Фестиваль «Черемош» у Криворівні

11–12 травня

«Черемош-фест» — вібрації горянської та туристичної культури.

Черемош знаменний для горян, туристів, митців, формує з усіх небайдужих всеохоплююче Ми. Це Ми — живі сторінки набутків, ілюстрація цілісності єднання протилежностей.

Музична складова фестивалю ретельно відібрана і представлена музичними колективами, в творчість яких органічно вплетений народний мелос, передусім — карпатський.

11 травня ввечері відбудуться виступи колективів, що використовують у своїй творчості потужний саунд — «КораЛЛі», «Рура», «Пан Пупець»,«Перкалаба» ( Івано-Франківськ), «Дримба да Дзиґа» (Київ). Наступного вечора, 12 травня — виступ колективів, що виконують свою музику ближче до автентичного, акустичного звучання — «Гуцули» (Верховина), «Фолькнери» (Київ), «Гич Оркестр» та «LBB» (Львів).

В рамках фестивалю відбудеться рекорд найчисленнішого в країні дримбання на гуцульських дримбах. Всі охочі матимуть змогу придбати гуцульську дримбу, один із символів фестивалю, і долучитися до встановлення рекорду. Дримба — один із найпростіших, найочевидніших музичних інструментів. Тим не менше, гра на ньому потребує вміння та навичок, що вимагає тренування від 5 хвилин до безмежності. В культурах різних народів цей музичний інструмент варіює в різних назвах та формах. Встановленням рекорду буде утворено Ланцюг Дримбарів, символічне єднання музичних резонацій з хвилями-вібраціями Чорного Черемошу — і продовжуватиметься протягом двох днів фестивалю.

На фестивалі відбуватимуться лекції, присвячені збереженню природи та культури Карпатського реґіону, де гості зможуть дізнатися більше про край, в якому вони перебувають

У межах фестивалю гості матимуть змогу набутися, навчитися, опанувати, доторкнутися, покуштувати, пустити в себе карпатський простір.

Захід відбудеться під егідою славного Товариства Лева та за сприяння Всесвітнього Фонду Природи.
Рік

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007


Повідомити про нову подію
Косів, Гуцульщина та Карпати
<a href=/index.cfm/fuseaction/events.main/>Події</a> ‹ Фестиваль «Черемош» у Криворівні
KosivArtПодії ‹ Фестиваль «Черемош» у Криворівні
ENG УКР
 
 
© 2004—2024 KosivArt