Дві приємні події поета і прозаїка Дмитра Арсенича з Нижнього Березова

4 травня

Вони стосуються поета і прозаїка, члена Національної спілки письменників України, лауреата премії ім. Михайла Павлика Дмитра Арсенича з Нижнього Березова.

Перша: в місті Косові, в приватному видавництві Михайла Павлюка «Писаний Камінь», щойно побачила світ збірка його поезій «Гра». Художнє оформлення обкладинки та графічні малюнки Антона Григорука.

Це тринадцята книжка письменника. Як і згадане число, вона викликає надзвичайну зацікавленість. Уболівання поета за долю України таке глибоке, що він полемізує у своїх поезіях навіть з Богом. У віршах, присвячених Україні, пам’яті борців за її волю та відомих краян – висока любов до рідного та експресія гострого протесту проти сучасної панівної верхівки. Є ліричні поезії, присвяти та доброзичливі пародії.

Друга приємна подія – це те, що за поданням обласної організації Національної спілки письменників України Дмитру Арсеничу, як і ряду відомих діячів освіти, охорони здоров’я та культури і мистецтва, розпорядженням облдержадміністрації та обласної ради в 2011 році присуджено щомісячну стипендію.

Василь Глібчук.
Рік

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007


Повідомити про нову подію
Косів, Гуцульщина та Карпати
<a href=/index.cfm/fuseaction/events.main/>Події</a> ‹ Дві приємні події поета і прозаїка Дмитра Арсенича з Нижнього Березова
KosivArtПодії ‹ Дві приємні події поета і прозаїка Дмитра Арсенича з Нижнього Березова
ENG УКР
 
 
© 2004—2019 KosivArt