Косів: форум міста та району
00:35, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Євробачення 2010  (Прочитано 65220 раз)
Marinka
Мол. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #45 : 13:16, 17 Березня 2010 »

просто Фьодарич гарантує шо всьо має бути чесно і демократично.
rofl good

Життя – то трояка ружа...
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #46 : 21:15, 17 Березня 2010 »

По теликові транслювали,що Лазарович залишається вдома.Ніде він вже не їде.
Не втрималась.......
Як на мене,молодець,що співає-це не просто.
Але де душевна проникливість в тих його піснях?
І що це за три рухи,які він при кожному виступі повторює по колу???

Хоча вже не дивуюсь його репертуарові,бо на кожному музичному каналі Таку мурню крутять,яку я називаю еротикою+музика в три такти+незамислуватий текст...
Світ здешевів начисто.
Най си діє воля...

Time is not on your side.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #47 : 08:46, 19 Березня 2010 »

Вчора був відбір, я не дивилася, але беруть участь 20 учасників, серед яких і Васьочок. Серед учасників Козловський, Валевська, Макс Барських, Льошка Матіас. Я читала коментарі, казали, що найприкольніші це Барських і ще якась Злата (колишній ді-джей якогось радіо). Казали, що вона прям порвала зал. Але я думаю, що в зв'язку з тим, що її ніхто не знає, вона й не виграє.
Щодо Макса, то під-час фабрики я його на дух не переносила (а дивлюся всі шоу, крім Дома-2). Зараз, під-час Суперфіналу, -  він мені дуже подобається. Смазливих хлопчиків Європа любить...
В суботу будуть результати.

Одне погано, що лишилося дуже мало часу до самого Євробачення. І хто б не виграв, шанси мінімальні, бо вже багато учасників давно визначено. І вони вже колесять Європу зі своїми промо-турами. А в нас ще попробуйте гроші знайти...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #48 : 00:17, 21 Березня 2010 »

НУ що ж, представляти Україну на Євробаченні буде невідома дівчинка Альоша з піснею "To be free". Голос класний, вона прикольна... А на другому місці якась незрозуміла Маша Собко, не знаю як вона могла попасти туда. Правда Шустер проговорився щось про її тата... Вона ще й не симпатична геть... Третє місце в Матіаса Льошки. На 4 - Валевська (теж не зрозуміло, не виступ, а якась пародія була). Вася Лазарович зайняв 7 місце. До-речі, в нього досить прикольний виступ і голос. Правда фейсом - не дуже. Того й пролетів...  Незнаю
Об'являли тільки 11 чоловік, Козловського не згадали. Значить він десь там далеко.
Скажу чесно результати дуже здивували. Але я рада, що виграла ця дівчинка. Після перегляду всіх виступів в мене вона була в фаворитах...
На перемогу на Євробаченні сподіватися немає чого. Але, як завжди, вболівати будемо   

Взагалі концерт реально прикольний... Жахливі були тільки 4 виступи (на мій погляд). Це Козловський, Валевська, Владислав Левицький і найстрашніший номер - це Іван Березовський. Людина закінчила Віденську оперну школу, а тихо співає в стилі Діми Малікова і Губіна, а голосно - так ніби його різали...
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #49 : 00:46, 21 Березня 2010 »

ооо, ота Альоша і мені зразу сподобалась)
гарно так виступила)

а Маша Собко колись давним давно в Шансі була!  пам"ятаю вона була в ролі ангела вроді...  от... ще Quest Pistols  підтанцьовкою в неї були)

на рахунок Лазаровича.... не думала що буде такий шум навколо його персони... якийсь він у нас скандальний дядько)

ВладІслав Левицький О_о то взагалі чудо якесь) чесно)  він ж теж з Шансу) і був взагалі Васьою)
Валевська по моєму  позичила ідеї  у попередніх учасниць Євробачення від України, зліпила все до купи...і ніц гарного з того не вийшло... як на мене пройшов  вже час "червоних маленьких платтячок"  хочеться чогось нового!

Marinka
Мол. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #50 : 01:34, 21 Березня 2010 »

10 місце за нами...

Життя – то трояка ружа...
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #51 : 02:12, 21 Березня 2010 »

Відіслав СМС за Васька, сподобалися мені номер 2 (васьок), 8 (якась рижа) і 20 (альоша), гарна дівчина, пісня сподобалася, головне шо не фабрикантка і не козловський ))
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #52 : 03:19, 21 Березня 2010 »

Матіас уже і там був?  oh

Born stupied? Try again!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #53 : 10:54, 21 Березня 2010 »

Матіас уже і там був?  oh

Були усі "любімчікі", як я їх не люблю
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #54 : 11:05, 21 Березня 2010 »

лайно bad
мій прогноз - 11-те місце.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #55 : 13:14, 21 Березня 2010 »

Я думаю, що десь з 10 по 15.

Матіас уже і там був?  oh
Матіас прикольно виступив. Він з фабрикантів був найкращий  По-моєму його крім "Фабрики" більше ніде і немає.

Я рада, що їде ця дівчинка. Те що вона в нас не популярна - не означає, що в неї малі шанси. Європа взагалі нікого не знає з наших.
Стосовно рижої Ірени Розенфельд (про яку писав IVP), то вона не могла виграти. Бо у свій час виступала за Росію на Новій хвилі. А наші не дуже люблять таких... Вона там зайняла друге місце (наскільки я пам'ятаю). І вже пройшло два чи три роки, а її до тепер фактично ніде не чути.  Хоча погоджуюся, що голос в неї рульний    Зараховано!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #56 : 14:55, 21 Березня 2010 »

омг, подивився деякі виступи... у Барських і Кзловського пісні таке Г було, шо просто ппц

Born stupied? Try again!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #57 : 12:33, 28 Травня 2010 »

Альоша в фіналі. Завтра трансляція. Виступатиме під номером 17. Їй успіху  Дивилася ставки, то в основному на Україну ставлять на 17-20 місце. Геть погано!!! Це з 25 учасників, але сподіваємося, що ставка не зіграє. А по-ходу має виграти Ізраїль, він ще й виступає передостанній.
Я дивитися не буду  Sad
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #58 : 12:43, 28 Травня 2010 »

шкода шо пісню поміняли... ту бі фрі була чотка Sad

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #59 : 14:56, 28 Травня 2010 »

Приблизь крах Евро - проголосуй за Грецiю на Евробаченнi!!

Сторінок: 1 2 3 [4] 5 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF