Косів: форум міста та району
14:46, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Кримінальні новини КОСОВА  (Прочитано 152194 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #135 : 13:02, 09 Березня 2013 »

Я нічого не зробив, взагалі нуль. Якось так склалося, що я зосереджений на тому, щоб вижити в цій країні. Хоча знести пам'ятника можу, але мене посадять, а я щось не дуже хочу сідати crazy Ти вже, як справжній політик, переводиш діалог на мене Smiley

Так вийшло,що практично всі нормальні люди в цій країні зосереджені на виживанні.Але в декого знаходяться ще час і сили щось зробити.Може не те,може не так,але,принаймні,пробують.
Є таке прислів"я в латині - medice,cura te ipsum.Суть перекладу така:перш ніж лікувати інших,вилікуйся сам.
Перш ніж звинувачувати інших в бездіяльності,спитай себе,що зробив сам.

Дійде черга й до того,що на Бесарабці.Різниця між ним,і тим,що в Охтирці - на Бесарабці входить в Державний Реєстр пам"ятників,і процедура зняття по закону зовсім інша.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #136 : 13:08, 09 Березня 2013 »

Наприклад місцеві жителі і влада Сум підтримали знесення пам'ятника Леніну в регіоні, в Хорькові теж не проти, один Гепа почав гавкати шо за Ленін атарвьот і собакам даст сожрать.

Ми хочемо у країні змін, а самі з себе не хочемо розпочати. Як на мене, то будувати будинок на території, яку перед цим не прибрати від сміття і не підготувати грунт неможливо. Перші дії, це навести порядок у ВРУ персональним голосуванням, знесенням "пам'ятників" вождям, заборона комуністичної ідеології і партії (до речі у нас фактично при владі і є самі комуністи, риги - склад з екс комуністів, пів батьківщини - екс комуністи і т.д.)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #137 : 13:10, 09 Березня 2013 »

Золоті слова.
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #138 : 20:50, 09 Березня 2013 »

Пропоную встановити в Косові пам'ятник воїнам-визволителям дивізії СС "Галичина". Прошу пана Плосконоса винести це питання на найближчій сесії Косівської міської ради.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #139 : 21:41, 09 Березня 2013 »

в нас в районі є крім сс галичини кого вшановувати
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #140 : 21:43, 09 Березня 2013 »

в нас в районі є крім сс галичини кого вшановувати

Звичайно, але ж і про героїв не потрібно забувати.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #141 : 21:58, 09 Березня 2013 »

в чому взагалі проблема??? я бачу тільки одну. Фашизм вже давно визнане світове зло, а комунізм ще ні? І коли в нас час 12% голосують і називають себе комуністами то це норма. А те що 67 років тому люди ситуативно вирішили, що їм краще бути з одними(СС) ніж з іншими(комуняками) то це вже страшне зло??? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ДУМАЙТЕ... ГОЛОВОЮ!!!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #142 : 00:26, 10 Березня 2013 »

Шановний Шмайсер! Ви вже взяли за правило вписувати 2-3 відповіді і зникати на пів-дорозі... Дитячий садочок??? Відпишіть мені в темі про вибори(там ви багато писали про жидів-свободівців і тд, а з конкретних питань зїхали). Чи може ви пішли підчитати історичну літературу (теорема про поганого Бандеру і жидомасонів непроканала). Дякую!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #143 : 11:41, 10 Березня 2013 »

Пропоную встановити в Косові пам'ятник воїнам-визволителям дивізії СС "Галичина". Прошу пана Плосконоса винести це питання на найближчій сесії Косівської міської ради.
По-перше:я не вважаю,що в даний час нам бракує пам"ятників.Бракує нам ,передусім молодому поколінню, - історичної пам"яті,знань,поваги до тих людей ,які у них увіковічнені.
Тому моя думка,що гроші,потрачені на ще один монумент,краще вкладати в історичний розвиток дітей.
По-друге:я не вважаю,що в Косові необхідний пам"ятник "Галичині".Бо, по великому рахунку ,ніякими визволителями вони не були.Не встигли нікого визволити.Німці їх кинули у саму гущу м"ясорубки під Бродами,де їх сразу й розгромили.
Звичайно,я поважаю свідомий вибір дивізійників,які знали,на що  йдуть,багато з них потім опинились в УПА,яка боролась за незалежність.
Але склад дивізії формально за незалежність не боровся,присягу складав на вірність Великій Німеччині і Фюреру.Були в складі дивізії й косівчани.Якщо колись вже й робити пам"ятник - то такий,на якому вказати прізвище всіх косівчан,які брали участь в боротьбі за незалежність.Щоб батьки прводили своїх дітей і казали:"Он бачиш,оце був твій прадід".Такі пам"ятники несуть набагато глибший зміст.
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #144 : 17:00, 10 Березня 2013 »

Шановний Шмайсер! Ви вже взяли за правило вписувати 2-3 відповіді і зникати на пів-дорозі... Дитячий садочок??? Відпишіть мені в темі про вибори(там ви багато писали про жидів-свободівців і тд, а з конкретних питань зїхали). Чи може ви пішли підчитати історичну літературу (теорема про поганого Бандеру і жидомасонів непроканала). Дякую!


Вельмишановний пане Anv, я не маю нічого проти євреїв, навіть якщо називаю їх жидами. Жид-це загальноприйнятий етнонім в українській мові, тому не потрібно в цьому бачити якийсь негатив. Мені більше до вподоби це слово, тому що наші пращури його використовували.
Я не маю бажання вступати в дискусію з людиною, яка має  неабияку приналежність до цієї національності ))
Відомий  український мовознавець, доктор філологічних наук Олександр Пономарів в своїх працях писав, що слово "жид" завжди було нейтральним і не мало антисемітського характеру. Я вважаю, що навпаки нам є в чому в них повчитись. Smiley   

Пане ploskonos, дякую за відповідь. А я вважаю, що дивізійники СС "Галичина" були воїнами світла, які боролись проти "червоної зарази" та захищали свою землю від загарбників, насильників та злочинців... тому їх обов'язково треба вшановувати . В Косові обов'яково повинен бути встановлений пам'ятник та відправлене богослужіння за спокій душ воїнів світла, наших земляків.



anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #145 : 23:46, 10 Березня 2013 »

 Ви шановний при бажанні будучи в Косові зможете глянути наскільки ви помилялись в тому, що я жид. Але зїхали ви вже традиційно... перечитайте тему про вибори... у вас вкінці явно хтось стає жидом... може шукаєте родичів??? то просто створіть окрему тему
 
 Приїдьте в Косів і запропонуйте встановити цікавий вам памятник бо, Як члени Свободи(у якої голова партії за вашими переконаннями жид) будуть встановлювати памятники Галичині(фашистам за вашими роздумами) down
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #146 : 10:43, 11 Березня 2013 »

йоу, шановні, давайте ближче до теми
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #147 : 17:34, 11 Березня 2013 »

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #148 : 10:44, 14 Березня 2013 »

Гуцул, який хотів пограбувати стареньку бабусю, виявився психічно хворим

http://pravda.if.ua/news-37254.html
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #149 : 10:52, 14 Березня 2013 »

П’яний гуцул ледь не порішив свого сина

http://pravda.if.ua/news-37191.html
Сторінок: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF