Рік Собаки на порозі

Черговий Новий рік за східним місячним календарем починається 29 січня, але нікого не дивує, що західний світ зустрічає рік Собаки в ніч на 1 січня.

У новорічну ніч добре одягти на себе що-небудь червоне (доречні також ювелірні прикраси з рубіном і гранатом) та підібрати щось золотисте для антуражу. Золото символізує і вогонь. Це важливо, тому що на порозі — рік Червоної Вогненної Собаки. Він принесе успіх тим, хто чесний, правдивий і не боїться труднощів. Вогонь наповнить ваше життя енергією, яку зробить буквально кипучою колір року — червоний.

У наступаючому році великої космічної сили та впливу набуде Юпітер, що вважається планетою мудрості, знання, життєвого успіху. Це дуже сприятливо для всього світу.

Наше життя, як відомо, складається із циклів: фізіологічного, інтелектуального, емоційного та декількох астрологічних. Один з останніх — 9-річний астрологічний цикл — відображає наше особисте зростання і ставлення до змін. Ми перебуваємо на різних етапах цього циклу. Хочете дізнатися, який за рахунком рік настане саме для вас?

Спочатку визначимо нумерологічне значення наступаючого 2006 року, склавши його цифри: 2 + 0 + 0 + 6 = 8.

Складемо цю загальну для всіх вісімку із цифрами наших власних дня та місяця народження. Якщо вийшло двозначне число, знову складемо цифри, з яких воно складається. Рахунок у нумерології ведеться до однієї цифри.

Наприклад, для людини, яка народилася 15 листопада, нумерологічне значення 2006 року буде 7.

8 + 1 + 5 + 1 + 1 = 16,   1 + 6 = 7.

Знайдіть своє число та дізнайтеся його значення:

1 — Час успішного старту

Іде закладення можливостей і сфер діяльності на найближчі 9 років. Добре, якщо саме в цей момент ви вирішили розпочати нове життя. Сміливо будуйте плани, шукайте тих, хто їх підтримає, і не відмахуйтеся від нових ідей. У цей період важливі рішучість і наполегливість. Саме час записатися на курси іноземної мови, знайти нову роботу, змінити свій імідж. Перші два-три місяці потребуватимуть багато зусиль, але не варто зупинятися на півдорозі.

2 — Час тактичного вичікування

Важливо не розгубити те, що було зроблене в минулому. Поспішати метушитися, йти на відкритий конфлікт з ким би то не було не варто. Навпаки, у цей період краще частіше шукати компроміс, обходити гострі кути, вчитися наполягати на своєму якомога м’якше. Більше покладайтеся на інтуїцію. Старайтеся бути розбірливими у відносинах. У цьому році у вас можуть скластися дуже теплі, по-справжньому близькі стосунки, дружні або любовні, з перспективою на все життя.

3 — Час творчого спілкування

Ви — у центрі життя сім’ї, компанії, колективу, суспільства. Це нові знайомства, пам’ятні вечірки, яскраві враження і незабутні подорожі. У роботі важливий творчий підхід. Вдається втілити свої ідеї. Рік може бути вдалим у фінансовому відношенні, особливо якщо стратегія вибрана правильно. Дуже багато залежить від оточення, постарайтеся, щоб поруч з вами були позитивно налаштовані люди.

4 — Час обережних кроків

Приділяйте увагу деталям, не нехтуйте дрібницями. Не беріться за малознайому роботу або складний проект. Справи та зобов’язання, відкладені в довгий ящик, потребуватимуть вирішення. Саме час закінчити ремонт, оформити стосунки, відвідати родичів, а також переглянути деякі плани.

5 — Час вирішального вибору

Рік стрімких змін. Доведеться приймати рішення, робити відповідальний вибір за умови, що часу на роздуми не буде. Про стандартні підходи доведеться тимчасово забути. Але ризик у цьому році виправданий. Не бійтеся переїхати на нове місце проживання, змінити роботу. А ось з новими любовними романами — обережніше, старайтеся все-таки не втрачати голови.

6 — Час сімейного затишку

Ви легко будете рухатися кар’єрними сходами і заробляти гроші, якщо будете піклуватися про сім’ю та друзів: їм зараз потрібні увага та підтримка. У цьому році ви зможете налагодити розхитані сімейні відносини, знайти взаєморозуміння зі старшим поколінням і контакт з власними дітьми.

7 — Час духовних відкриттів

Вам захочеться більше бути насамоті, покопатися в собі. Не боріться із цим почуттям і не прагніть весь час бути на людях. Також не намагайтеся кардинально вирішити фінансові проблеми. Доцільно приділити увагу здоров’ю і самосвідомості. Читайте мудрі книги, частіше бувайте на природі, роздумуйте.

8 — Час проміжних підсумків

Це дуже сприятливий період. Ви відчуваєте, що останнім часом багато що стало зрозумілим вам і все тепер виходить немов би само собою. Ви відчуваєте, що набули досвіду та життєвої мудрості, стали більш самостійними. Саме час впритул зайнятися кар’єрою, реалізувати себе у професійному відношенні. Зараз є на це і сили, і можливості.

9 — Час ставити крапки

Цей рік для вас завершує дев’ятирічний цикл. Багато з того, що ще не доведене до кінця, вдасться закінчити. Саме час з’ясувати стосунки, викинути або продати те, що вже не потрібне, повернути борги. Є шанс розібратися у причинах невдач, стресів, конфліктів і зробити потрібні висновки. Рік не буде гладким, але в кінці його ви відчуєте полегшення.

На замітку У рік Собаки народились: мудрець Плутарх, оратор Цицерон, письменники Т.Мальтус, Вольтер, А.Дюма, Гі де Мопасан, поети В.Гюго, Ф.Лорка, драматурги Б.Брехт, Лопе де Вега, Ж.Мольєр, Тарас Шевченко. Із знаменитостей нашої епохи — Андре Агассі, Бріджит Бардо, Уїнстон Черчіль, Софі Лорен, Елвіс Преслі, Сильвестр Сталоне, Шерон Стоун.
Публікація «Гуцульський Край»
31.12.2005 №53
Косів, Гуцульщина та Карпати
Бібліотека
KosivArtБібліотекаГазета «Гуцульський Край» ‹ Рік Собаки на порозі
ENG УКР
 
 
© 2004—2024 KosivArt