Виставка творів живопису косівських авторів

15 березня

У четвер, 15 березня, у Косівському музеї народного мистецтва і побуту відкрилася виставка творів живопису косівських авторів Мирослава Волощука, Василя Рибака, Андрія Репети.

Охочі можуть відвідати виставку з 10 до 18 год. щодня.

Пензлем змальовують життя.

У кожної людини своя доля, свої уподобання і таланти, але серед тисячі відмінностей є таки щось спільне, щось рідне і дороге. У цих косівських митців різні життєві дороги, але об’єднує їх — живопис. Художнім почерком вони змальовують життя таким, яким воно є насправді, яке вічністю промовлятиме до поколінь з полотен живописних картин, бо у них відображено любов до землі, природи, людей…

На відкритті виставки зі вступним словом до присутніх звернулася директор музею Любов Ілюк. Як завжди, цікаво і з задоволенням, вона розповіла про творчість художників, ознайомила з виставковою експозицією, щиро і тепло подякувала косівським авторам за ту красу, яку вони дарують іншим у своїх працях.

Підтримати митців прийшли рідні, друзі, колеги, працівники музею, відділу освіти та інші. Привітав художників власними віршами й побажав творити світ і надалі голова Товариства «Гуцульщина» В.І.Шкурган.

Заступник голови РДА В.Я.Совіздранюк і Косівський міський голова М.М.Фокшей від усіх жителів району та міста щиро подякували Мирославові Волощуку, Василеві Рибаку й Андрієві Репеті за великий вклад у розвиток мистецтва, культури Косівщини, побажали успіхів, натхнення і сили творити, щоб своїм талантом прославляти наш край. «Бо так і хочеться побути в вихорі того вітру, того танцю, помандрувати лісом, ввійти в зиму і зупинитися в осені. І все через те, що в кожній представленій тут роботі живе душа великого художника», — сказав М.М.Фокшей.

Рік

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007


Повідомити про нову подію
Косів, Гуцульщина та Карпати
<a href=/index.cfm/fuseaction/events.main/>Події</a> ‹ Виставка творів живопису косівських авторів
KosivArtПодії ‹ Виставка творів живопису косівських авторів
ENG УКР
 
 
© 2004—2023 KosivArt