Jabber
Косів: форум міста та району
19:11, 05 Серпня 2020 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Jabber  (Прочитано 12893 раз)
KosivArt
Адміністратор

Репутація: 100

« Відповідь #15 : 20:07, 18 Листопада 2009 »

А для чого супер-захист чи шифрування? Чи хтось з вас передає важливі дані (паролі, коди) через асікю чи джабер? Це ж просто миттєвий месенджер, якщо втратиться переписка, то державних таємниць там нема Smiley А для роботи краще електронної пошти ше не придумали.

В мене, наприклад, стоїть старенька асікю 2003а (без реклами). Не ставлю нові версії, бо нові функції мені не дуже потрібні, а пам’яті буде брати більше.

А які є цікаві функції в джабері?
Shiver2005
Новачок

Репутація: 4

« Відповідь #16 : 22:24, 18 Листопада 2009 »

Цитувати
А для чого супер-захист чи шифрування? Чи хтось з вас передає важливі дані (паролі, коди) через асікю чи джабер? Це ж просто миттєвий месенджер, якщо втратиться переписка, то державних таємниць там нема  А для роботи краще електронної пошти ше не придумали.
Передаю. І важливі дані і паролі і всі мої друзі роблять так і друзі друзів. Не часто, але не хочеться щоб ці дані перехопив хтось інший. Ось я і користуюся електроною поштою і паролем для входу у джабер, все геніальне просто:)
Цитувати
В мене, наприклад, стоїть старенька асікю 2003а (без реклами). Не ставлю нові версії, бо нові функції мені не дуже потрібні, а пам’яті буде брати більше.
Ну справа ще в дизайні, там старий дизайн, хоча якщо задовільняє - то справа смаку безумовно, можна скачати новий месенджер і просто поставити маску асі 2003.
Цитувати
А які є цікаві функції в джабері?
Треба виходити з того, що вам цікаво особисто. Як я вже говорив це кімнати спілкування і що важливо - ICQ транспорт, у якості взаємодії вашого месенджера і клієнта асі, тобто без вбудованого протокола ICQ. Також Jabber може працювати відразу у декількох місцях залежно від свого статусу, який вимірюється у цифрах. Приміром, вдома поставили джаберу статус 30, на смартфоні - 20. Вийшли спочатку з компа, потім з телефона, в вас увімкнені обидва месенджери онлайн, але повідомлення надсилаються на той, в кого вищий статус - тобто на смартфон, ви можете поміняти статус і повідомлення будуть надходити на смартфоні. Дуже багато всього, я дав посилання у першому пості на сайт, там все більше написано. Особисто мене приваблює: 1)безпека 2)безперебійна робота 3)інше спілкування (джабер кожного зробить серйозним і дисциплінованим, а хто вже серйозний - веселим).
KosivArt
Адміністратор

Репутація: 100

« Відповідь #17 : 11:13, 19 Листопада 2009 »

Треба виходити з того, що вам цікаво особисто. Як я вже говорив це кімнати спілкування і що важливо - ICQ транспорт, у якості взаємодії вашого месенджера і клієнта асі, тобто без вбудованого протокола ICQ.
Бачу Джабер ідеальний месенджер для молоді, яка постійно on-line Smiley
Shiver2005
Новачок

« Відповідь #18 : 11:28, 19 Листопада 2009 »

Так, тому я і там.
Juha
Ст. модератор

Репутація: 77

Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))

« Відповідь #19 : 09:27, 20 Листопада 2009 »

Я знаю, Jabber-ОМ користуються в банках працівники. В "Надра" - 100%.
IVP
Ст. модератор

Репутація: 58

Moskalowka

« Відповідь #20 : 13:03, 20 Листопада 2009 »

ви різницю відчуваєте між пейджером і чатом ?

поговорив я тіко з якимось обсосами з джабера,Ж найшов там якісь кімнати, найшов ще 1 мінус, там немає контакт листа, там просто сидять діти 5-6 клас і шукають друзів.

навіть в пошуку неможу нормально нічо найти в міранді

Vlad
Абориген

Репутація: 37

46028
« Відповідь #21 : 13:05, 20 Листопада 2009 »

Я знаю, Jabber-ОМ користуються в банках працівники. В "Надра" - 100%.
Знаю точно шо Фінанси та Кредит користуються IRC.))))
може шей і його обговоримо wink3)))
Shiver2005
Новачок

« Відповідь #22 : 14:04, 21 Листопада 2009 »

Один з найкращих Jabber-месенджерів - то Gajim. Я ним користуюся, як і Psi.
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

© 2007—2020 KosivArt | Працює на SMF