І-й фестиваль мистецтв «Карпатські зорі» в місті Косові

24–27 березня

Дорогий друже!

24-27 березня 2009 року Мистецько-творче МП «Остап», пансіонат «Карпатські зорі», Народний артист України Остап Гавриш проводитимуть І-й фестиваль мистецтв «Карпатські зорі» в місті Косові, що на Івано-Франківщині у центрі Гуцульщини – самобутньому мистецькому регіоні, де з прадавніх часів збережені унікальні пісенні традиції, декоративно-прикладне мистецтво: вишивка, ткацтво, ліжникарство, різьба по дерево, кераміка, писанкарство, художня обробка металу та шкіри. Метою цього фестивалю є виявлення талановитої, обдарованої молоді, підвищення естетичної культури, розвитку творчого потенціалу та виконавської майстерності учасників, стимулювання їх активної участі в культурному житті регіону, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до культури інших народів. А також фестиваль проводиться для оздоровлення учасників на базі санаторію «Карпатські зорі».

Основними завданнями фестивалю є: розвиток всіх видів і жанрів мистецтва, традиційної народної культури; стимулювання створення нових і зміцнення існуючих гуртків та колективів , залучення до них нових учасників; пропаганда засобами мистецтва творів, які складають світову класичну спадщину, кращих зразків сучасного мистецтва та фольклору; збагачення репертуару високохудожніми творами національної драматургії, музики і хореографії, кращими зразками вітчизняної і зарубіжної класики; підвищення художнього рівня виконавської майстерності солістів та колективів.

Просимо Вас делегувати студентів Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв взяти участь у нашому фестивалі.

З повагою,
Директор фестивалю — менеджер МТМП «Остап» Маріанна Гавриш.
Адміністратор фестивалю — заступник директора профілакторію «Карпатські зорі» Михайло Тригуб’як.

Довідки за тел.: 8 (095) 605-29-80
e-mail: zirkafest@i.ua

Обговорення на Косівському форумі.


Положення про фестиваль мистецтв «Карпатські зорі 2009»

І. Загальні положення.

24-27 березня 2009 року проводиться фестиваль мистецтв «Карпатські зорі» в місті Косові, що на Івано-Франківщині у столиці Гуцульщини – самобутньому мистецькому регіоні, де з прадавніх часів збережені унікальні пісенні традиції, декоративно-прикладне мистецтво: вишивка, ткацтво, ліжникарство, різьба по дерево, кераміка, писанкарство, художня обробка металу та шкіри. Метою цього фестивалю є виявлення талановитої, обдарованої молоді, підвищення естетичної культури, розвитку творчого потенціалу та виконавської майстерності учасників, стимулювання їх активної участі в культурному житті регіону, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до культури інших народів. А також фестиваль проводиться для оздоровлення учасників під час шкільних весняних канікул на базі санаторію «Карпатські зорі».

Співзасновниками фестивалю є: Мистецько-творче МП «Остап», пансіонат «Карпатські зорі», СПД-ФО платник єдиного податку Народний артист України Остап Гавриш.

Організатори фестивалю – Менеджер МТМП «Остап» Маріанна Гавриш та Заступник директора профілакторію «Карпатські зорі» Тригуб’як Михайло.

ІІ. Завдання фестивалю.

Основними завданнями фестивалю є:

 • розвиток всіх видів і жанрів мистецтва, традиційної народної культури;
 • стимулювання створення нових і зміцнення існуючих гуртків та колективів, залучення до них нових учасників;
 • пропаганда засобами мистецтва творів, які складають світову класичну спадщину, кращих зразків сучасного мистецтва та фольклору;
 • збагачення репертуару високохудожніми творами національної драматургії, музики і хореографії, кращими зразками вітчизняної і зарубіжної класики;
 • підвищення художнього рівня виконавської майстерності колективів;
 • виявлення і підтримка талановитих молодих виконавців;
 • популяризація сучасної української пісні;
 • популяризація та впровадження новітніх форм музичного естрадного мистецтва;
 • взаємозбагачення культурних традицій;
 • утвердження та розвиток українського вокального мистецтва та української мови;
 • естетичний та духовний розвиток;
 • розвиток і зміцнення дружби та миру між учасниками засобами творчого спілкування;
 • розширення культурних, інформаційних та ділових звязків між учасниками;
 • залучення меценатів та спонсорів до підтримки творчої молоді;
 • обмін досвідом творчої діяльності композиторів, поетів, музичних керівників, продюсерів та молодих виконавців.

ІІІ. Порядок проведення фестивалю.

Фестиваль проводиться в концертному залі туристичної бази «Карпатські зорі» м. Косова Івано-Франківської області з 24 по 27 березня 2009 року.

Підготовчу роботу з організації та проведення фестивалю здійснює організаційний комітет та дирекція фестивалю.

До участі у фестивалі запрошуються композитори та поети, продюсери, зірки української естради, професійні та аматорські художні колективи з різних країн світу, організатори дитячих та юнацьких фестивалів з України та зарубіжжя.

В рамках фестивалю проводиться:

 • конкурсна програма учасників фестивалю за різними жанрами;
 • творчі зустрічі з композиторами, продюсерами, поетами-піснярами;
 • концерти професійних та аматорських колективів, зірок української та зарубіжної естради;
 • вечори знайомств для учасників та гостей фестивалю;
 • екскурсії мистецькими осередками Косівщини;
 • прес-конференції організаторів для ЗМІ;
 • майстер-класи у майстрів декоративно-прикладного мистецтва Косова.

ІV. Умови проведення конкурсної програми молодих виконавців.

Основним заходом фестивалю «Карпатські зорі» є конкурсна програма, в якій беруть участь солісти-вокалісти, ансамблі, хореографи, читці, театральні колективи.

Оцінку виступів учасників конкурсу здійснює журі, до складу якого входять провідні спеціалісти – діячі культури і мистецтв України, композитори, продюсери.

Склад журі конкурсу затверджується організаційним комітетом фестивалю. Голова журі фестивалю «Карпатські зорі» — Народний артист України, композитор Остап Гавриш.

Критерії, за якими оцінюються виступи учасників фестивалю: реалізація художнього задуму твору;творчий підхід та індивідуальність виконавців; рівень виконавської майстерності; артистизм і сценічна культура, якість фонограми, естетика сценічного одягу. Журі визначає переможців за кількістю набраних балів. При голосуванні голова журі має право двох голосів. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

Для участі у конкурсі запрошуються виконавці віком від 6 років.

Солісти: (вокал), вокальні колективи – Виконавці, що допущені до участі у конкурсній програмі, мають підготувати дві пісні під інструментальні фонограми (-).

В першому турі учасники виконують пісню українською мовою, учасники з інших країн – мовою країни, яку вони представляють. Усі твори виконуються наживо в супроводі інструментальної фонограми (-), тривалість до 3-х хвилин.

Хореографічні, фольклорні колективи і солісти, шоу-групи — два номери загальною тривалістю не більше 8 хв.

Виконавці розмовного жанру: твори виконуються обов’язково українською мовою в першому турі (або державною мовою країни, яку представляє учасник), виступ до 5-ти хвилин.

Всі фонограми повинні бути представлені на цифрових носіях: на МD чи CD. Оргкомітет фестивалю залишає за собою право не допустити до участі, якщо фонограми зроблені неякісно або записані на застарілих носіях (аудіокасети, бабіни та ін.).

Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні подати наступні документи:

 • Заяву-анкету (Додаток 1).
 • Копію свідоцтва про народження або паспорта.
 • Документ про оплату участі у фестивалі.

Конкурсні виступи проводяться у трьох вікових групах:

 • Молодша — з 6 до 12 років;
 • Середня — з 12 до 16 років;
 • Старша — від 16 і вище.

Заяви на участь у конкурсі приймаються до 24 березня до 16 год.

Конкурсна програма фестивалю проходить у два тури:

 • 1-й тур 25-го березня (виконуються твори українською мовою фонограма (-);
 • 2-й тур 26-го березня (твір на вибір) фонограма (-);

Під час конкурсної програми забороняється використовувати фонограми (-) з продубльованим вокальним унісоном.

За участь у конкурсі учасники роблять внесок у розмірі 100 грн., який перераховується відряджаючою стороною на рахунок організаторів фестивалю (можна зробити внесок готівкою по прибутті на фестиваль).

Кожен учасник може прибути на фестиваль з дорослими супроводжуючими, (другий супроводжуючий вносить благодійний внесок на проведення фестивалю у розмірі 100 грн.) Учасники до 14 років без дорослого супроводжуючого до участі не допускаються.

При собі необхідно мати свідоцтво про народження або паспорт, фонограми пісень (-) та (+1).

Супроводжуюча особа несе повну відповідальність за безпеку, життя та здоров’я учасника фестивалю.

Витрати, пов’язані з харчуванням, проживанням, приїздом та від’їздом учасників і супроводжуючих осіб – за рахунок відряджаючої сторони. Оргкомітет фестивалю організовує проживання учасників і 3-х разове харчування у санаторії «Карпатські зорі». Проживання, харчування – 670 грн. Організатори фестивалю організовують харчування для учасників, які не проживатимуть в санаторії в дні конкурсів за попередніми заявками (за 1 день) та відповідною оплатою.

Порядок виступів у конкурсі встановлюється жеребкуванням, яке проводиться після реєстрації всіх учасників 25-го березня о 10 годині.

V. Нагороди учасників фестивалю.

Оргкомітет фестивалю встановив наступні нагороди для переможців:

 • Гран-Прі фестивалю — путівка на відпочинок в санаторій «Карпатські зорі» на дві особи терміном на 10 днів; вокалісти – зйомка відеокліпу кращої пісні фестивалю.
 • Лауреат І премії (у кожній віковій групі).
 • Лауреат ІІ премії (у кожній віковій групі).
 • Лауреат ІІІ премії (у кожній віковій групі).
 • Дипломант фестивалю.

Спеціальні призи — приз кращому музичному керівникові (оцінюється згідно підготовки конкурсантів); приз глядацьких симпатій;

Учасники нагороджуються дипломами і подарунками від організаторів, меценатів та спонсорів.

Рішенням журі звання лауреатів можуть подвоюватися (в залежності від рівня виконавської майстерності конкурсантів).

26-го березня оргкомітет фестивалю організовує концерт за участю лауреатів та дипломантів фестивалю та гостей фестивалю.

VІ. Фінансові умови.

Фінансування фестивалю здійснюється:за рахунок спонсорських, благодійних та інших надходжень, не заборонених чинним законодавством.

VІІ. Інформаційна підтримка.

 • Національна телекомпанія України;
 • Національна радіокомпанія України;
 • Преса;
 • Музичні телеканали та радіостанції;
 • Інтернет видання.

VIII. Реквізити засновників.

Поштова адреса: Санаторій «Карпатські зорі», вул. Над Гуком ,15а, м. Косів, 78600.
тел:/факс 8 (03478) 2-16-93

Тел. для довідок 8 095 605 29 80; e-mail: zirkafest@i.ua

Оплата за проживання в санаторії «Карпатські зорі» 670 грн.:
р/р 260051577 ІФ ОД «Райффайзен банк «Аваль» МФО 336462 КОД 23799201

Оплата за участь у фестивалі:
р/р 26201197934100 в АКІБ «УкрСиббанк», МФО 351005, Ідент.№1897012758 (Свід. Є № 190259).

Рік

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007


Повідомити про нову подію
Косів, Гуцульщина та Карпати
<a href=/index.cfm/fuseaction/events.main/>Події</a> ‹ І-й фестиваль мистецтв «Карпатські зорі» в місті Косові
KosivArtПодії ‹ І-й фестиваль мистецтв «Карпатські зорі» в місті Косові
ENG УКР
 
 
© 2004—2024 KosivArt