Косів: форум міста та району
01:11, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Кримінальні новини КОСОВА  (Прочитано 152199 раз)
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #15 : 11:46, 11 Січня 2010 »

Huh? ... я щось таке чув, що наші правоохоронні органи затримали 3-х "невіруючих" які зізналися в підпалі церкви св. Василія в червні 2009 р. ...то правда?
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #16 : 12:45, 11 Січня 2010 »

Huh? ... я щось таке чув, що наші правоохоронні органи затримали 3-х "невіруючих" які зізналися в підпалі церкви св. Василія в червні 2009 р. ...то правда?
Оце так!!! Цікаво, цікаво...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #17 : 13:06, 11 Січня 2010 »

думаю ця новина виникла як наслідок надмірного вживання алкоголю drinks в свядковий період. Smiley

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #18 : 13:33, 11 Січня 2010 »

думаю ця новина виникла як наслідок надмірного вживання алкоголю drinks в свядковий період. Smiley
Хіба що у всіх моїх сусідів які мені це розказали, бо я всі свята помірно вживав алоголь в горах Smiley
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #19 : 14:32, 11 Січня 2010 »

думаю ця новина виникла як наслідок надмірного вживання алкоголю drinks в свядковий період. Smiley
Хіба що у всіх моїх сусідів які мені це розказали, бо я всі свята помірно вживав алоголь в горах Smiley
я бачив десь по новинах: під час свядкувань Різдвяних свят групою професійних фотографів, було спровоковано схід лавини, та тимчасову сліпоту багатьох представників фауни в наслідок спрацювань фотоспалахів. Smiley

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #20 : 17:00, 11 Січня 2010 »

думаю ця новина виникла як наслідок надмірного вживання алкоголю drinks в свядковий період. Smiley
Хіба що у всіх моїх сусідів які мені це розказали, бо я всі свята помірно вживав алоголь в горах Smiley
я бачив десь по новинах: під час свядкувань Різдвяних свят групою професійних фотографів, було спровоковано схід лавини, та тимчасову сліпоту багатьох представників фауни в наслідок спрацювань фотоспалахів. Smiley

 
... і ще витоптано 154 га цінних реліктових представників флори в біганині при спробі повіддавати фотографії очманілим представникам фауни та місцевого етносу...

... мені сподобалось як ти "спригнув" з теми Smiley
Орест
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 29


« Відповідь #21 : 15:52, 15 Січня 2010 »

Я шось не пам'ятаю щоб я топтав "флору".  А от схід лавини міг мати місце, коли криками будили пів косівського району, який проживає у гірській місцевості.  Так шо "vyluzja Franka" однозначно порушник громадського порядку, який не притягнутий до адміністративної  відповідальності за порушення громадського порядку. Наша міліція у віддалиних куточках нашого району, реально не допрацьовує, попробуй так покричати у Косові.
А на рахунок пліток, то нашим "бабцям" і пити на свята не потрібно, шоб пльотки по Косову розносити.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #22 : 11:38, 20 Липня 2011 »

вчора в КОСОВІ по провулку Анни Павлик спрацював вибуховий пристрій, одна людина загинула одну поранено

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #23 : 12:06, 20 Липня 2011 »

вчора в КОСОВІ по провулку Анни Павлик спрацював вибуховий пристрій, одна людина загинула одну поранено

Послідовники Бен Ладена об"явились?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #24 : 12:10, 20 Липня 2011 »

ехо війни, скоріше

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #25 : 12:12, 20 Липня 2011 »

тобто то якийсь снаряд часів війни?

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #26 : 12:16, 20 Липня 2011 »

тобто то якийсь снаряд часів війни?
ше не знаю поранена моя знайома, загинув її чоловік

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #27 : 12:26, 20 Липня 2011 »

вчора в КОСОВІ по провулку Анни Павлик спрацював вибуховий пристрій, одна людина загинула одну поранено

Десятки років по провулку ходили,  а тут на тобі бац і снаряд спрацював, щось не схоже на ехо війни, хоча хз.
Можливо хтось навмисне вибуховий пристрій заклав там.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #28 : 12:27, 20 Липня 2011 »

шоза провулок?

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #29 : 12:31, 20 Липня 2011 »

Десятки років по провулку ходили,  а тут на тобі бац і снаряд спрацював, щось не схоже на ехо війни, хоча хз.
Можливо хтось навмисне вибуховий пристрій заклав там.

Сопка близько ,мож звідти шось притягнули
шоза провулок?
Анни Павлик - це якщо не помиляюсь - вуличка,яка з"єднує Павлика з Кобилянською.

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF