Косів: форум міста та району
15:20, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: То язик рускій чи російський?  (Прочитано 67594 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« : 20:39, 02 Березня 2010 »

Я шось не розумію, чому кажуть рускій язик, якшо країна Росія. Я, наприклад, кажу російська мова. А ви?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #1 : 20:55, 02 Березня 2010 »

А хто каже то?
Мое ставлення до калiчення мови ти знаеш, або-або-або гуцульська, лиш не суржик з олбанським. Мене фист нервуе на росТБ (зараз правда практично того нема) "незалежна" й "жовто-блакитний". Без перекладу хiба що "Верховна Рада" мае право бути IMHO.

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #2 : 22:34, 02 Березня 2010 »

Бо люди тупі )
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 09:20, 03 Березня 2010 »

А ше в мене склалось таке враження, шо коли Росія десь лажанулась, то кажуть «рускій народ», а якшо десь виграла (на олімпіаді, наприклад), то вже «пабєділі расіянє» Smiley
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 13:22, 03 Березня 2010 »

А ше таке враження, шо коли Росія десь лажанулась, то кажуть «рускій народ», а якшо десь виграла (на олімпіаді, наприклад), то вже «пабєділі расіянє» Smiley
Десь не туди ти поiхав. До "грамотностi" дикторiв з журналiстами не варто приплiтати мiжнацiональнi вiдносини (а ти саме це робиш, знову наiхавши на "москалiв")
P.S. Я тут один схоже послiдовний захисник "гуцул-за москалiв", ну хай так i буде, що ж...

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #5 : 16:59, 03 Березня 2010 »

...
P.S. Я тут один схоже послiдовний захисник "гуцул-за москалiв", ну хай так i буде, що ж...
Яка мета цього "гуцул-за москалiв"?
А ше таке враження, шо коли Росія десь лажанулась, то кажуть «рускій народ», а якшо десь виграла (на олімпіаді, наприклад), то вже «пабєділі расіянє» Smiley
в мене схоже враження)

Time is not on your side.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #6 : 00:20, 04 Березня 2010 »

Я шось не розумію, чому кажуть рускій язик, якшо країна Росія. Я, наприклад, кажу російська мова. А ви?

Та вже. Не розумієте?
Пояснюю: деякі занадто свідомі "шевченкознавці" будь за що прагнуть підкрислити, що північні дикуни навіть мови не мають, тому і ввели ще з початку 90-х: "рускій язик" (можливо, з "подачі" Павла Глазового).

Росіянам повезло не менше, ніж українцям. В них є і "русский язык", і "русская речь".

Я кажу: "російська мова".
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #7 : 00:34, 04 Березня 2010 »

Я шось не розумію, чому кажуть рускій язик, якшо країна Росія. Я, наприклад, кажу російська мова. А ви?

Та вже. Не розумієте?
Пояснюю: деякі занадто свідомі "шевченкознавці" будь за що прагнуть підкрислити, що північні дикуни навіть мови не мають, тому і ввели ще з початку 90-х: "рускій язик" (можливо, з "подачі" Павла Глазового).

Росіянам повезло не менше, ніж українцям. В них є і "русский язык", і "русская речь".

Я кажу: "російська мова".
Ще бракує Грінченківських цитат

Time is not on your side.
yaro my
Постійний відвідувач


Репутація: 14
Offline

Повідомлень: 141


« Відповідь #8 : 21:04, 08 Березня 2010 »

А хто каже то?
Мое ставлення до калiчення мови ти знаеш, або-або-або гуцульська, лиш не суржик з олбанським. Мене фист нервуе на росТБ (зараз правда практично того нема) "незалежна" й "жовто-блакитний". Без перекладу хiба що "Верховна Рада" мае право бути IMHO.
А мені не милозвучно звучить реклама, яку часто крутять на 5 каналі, і Ви її могли бачити там кажуть ось таке: В совецьком союзє сексу не було.... Мене дратує те, що могли б сказати: в Радянському Союзі, але ж ні, перекручують. Як казав наш "любі друзі", це по-перше. По-друге. Цю фразу про секс також перекрутили і вже 20 років глумляться, наче це якийсь вишуканий гумор. Я дивився той історичний телеміст, котрий вели Володимир Познер і Філ Донахю, і добре памятаю як насправді прозвучала та фраза, зовсім по іншому, там жінка в залі казала, що у нас ПРОСТО сексу, як це є на Заході, за гроші чи таке подібне- немає, бо в першу чергу має бути любов.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #9 : 22:28, 08 Березня 2010 »

А мені не милозвучно звучить реклама, яку часто крутять на 5 каналі, і Ви її могли бачити там кажуть ось таке: В совецьком союзє сексу не було.... Мене дратує те, що могли б сказати: в Радянському Союзі,
Ти собі не уявляєш, які хиропопі ці діячи масмедіа.
Тут вони догодили "і нашим, і вашим": в разі чого можна відмазатися, що в совєцькім союзі сєксу не було, а у Радянському - був (звичайно, тільки на грунті кохання   Всезнайко)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #10 : 00:05, 09 Березня 2010 »

простіше до таких речей ставитися не можу,але око і вухо не ріже так гостро,як кількома роками раніше...
Напевне,людина звикає до того зомбування

Time is not on your side.
koljan stokholm
Відвідувач


Репутація: 7
Offline

Повідомлень: 56


« Відповідь #11 : 23:32, 09 Березня 2010 »

tak ja ne zpozymiv,vac sho v shkoli ne ychulu,jak praveljno,sho vu givna z myxamu kotletu lipute!!sho biljshe nema pro sho pogovorutu,vzagali zakrujte cjy temy!!!golovne pozmovljatu pravuljno na "украiнськiй мовi" a potomy v chygi liztu!!!ta i pofig xto tam jak kage,treba cvojy golovy na shuji nocutu,abo xotjab te shcho nazuvajetjcja golovojy!!!!!jaka xren piznucja,jak vono nazuvajetjcja,,,,ne podobajetjcja----zabuj.ne govopu ni tak ni tak!!!!govopu "english lenguage" , byde nabagato proctishe!!!!!!cho vu doji..... do toji pociji!!!davajte pozganjatu na paxynok kutajcjkoji,galko sho jiji malo xto ceped nac pozymije,bylo bu z chogo pognatu!!!!!

Зауваження ще раз!
Ну май совiсть! Ми ж на цю тему вже в приватi говорили! Всезнайко Неможливо ж твiй транслiт читати!!
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #12 : 00:00, 10 Березня 2010 »

davajte pozganjatu na paxynok kutajcjkoji,galko sho jiji malo xto ceped nac pozymije,bylo bu z chogo pognatu!!!!!

Пан має рацію.....

Життя – то трояка ружа...
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #13 : 00:44, 10 Березня 2010 »

нечитабельний текст,аж око засіпалось))))))))))))))))
Треба наклейки з кирилицею вислати деяким дописувачам)))
В мене давно всі букви постирувані,але якось не звертаю уваги на то...
Давайте про мову коментарів футболу на каналі Абу-дабі,мені вона схожа на вигукування в дебрях.

Time is not on your side.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #14 : 21:27, 10 Березня 2010 »

рєпа
tak ja ne zpozymiv,vac sho v shkoli ne ychulu,jak praveljno,sho vu givna z myxamu kotletu lipute!!sho biljshe nema pro sho pogovorutu,vzagali zakrujte cjy temy!!!golovne pozmovljatu pravuljno na "украiнськiй мовi" a potomy v chygi liztu!!!ta i pofig xto tam jak kage,treba cvojy golovy na shuji nocutu,abo xotjab te shcho nazuvajetjcja golovojy!!!!!jaka xren piznucja,jak vono nazuvajetjcja,,,,ne podobajetjcja----zabuj.ne govopu ni tak ni tak!!!!govopu "english lenguage" , byde nabagato proctishe!!!!!!cho vu doji..... do toji pociji!!!davajte pozganjatu na paxynok kutajcjkoji,galko sho jiji malo xto ceped nac pozymije,bylo bu z chogo pognatu!!!!!

Зауваження ще раз!
Ну май совiсть! Ми ж на цю тему вже в приватi говорили! Всезнайко Неможливо ж твiй транслiт читати!!
нєпанятнаа

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: [1] 2 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF