Косів: форум міста та району
23:35, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Буде пізно...  (Прочитано 25352 раз)
Ясік)
Постійний відвідувач


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 109

Життя одне і треба зрозуміти для чого живеш!


« : 22:01, 17 Квітня 2007 »

Я тебе кохаю! ТИ подумаєш я брешу, ні, я серйозно! За кілька днів знайомства з Тобою, я зрозумів, що звик до Тебе і хочу бути з Тобою! Але Ти чомусь не чуєш, що я намагаюсь сказати тобі і не робиш правильних висновків, але чому? Я так хочу бути там де і ти! У мене не просто симпатія до тебе, а щось більше... Зрозумій мене на кінець, якщо ти нічого не вирішиш, то ніхто не вирішить! Зробити перший крок дуже важко, але ж Ти його вже робила, а потім відступила! Так, я дуже добрий, я ввічливий, не «хамлю», але не одноманітний як  ти вважаєш! Навіть зараз, коли Ти читаєш ці рядки мого безумства напевно не сприймаєш це серйозно… Знав ж таки чому? Занадто їх вже багато!
Важко казати слова кохання тій людині, яка не хоче й чути про якісь відносини, і це стосується не тільки мене, але й ВСІХ ! Бо всі в житті, можливо вже стикались з такою проблемою чи ще обов’язково відчують її на собі! Вірите це не зовсім  пафосно казати, що кохаєш, зізнаватися тій людині до якої Ви відчуваєте те внутрішнє тепло в коханні, яке хочеться передати ще комусь! Так скажіть те що хочете, і не чекайте доки прийде зима і заморозить той вогонь, який горить у ваших серцях. Бо почекавши слушної нагоди вона може виявитись зовсім недоречною…І тоді вам буде дійсно боляче на душі, буде пізно щось міняти... Можливо хтось осудить мене, і скаже що треба дивитися в майбутнє, задумуватись над тим, що буде там, за горизонтом...
Жити потрібно днем сьогоднішнім, але не так, щоб було боляче за даремно прожиті роки!
Натафка!
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 43


« Відповідь #1 : 16:13, 18 Квітня 2007 »

а потім після всіх цих слів - ти чуєш: "а я помилявся!" - і що тоді?

Слава Україні!!!
Ясік)
Постійний відвідувач


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 109

Життя одне і треба зрозуміти для чого живеш!


« Відповідь #2 : 21:42, 18 Квітня 2007 »

а потім після всіх цих слів - ти чуєш: "а я помилявся!" - і що тоді?
А так не буває...
Натафка!
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 43


« Відповідь #3 : 11:20, 19 Квітня 2007 »

буває! повір!

Слава Україні!!!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #4 : 17:15, 19 Квітня 2007 »

В житті все буває, правил - немає.
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #5 : 11:56, 09 Листопада 2008 »

Час пройшов...
Цікаво як склалися стосунки в Ясіка)... 
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #6 : 17:21, 09 Листопада 2008 »

Менi також цiкаво.. 18 рокiв тому я казав в нiч с 6-го на 7-го липня приблизно то саме.. А потiм вона стала дружиною i покинувши СПб поiхала в Карпати. А через два роки я покинув Карпати i поiхав в СПб, родити сина.. А ще через 4 роки ми розвелися.. Так що
В житті все буває, правил - немає.

Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #7 : 19:53, 09 Листопада 2008 »

 rofl У мене також ніч з 6 по 7 липня була ду-у-у-уже  життєвою...
До тепер Івана Купала нагадую...
 Ех! Старенька я...  Істерика
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #8 : 12:18, 10 Листопада 2008 »

Хе! Класні слова. Щось я тільки тепер на цю тему надибала.
Буває ще крутіше ніж "я передумав" чи "невчасно сказано". Буває таке що ви друзі, причому з пеленок, і навіть вчилися в одній школі певний час, і вроді як би спілкуєтеся, потім хтось з вас їде на ПМЖ в інше місто. Приїзджає коли може, стосунки вже наче і не такі дружні, але ви все ще вітаєтеся, запитуєте один в одного як справи.
Згодом ви вже дорослі люди (відносно дорослі;)) І в нього є тих дівчат хоч гать гати, і в тебе вроді є навіть не хлопець, а наречений (!). І ви просто вирішуєте по старій дружбі попити пива, і після гарного вечора, на прощання він тобі каже я тебе кохаю, і кохав все життя..... І тут ти розумієш, що таке бути в ауті. І ще краще розумієш те, що як би ці слова були сказані років так 3-4 назад зараз у тебе був би інший наречений. І найцікавіше те, що у тебе завжди була симпатія до нього. І не просто як до свого друга. І тоді вже починаєш відчувати себе героїнею "Санта-Барбари"....
І в результаті, ти виходиш заміж за того, за кого збиралася (бо ви вже 4 роки разом, і все таки кохаєте один одного), а він залишається зі своїм коханням на одинці. Або, ви порозумівшись, разом, але тоді страждає твій наречений. В любому випадку, буде той, чиї мрії і серце розбиті.
Так що крім того що пізно, може бути ще й невчасно. Ось;)

Життя – то трояка ружа...
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #9 : 12:31, 10 Листопада 2008 »

Ой, про близькі стосунки з друзями від  пелЕок - НЕ ВІРЮ!!!

Марин... Зчепи зуби і не піддавайся!!!
Двічі в одну річку не ввійдеш!
Спілкуйтеся, дружньо проводіть час, пийте пиво - але май свою думку!
Тримай своє серце в руках!
Ти у нас баришня емоційна і кіпішна  yahoo
Але май тверезий розсудок!!!

То були просто слова з його боку .....
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #10 : 15:04, 10 Листопада 2008 »

Та в тому то й справа що не слова... Я ж ту людину давно знаю, і не сліпа, я ж бачила як він на мене дивиться. Але одна річ здогадуватися, а інша  - знати.
Ну та що зробиш, я якраз не кіпішна. І дуже навіть розсудлива. Мужики вони як підприємство (шановні хлопці вибачте за таке черстве порівняння;)) - чим більше в них вкладено, тим жальчіше віддавати комусь оте вкладене. А за штири роки я таки дайбоже й трошки вклала і душі і емоцій, і не тільки.  Мене як тато питали, що якщо не складеться, чи піду другий раз заміж - я сказала - ні. Занадто то дороге задоволення для моїх нервів.wink3
Так що..... Покищо все залишається так як є. Може я колись про це пожалкую, а може ні. Я вже на анекдотах викладала замітку про галичанку, так там фраза кінцева мені надзвичайно подобається;) - майже все на цьому світі гімна варте, крім здоров`я;))))))

Життя – то трояка ружа...
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #11 : 15:59, 10 Листопада 2008 »

а в Ясіка нічо з тою дівчиною не вийшло,як я памятаю)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #12 : 17:57, 10 Листопада 2008 »

а в Ясіка нічо з тою дівчиною не вийшло,як я памятаю)

Жал, його не знаю (напевне) але щось мені підказує, що він зі серії "принців на білому коні".

Життя – то трояка ружа...
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #13 : 18:21, 10 Листопада 2008 »

Ой, мені анікдтот згадався  rofl
Про принца і коня...
Трошки непристойний  blush2
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #14 : 18:46, 10 Листопада 2008 »

Прийшла Iлона i вияснилось, що то насправдi поручик Ржевський.. rofl sarcastic_hand sarcastic_hand

Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF