|
24–27 березняДорогий друже!24-27 березня 2009 року Мистецько-творче МП «Остап», пансіонат «Карпатські зорі», Народний артист України Остап Гавриш проводитимуть І-й фестиваль мистецтв «Карпатські зорі» в місті Косові, що на Івано-Франківщині у центрі Гуцульщини – самобутньому мистецькому регіоні, де з прадавніх часів збережені унікальні пісенні традиції, декоративно-прикладне мистецтво: вишивка, ткацтво, ліжникарство, різьба по дерево, кераміка, писанкарство, художня обробка металу та шкіри. Метою цього фестивалю є виявлення талановитої, обдарованої молоді, підвищення естетичної культури, розвитку творчого потенціалу та виконавської майстерності учасників, стимулювання їх активної участі в культурному житті регіону, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до культури інших народів. А також фестиваль проводиться для оздоровлення учасників на базі санаторію «Карпатські зорі». Основними завданнями фестивалю є: розвиток всіх видів і жанрів мистецтва, традиційної народної культури; стимулювання створення нових і зміцнення існуючих гуртків та колективів , залучення до них нових учасників; пропаганда засобами мистецтва творів, які складають світову класичну спадщину, кращих зразків сучасного мистецтва та фольклору; збагачення репертуару високохудожніми творами національної драматургії, музики і хореографії, кращими зразками вітчизняної і зарубіжної класики; підвищення художнього рівня виконавської майстерності солістів та колективів. Просимо Вас делегувати студентів Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв взяти участь у нашому фестивалі. З повагою, e-mail: zirkafest@i.ua Обговорення на Косівському форумі. Положення про фестиваль мистецтв «Карпатські зорі 2009»І. Загальні положення.24-27 березня 2009 року проводиться фестиваль мистецтв «Карпатські зорі» в місті Косові, що на Івано-Франківщині у столиці Гуцульщини – самобутньому мистецькому регіоні, де з прадавніх часів збережені унікальні пісенні традиції, декоративно-прикладне мистецтво: вишивка, ткацтво, ліжникарство, різьба по дерево, кераміка, писанкарство, художня обробка металу та шкіри. Метою цього фестивалю є виявлення талановитої, обдарованої молоді, підвищення естетичної культури, розвитку творчого потенціалу та виконавської майстерності учасників, стимулювання їх активної участі в культурному житті регіону, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до культури інших народів. А також фестиваль проводиться для оздоровлення учасників під час шкільних весняних канікул на базі санаторію «Карпатські зорі». Співзасновниками фестивалю є: Мистецько-творче МП «Остап», пансіонат «Карпатські зорі», СПД-ФО платник єдиного податку Народний артист України Остап Гавриш. Організатори фестивалю – Менеджер МТМП «Остап» Маріанна Гавриш та Заступник директора профілакторію «Карпатські зорі» Тригуб’як Михайло. ІІ. Завдання фестивалю.Основними завданнями фестивалю є:
ІІІ. Порядок проведення фестивалю.Фестиваль проводиться в концертному залі туристичної бази «Карпатські зорі» м. Косова Івано-Франківської області з 24 по 27 березня 2009 року. Підготовчу роботу з організації та проведення фестивалю здійснює організаційний комітет та дирекція фестивалю. До участі у фестивалі запрошуються композитори та поети, продюсери, зірки української естради, професійні та аматорські художні колективи з різних країн світу, організатори дитячих та юнацьких фестивалів з України та зарубіжжя. В рамках фестивалю проводиться:
ІV. Умови проведення конкурсної програми молодих виконавців.Основним заходом фестивалю «Карпатські зорі» є конкурсна програма, в якій беруть участь солісти-вокалісти, ансамблі, хореографи, читці, театральні колективи. Оцінку виступів учасників конкурсу здійснює журі, до складу якого входять провідні спеціалісти – діячі культури і мистецтв України, композитори, продюсери. Склад журі конкурсу затверджується організаційним комітетом фестивалю. Голова журі фестивалю «Карпатські зорі» — Народний артист України, композитор Остап Гавриш. Критерії, за якими оцінюються виступи учасників фестивалю: реалізація художнього задуму твору;творчий підхід та індивідуальність виконавців; рівень виконавської майстерності; артистизм і сценічна культура, якість фонограми, естетика сценічного одягу. Журі визначає переможців за кількістю набраних балів. При голосуванні голова журі має право двох голосів. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає. Для участі у конкурсі запрошуються виконавці віком від 6 років. Солісти: (вокал), вокальні колективи – Виконавці, що допущені до участі у конкурсній програмі, мають підготувати дві пісні під інструментальні фонограми (-). В першому турі учасники виконують пісню українською мовою, учасники з інших країн – мовою країни, яку вони представляють. Усі твори виконуються наживо в супроводі інструментальної фонограми (-), тривалість до 3-х хвилин. Хореографічні, фольклорні колективи і солісти, шоу-групи — два номери загальною тривалістю не більше 8 хв. Виконавці розмовного жанру: твори виконуються обов’язково українською мовою в першому турі (або державною мовою країни, яку представляє учасник), виступ до 5-ти хвилин. Всі фонограми повинні бути представлені на цифрових носіях: на МD чи CD. Оргкомітет фестивалю залишає за собою право не допустити до участі, якщо фонограми зроблені неякісно або записані на застарілих носіях (аудіокасети, бабіни та ін.). Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні подати наступні документи:
Конкурсні виступи проводяться у трьох вікових групах:
Заяви на участь у конкурсі приймаються до 24 березня до 16 год. Конкурсна програма фестивалю проходить у два тури:
Під час конкурсної програми забороняється використовувати фонограми (-) з продубльованим вокальним унісоном. За участь у конкурсі учасники роблять внесок у розмірі 100 грн., який перераховується відряджаючою стороною на рахунок організаторів фестивалю (можна зробити внесок готівкою по прибутті на фестиваль). Кожен учасник може прибути на фестиваль з дорослими супроводжуючими, (другий супроводжуючий вносить благодійний внесок на проведення фестивалю у розмірі 100 грн.) Учасники до 14 років без дорослого супроводжуючого до участі не допускаються. При собі необхідно мати свідоцтво про народження або паспорт, фонограми пісень (-) та (+1). Супроводжуюча особа несе повну відповідальність за безпеку, життя та здоров’я учасника фестивалю. Витрати, пов’язані з харчуванням, проживанням, приїздом та від’їздом учасників і супроводжуючих осіб – за рахунок відряджаючої сторони. Оргкомітет фестивалю організовує проживання учасників і 3-х разове харчування у санаторії «Карпатські зорі». Проживання, харчування – 670 грн. Організатори фестивалю організовують харчування для учасників, які не проживатимуть в санаторії в дні конкурсів за попередніми заявками (за 1 день) та відповідною оплатою. Порядок виступів у конкурсі встановлюється жеребкуванням, яке проводиться після реєстрації всіх учасників 25-го березня о 10 годині. V. Нагороди учасників фестивалю.Оргкомітет фестивалю встановив наступні нагороди для переможців:
Спеціальні призи — приз кращому музичному керівникові (оцінюється згідно підготовки конкурсантів); приз глядацьких симпатій; Учасники нагороджуються дипломами і подарунками від організаторів, меценатів та спонсорів. Рішенням журі звання лауреатів можуть подвоюватися (в залежності від рівня виконавської майстерності конкурсантів). 26-го березня оргкомітет фестивалю організовує концерт за участю лауреатів та дипломантів фестивалю та гостей фестивалю. VІ. Фінансові умови.Фінансування фестивалю здійснюється:за рахунок спонсорських, благодійних та інших надходжень, не заборонених чинним законодавством. VІІ. Інформаційна підтримка.
VIII. Реквізити засновників.Поштова адреса: Санаторій «Карпатські зорі», вул. Над Гуком ,15а, м. Косів, 78600. Тел. для довідок 8 095 605 29 80; e-mail: zirkafest@i.ua Оплата за проживання в санаторії «Карпатські зорі» 670 грн.: Оплата за участь у фестивалі: |
|