародного фестивалю також відбудеться XVI гастрономічний фестиваль-ярмарок «Гуцульська бриндзя», який проводять у місті Рахові щороку, у першу неділю вересня. Це свято повернення вівчарів з полонин додому. Фестиваль демонструє справжні традиції полонинників — їхній побут, ремесло, культуру, гостинність і здобутки.

Оргкомітет.
Рік

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007


Повідомити про нову подію
Косів, Гуцульщина та Карпати
<a href=/index.cfm/fuseaction/events.main/>Події</a> ‹ XXIII Міжнародний гуцульський фестиваль, с. Рахів
KosivArtПодії ‹ XXIII Міжнародний гуцульський фестиваль, с. Рахів
ENG УКР
 
 
© 2004—2019 KosivArt