Тури активного відпочинку Косівщиною

Є у Карпатах такі місця, не побувавши в яких, майже й не скажеш, що бачив справжній гірський гуцульський колорит! Говерла, Драгобрат, Яремча, Петрос — заслужені і добре відомі туристичні хіти Українських Карпат.

Українські Карпати

Хочемо відкрити для любителів активного відпочинку ще одне надзвичайно мальовниче і колоритне карпатське місце!

Справжньою столицею народного ремісництва вважається Косів — маленьке містечко на Прикарпатті, славетний народний базар якого є однією з його візитних карток! Але ще Косів — це ніби ворота в гори. За межею Косова виникають зелені плечі гір, куди ведуть туристичні маршрути для всіх, хто обирає активний відпочинок, хто прагне відпочити душею й отримати насолоду не тільки від краєвидів та чистого повітря, але й відчути драйв руху та туристичне задоволення.

Рафтинг

Підберіть свій тур за смаком, поєднавши насичений та цікавий відпочинок з елементами активного туризму:


Кінний туризм

Тур «Гуцульські мандри» — це невеличкі прогулянки та довготривалі кінні мандрівки в гори. Катання на санях та в бричці.

Кінний туризм


Пішохідні мандрівки

Пішохідні мандрівки різного рівня складності. Популярні та маловідомі маршрути в гори. Неперевершені краєвиди Карпат — як на долоні!

Пішохідні мандрівки


Етнографічні екскурсії

Косів, Шешори, Кути, Верховина, Яремче…, відвідування етно-фолк фестивалів, приватних етнографічних музеїв, старовинних церков та пам’яток архітектури, ознайомлення з різними народними ремеслами, відвідування ремісничих майстерень.

Етнографічні екскурсії


Проживання в садибах зеленого туризму

Невеличкі затишні приватні котеджі, по-домашньому світлі, де гостинні господарі будуть раді поділитися з вами частинкою своєї любові до цього краю, нагодують національними стравами. Гарний варіант недорогого родинного відпочинку!

Зелений туризм


Вело-мандрівки в гори

В горах є вело-маршрути як для справжніх екстремалів, з крутими спусками, так і для тих, хто тільки пробує для себе гірські мандрівки на велосипеді і обирає тури, що проходять пологими гірськими підйомами та полонинами.

Велосипедні тури


Гірськолижний відпочинок

У зимовий період сюди їдуть лижники та сноубордери, аби вдосталь накататися і віддатись швидкісним спускам. На горі, де працює бугельний витяг, є пункти прокату та працюють інструктори!

Зимовий відпочинок


Вело та кінні мандрівки, пішохідні походи в Крим та Карпати, сплави на байдарках та катамаранах, польоти на парапланах, школа кайтсерфінгу та сноукайтінгу, спуски в природні печери, екскурсії замками, екстремальні тури-тренінги, літні дитячі табори на Дністрі, а також — клуб пригод та мандрівників!

Тож, до зустрічі на стежках пригод!


На замітку
Косів, Гуцульщина та Карпати
Туристичні стежини
KosivArtТуристичні стежини ‹ Тури активного відпочинку Косівщиною
ENG УКР
 
 
© 2004—2024 KosivArt