Ігор Пелипейко — «Містечко над Рибницею»

9 березня

Книгу Ігоря Пелипейка «Містечко над Рибницею» видавництво «Писаний Камінь» видало ще 2004 року. Це краєзнавча книга про Косів - славне гуцульське місто, центр народного мистецтва. В ній автор помістив цілий ряд легенд, переказів, спогадів, нарисів про визначні місця, події та про людей, які прославили це місто.

Оскільки книга була цікавою та захоплюючою, в короткий час стала популярною, то й дуже скоро зникла з прилавків книгарень. Багато косівчан, і не тільки, хотіли придбати її для своїх бібліотек. Проте вийшла вона дуже малим тиражем — всього 300 примірників. На даний час книга «Містечко над Рибницею» вийшла другим накладом. її можна придбати В громадській організації «Просвіта», що знаходиться на площі Незалежності у м. Косові.

Ігор Аполлонович Пелипейко у передмові написав: «Якщо ця книжка викличе в когось зацікавлення своїм змістом, збудить пошану до тих, що колись тут жили, працювала будували, раділи і страждали, а нерідко й гинули безвинно чи в боротьбі за кращу долю, спонукає до власних пошуків, автор вважатиме своє завдання виконаним. Автор свідомий того, що книжка далеко не вичерпує теми, щиро бажає успіхів новим дослідникам історії славного містечка біля підніжжя чарівних Карпат».

Здавна Косів манив до себе природою, гуцульським настроєм та великою кількістю народних майстрів, поетів... Тож Ігор Аполлонович зробив дійсно велику справу — він довів, що і в нашого міста є своя багата історія. Особисто для мене ця книга стала відкриттям. Історичні знімки, факти та змістовність подій показують, як з плином часу все змінилося. Ми самі творимо свою історію. І тільки ті, хто знає її, порівнюючи минуле і теперішнє, мають ключ до кращого майбутнього. Шануймо те, що маємо, бережімо, творімо нове для того, щоб закласти підґрунтя для нової сторінки в історії нашого славного міста!!!

Христина Тарновецька
Рік

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007


Повідомити про нову подію
Косів, Гуцульщина та Карпати
<a href=/index.cfm/fuseaction/events.main/>Події</a> ‹ Ігор Пелипейко — «Містечко над Рибницею»
KosivArtПодії ‹ Ігор Пелипейко — «Містечко над Рибницею»
ENG УКР
 
 
© 2004—2024 KosivArt