Косів: форум міста та району
17:39, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Другий тур виборів Президента 2010, Хто?
Тимошенка
Януковічь
Не підтримую жодного кандидата
Не йду голосувати

Сторінок: 1 ... 5 6 [7] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Другий тур виборів Президента 2010.  (Прочитано 63864 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #90 : 11:25, 12 Лютого 2010 »

На рахунок Чілі теж не все так просто.
Почнем з вбивств на стадіоні:подумаєш,убили 10-15 тис людей.Згідно Йосифу Віссаріоновичу це не трагедія,це статистика.Зате решта 99% чуть не в латиноамериканський рай попали.
А як на рахунок морального задоволення?Не стає той кусок хліба в роті,коли постріли з стадіона чути?
"Демократичнi" базiки  за рiк чи коло того розвалили краiну  - не без закордонної допомоги.
В той момент Альєнде не влаштовував США,бо сповідував соціалізм,націоналізацію підприємств,які належали американським компаніям.
Не влаштовував він і СРСР,бо соціалізм Альєнде відрізнявся від Радянського.Тому його і "злили",навіть у зустрічі з Брєжнєвим відмовили.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #91 : 11:30, 12 Лютого 2010 »


Ми вже зовсiм далеко вiйшли вiд теми. Росiйська iмперiя була дiйсно на висотi, поки в 17-му роцi не отримала з-за слабовiльного царя свiй "майдан". А потiм ще був Сталiн, мiльйони поклав, але вернув IМПЕРIЮ. Завелика цiна? Можливо, навiть напевно. Але ж я в цю гiлку не для того на форумi зайшов. Я мав на увазi вiдношення до влади взагалi. Чи "будувати державу" й лишитися в iсторii чи "будувати власний добробут" й лишитися як Пол Пот з 5000-ми черевикiв.

Є ще варіант:будувати державу,не залишаючись при цьому в історії,при цьому будуючи добробут громадян.Я про приклад невеликих Європейських країн,Скандінавів,навіть Ліхтенштейну.
Багато знаємо їхніх державних мужів?Проте вони зробили для своїх громадян більше ,ніж Сталін з Піночетом.Хоча,в космос не літали))
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #92 : 11:41, 12 Лютого 2010 »

Коли 99% попали "в латиноамериканський рай "- нi, не стае кусок хлiба..
Влада- НЕ МОЖЕ бути угодна всiм! I якщо ця "статистика" дозволила 99% жити по людськи- цi 99% пострiли на стадiонi слухають з задоволенням.
P.S. Зовсiв вже офтоп (а може й не зовсiм)  Коли за чек з героiном- автоматом шибениця? А коли за другий привiд за крадiйство- автоматом рубають руку? Статистика? Тодi варто порiвняти кiлькiсть повiшених i кiлькiсть наркоманiв (статистично). Ще до купи Китай, де за хабарi реально стрiляють. Нема демократii? Я тодi хочу жити де "нема демократii" нiж як при такiй "свободi"
P.P.S. Не був в Лiтхенштейнi, але там князь, так що розумiю, я взагалi монархiст Smiley

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #93 : 11:50, 12 Лютого 2010 »

Ок,вертаємось в "русло",бо дійсно відійшли задалеко))
Повертаючись до наших персонажів,думаю,що їм "місце в історії" не грозить))
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #94 : 15:55, 12 Лютого 2010 »

От з таких благих намірів і починаються хунти,атократії,диктатури і т.д.
"Переважна маса простого народу щаслива",а купка куркулів,інтелігентішків,ворогів народу виселяються в гулаги або знищуються.
Головне що "переважній масі" с "пєснєй по жизні".
Нагадаю,що після таких розкладів країна відкочується років на 50 назад,не кажучи уже про невинно убієнних...

Почнем з вбивств на стадіоні:подумаєш,убили 10-15 тис людей.Згідно Йосифу Віссаріоновичу це не трагедія,це статистика.Зате решта 99% чуть не в латиноамериканський рай попали.
А як на рахунок морального задоволення?Не стає той кусок хліба в роті,коли постріли з стадіона чути?
"Демократичнi" базiки  за рiк чи коло того розвалили краiну  - не без закордонної допомоги.
В той момент Альєнде не влаштовував США,бо сповідував соціалізм,націоналізацію підприємств,які належали американським компаніям.
Не влаштовував він і СРСР,бо соціалізм Альєнде відрізнявся від Радянського.Тому його і "злили",навіть у зустрічі з Брєжнєвим відмовили.

Суть проблеми мені зрозуміла.  Smiley
Можна сподіватися, що "это бывает, это скоро пройдет" ©

Але, поки ви, ще остаточно не повернулися до "русла", запитаю:

А як в "свтлі" оцих Ваших висловів Ви прокоментуєте таке неприховане шанування на цьому форумі А. Гітлера?
Він також сповідував соціалізм.
За його влади було знищено міліони людей, в тому числі і німецьких тогочасних "дисидентів-демократів".

Може за його диктатури Германія відкатилася на 50 років назад? Чи ні?

Маєчню про копіювання зборої СРСР-ом будь-ласка підтвердіть фактами.
Якщо зброя і військові технології СРСР "позичені", це означає, що десь існує оригінал.
Оригінал за звичай буває помітно кращий за "плагіат".

От Кітай поки що "позичає" військові ідеї у цілого світу.
І його взірці, м'яко кажучи, постуаються "оригіналам".

Підтверджуйте.

Але, це "вже таке"...
Повторюю: суть проблеми мені зрозуміла.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #95 : 19:19, 12 Лютого 2010 »

Неприховане шанування Гітлера?На цьому сайті?
Питання не до мене,я його не шаную.
Тема про копіювання зброї безконечна,взяти хоча б самий відомий бренд,автомат Калашнікова.
http://www.megasword.ru/index.php?pg=354  
Наймасовіший радянський довоєнний танк Т-26 - сперли у Віккерса (http://armor.kiev.ua/Tanks/BeforeWWII/T26/tv1_93.php)
Танк БТ - купили у американця Крісті,скопіювали,потім на його базі був розроблений Т-34.
Можна багато прикладів наводити,але не в цій темі.  
Та,Гітлер знищував не демократів,а лібералів і комуністів(ще ті демократи були))
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #96 : 19:48, 12 Лютого 2010 »

 звинувачення форумчан у шануванні Гітлера? це тяне тільки на виправдання за шанування ВВП і йвс

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Shiver2005
Новачок


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 31


« Відповідь #97 : 19:53, 13 Лютого 2010 »

Зараз спостерігаємо результати тих, хто голосував проти всіх.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #98 : 01:28, 14 Лютого 2010 »

Зараз спостерігаємо результати тих, хто голосував проти всіх.
і тих хто не пішов на вибори Sad

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #99 : 02:53, 14 Лютого 2010 »

Не розумію, причім тут Тягнибок? Хіба він тягне взагалі за якимись критеріями?!

попередження: для тих у кого нема укр. розкладки існує віртуальна клавіатура. (албанський не вітається)

Time is not on your side.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #100 : 19:34, 06 Березня 2010 »

THE END

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 ... 5 6 [7] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF