Косів: форум міста та району
20:46, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Шукаю роботу  (Прочитано 86990 раз)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #75 : 23:02, 11 Серпня 2010 »

які ціни?


http://webart.if.ua/

Born stupied? Try again!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #76 : 15:38, 16 Вересня 2010 »

шоб не створювати нову тему.

шукаю художника-фотошопера, який би міг малювати оригінальні дизайни для сайтів по заданих нескладних шаблонах. планується тривала співпраця на паритетних розковбасах, тобіш я кажу шо мені треба... ви кажете скільки то коштує. єжелі всьо піде гуд то будем то діло розвивати. бажано шоб людина була з косова ну або десь з недалека шоби мож було здибатися.
писати в пм на форумі альбо же на мило the_eney(сабака)ukr(крапка)net альбо в асю 52ноль946пять
зі. всяким "модним" дезігнерам, які хочуть заробити всі гроші світу не писати  crazy

Born stupied? Try again!
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #77 : 19:15, 24 Грудня 2010 »

хочу роботу в туристичному агенстві або щось повязане з туризмом. Цих вихідних їздила в подорож до Кракова, мені дуже сподобалася робота керівника туристичної групи. Це весь час в дорозі, спілкування з новими людьми, нові враження, ну короче робота моєї мрії...

То я вирішила написати своє бажання на форумі перед новим роком, а раптом здійсниться. Я оптиміст по житті Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #78 : 12:09, 25 Грудня 2010 »

Ой, це дійсно цікаво 
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #79 : 00:38, 27 Грудня 2010 »

а я хочу роботу офіційну державну для початку,пов*язану з комплютором.
Згідна на заробітній мінімум.
Може,справді,якщо озвучити задум,то все здійсниться.Але мрія в мене зовсім інша. Нематеріальна.

Time is not on your side.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #80 : 20:25, 27 Грудня 2010 »

Квітко, ти гарно подумай  Офіційна державна робота - це:
1)в переважній більшості, холодні кабінети - обогрівачі включати кругом заборонено (економія електроенергії і пожежна безпека), 2) самостійна купівля всіх канцтоварів, хіба крім А4,
3) жахливий інтернет, якщо він взагалі є,
4)кожен місяць інша зарплата (причину бухгалтерія не в силі тобі пояснити, точніше так тобі пояснює, що ти вже думаєш навіщо я спитався, хоча в тебе друга вища, так що можливо це відпадає) і фактично немає гарантій, що її будуть платити регулярно,
5) ніяких пільг, про які всі так говорять - хіба ти працюєш на пенсію;
6) проте гарно звучить, тому що всі твої друзі зразу будуть казати, о маю подружку в адміністрації, суді, прокуратурі або ще десь і т.д.;
Звичайно тут не береться до уваги центральні органи державної влади (Міністерства, департаменти, головне, щоб у назві не було часточки "при") - тому що тут все ок. Навіть супер мега дешеві столові із дуже смачною їдою.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #81 : 23:44, 27 Грудня 2010 »

Зрозумій мене правильно.З чогось слід починати.
Наша спільна з тобою (і не тільки) стать зобов*язує.
Звичайно,розумію недоліки.
Моє бажання обдумане.

Time is not on your side.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #82 : 02:05, 28 Грудня 2010 »

Може,справді,якщо озвучити задум,то все здійсниться.Але мрія в мене зовсім інша. Нематеріальна.

а в мене всі матеріальні... я люблю щось реальне, те що я можу потримати в руці, до чого я мож торкнутися, що я можу побачити.... машину хочу, телефона хочу, квартиру хочу, дачу хочу, фірму хочу, чоловіка хочу, дітей буду хотіти ...може...колись...якось.... а всякі ці моральні штуки, типу лябов, щастя і тра та та, то таке діло...

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #83 : 02:13, 28 Грудня 2010 »

Те, що з чогось слід починати це 100%.
Я починав в такій «дирі», що мене щиро ніхто не розумів, що я там роблю.
Цілковита правда, про зарплати, про холод зимою і спеку влітку.
Але там була одна величезна перевага: можна було прикриваючись нелюдськими умовами праці вдосконалюватися в тому, що вважав за потрібне.
За 2 роки робота сама мене знайшла.
І така, що я й не знаю, чи ще колись буде.
Але і її довелося залишити.
Праця і робоче місце — це такі ДУЖЕ різні речі, що просто немає слів.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #84 : 02:20, 28 Грудня 2010 »

а в мене всі матеріальні... я люблю щось реальне, те що я можу потримати в руці, до чого я мож торкнутися, що я можу побачити.... машину хочу, телефона хочу, квартиру хочу, дачу хочу, фірму хочу, чоловіка хочу, дітей буду хотіти ...може...колись...якось.... а всякі ці моральні штуки, типу лябов, щастя і тра та та, то таке діло...


О, дякую! Повернули мене до реальнсоте!

Тільки є нюанси:
так звані «реальні» речі мають одну прикольну властивість — вони деколи (часто) виявляються дуже нетривалими.
Телеофони губляться і застарівають, квартири заливаються сусідами зверху, обкрадаються і перекуповуються, машини ржавіють і розбиваються, хати підтоплюються і горять…
А от «ці моральні штуки, типу лябов, щастя і тра-та-та», то «таке діло», яке ЕДИНЕ, що в кишені не тягне, їх можна тягати цілим всесвітом і навіть вдасться забрати з собою.

І головне!
Їх не шкода дарувати. Бо менше їх від цього не стає. А лиш більше.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #85 : 02:29, 28 Грудня 2010 »

О, дякую! Повернули мене до реальнсоте!

І головне!
Їх не шкода дарувати. Бо менше їх від цього не стає. А лиш більше.


авжеж їх не шкода дарувати, вони ж безкоштовно!

я більше ціную матеріальні цінності ніж духовні. Все таки їх можна використати в потрібних цілях, то практичні і корисні речі для життя. А духовні цінності, ними не наїстися коли людина голодна, за них хліба і води не купиш, в них не одягнешся коли холодно надворі, з ними не житимеш коли ніде... вони ні до чого...

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #86 : 02:38, 28 Грудня 2010 »

авжеж їх не шкода дарувати, вони ж безкоштовно!

В цьому світі нічого немає безкоштовного.
Але дещо можна отримати тільки НЕ за гроші і НЕ за матеріальні цінності.

я більше ціную матеріальні цінності ніж духовні. Все таки їх можна використати в потрібних цілях, то практичні і корисні речі для життя. А духовні цінності, ними не наїстися коли людина голодна, за них хліба і води не купиш, в них не одягнешся коли холодно надворі, з ними не житимеш коли ніде... вони ні до чого...

Мдя…
Та вони взагалі-то не для цього.
Ех, не сиділа ти певно за розкішною вечерею, в розкішному вбранні, в розкішних апартаментах, з розкішним телефоном… сама і нікому не потрібна.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #87 : 02:54, 28 Грудня 2010 »

В цьому світі нічого немає безкоштовного.
Але дещо можна отримати тільки НЕ за гроші і НЕ за матеріальні цінності.

Мдя…
Та вони взагалі-то не для цього.
Ех, не сиділа ти певно за розкішною вечерею, в розкішному вбранні, в розкішних апартаментах, з розкішним телефоном… сама і нікому не потрібна.

так, я дуже бідна, нічого не маю, самотня, нещасна... ООооОО, горе моє... ніхто мене не любить, ніхто не приголубить, кашки рисової не зварить, чайочку з сухарями не приготує, по голівці не погладить, за рученьку через доргу не переведе! От життя довело... піду у річці уто.......    скупаюся. А потім рибки наловлю, бо їсти то нічого, а діти вдома плачуть. А потім кістки рибячі продам, вбрання і чобітки куплю, по черзі носитимуть. Ойойой...

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #88 : 02:59, 28 Грудня 2010 »

*падає під стіл*

Кто здєсь?!

Я ж і кажу про те: коли в людини НІБИ ВСЕ Є, то здається, що й тих дурних «духовних цінностей» нетреба.
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #89 : 03:27, 28 Грудня 2010 »

гг)
ох, Божена собі не зраджує)
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF