Косівщина прийматиме чемпіонат України з ралі.

12–13 серпня

Прикарпаття та Буковина прийматимуть учасників п’ятого етапу чемпіонату України з ралі «Ралі Україна», присвяченого 20-ій річниці незалежності держави.

Автоперегони будуть проводитися 12-13 серпня під егідою президента автомобільної федерації України Євгена Червоненка, голови Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка та голови Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва.

14 липня представники Івано-Франківської облдержадміністрації брали участь у робочій нараді з підготовки до ралі у Чернівцях. Саме у цьому місті відбудеться урочисте закриття перегонів та святковий гала-концерт з цієї нагоди.

Нещодавно, 20 липня, аналогічна нарада відбулася на Прикарпатті. На нараді було роздано доручення: службі автомобільних доріг в області — подбати про стан траси Косівського району, якою проходитиме ралі; Управлінню МВС в області — вжити заходів з охорони громадського порядку; головному управлінню охорони здоров’я ОДА — забезпечити медичне обслуговування; управлінню МНС в області — здійснити протипожежні заходи; управлінню культури ОДА — підготувати культурно-мистецьку програму для учасників та гостей ралі.

Координуватиме спільну роботу головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

У суботу, 23 липня, члени організаційного комітету збиратимуться на чергову нараду з підготовки ралі вже на Косівщині. Планують оглянути місця проведення автомобільних змагань і визначитися із новими завданнями.

Обговорення та фото на Косівському форумі.

Рік

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007


Повідомити про нову подію
Косів, Гуцульщина та Карпати
<a href=/index.cfm/fuseaction/events.main/>Події</a> ‹ Косівщина прийматиме чемпіонат України з ралі.
KosivArtПодії ‹ Косівщина прийматиме чемпіонат України з ралі.
ENG УКР
 
 
© 2004—2019 KosivArt