Косів: форум міста та району
15:53, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Мої спогади про Перлину Карпат - КОСІВ  (Прочитано 12274 раз)
kokos
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« : 19:31, 08 Квітня 2008 »

 Хто хоч раз був у Косові . Той захоче повернутися туди хоч раз, одним оком заглянути на самобутність Карпат, та відчути свіжість  красоти- природи.
dimon
Відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 90


« Відповідь #1 : 19:45, 08 Квітня 2008 »

і які у вас спогади? я звідси не виїжав, тому нічого сказати не можу Smiley)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #2 : 09:32, 09 Квітня 2008 »

Завжди приємно почути теплі слова про Косів!!! Поділіться, будь ласка, з нами, де саме ви відпочивали???
Весна
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 11


« Відповідь #3 : 12:29, 19 Січня 2011 »

 Відпочинок залишив тільки приємні спогади. Те, що вразило з першого погляду:шикарні краєвиди, каплички прикрашені (у нас в Дніпрі взагалі нічого подібного не побачиш); двори мешканців: відкриті, охайні, з прикрашеними ялинками; привітні люди; на Різдво продають ялинки  Незнаю (у нас вже викидають)
а не сподобалось, що не працює більшість магазинів і кафе 6, 7, 8 січня.; ще вразила оселя на Міській горі, але неприємно (одразу згадала наше місто, де вже нудить від такого bad).
 
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #4 : 13:29, 19 Січня 2011 »

ще вразила оселя на Міській горі, але неприємно (одразу згадала наше місто, де вже нудить від такого bad).
... так ото ж, більшості мешканців міста вона теж не подобається...
а кафе і магазини не працюють в ці дні бо то свята, а вони родинні, тож люди які там працюють теж хочуть відпочити і всвята в місті майже нікого немає - напевне коли буде більше приїзджих у нас тоді буде все працювати Smiley
Весна
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 11


« Відповідь #5 : 15:21, 19 Січня 2011 »

а кафе і магазини не працюють в ці дні бо то свята, а вони родинні, тож люди які там працюють теж хочуть відпочити і всвята в місті майже нікого немає - напевне коли буде більше приїзджих у нас тоді буде все працювати Smiley

 Те, що мало приїзджих - це для мене класно)))))))) (хай, краще закриті будуть магазини) В насичених туристами місцях вже не буде тієї атмосфери спокою, душевних відкритих людей, родинних свят и тд
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF