Кримінальні новини КОСОВА
Косів: форум міста та району
08:22, 19 Червня 2019 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Кримінальні новини КОСОВА  (Прочитано 111166 раз)
anv
Абориген

Репутація: 13

« Відповідь #120 : 10:32, 09 Березня 2013 »

одні знімали вдень(треба було ще в 91 всіх тих уїв познімати), а інші ламали вночі. Думаю, що є різниця. А ще маємо багато прикладів судів проти тих хто підняв руку проти памятника ката України. Будемо бачити чи знайдуть винуватців цих подій і що їм за це буде???
IVP
Ст. модератор

Репутація: 58

Moskalowka

« Відповідь #121 : 11:00, 09 Березня 2013 »

На фоні повалених ленінів свободою на сході, пошкоджені Бандера і Шухевич на заході в це й же період, та й щей облиті голубою фарбою (кольором ригів і їх орієнтації) тут без рук "вершників покращення" не обійшлось і нічого їм за це не буде.

ploskonos
Абориген

Репутація: 36

Awards: KosivArt Порадник 2010

446895790
« Відповідь #122 : 11:26, 09 Березня 2013 »

На фоні повалених ленінів свободою на сході, пошкоджені Бандера і Шухевич на заході в це й же період, та й щей облиті голубою фарбою (кольором ригів і їх орієнтації) тут без рук "вершників покращення" не обійшлось і нічого їм за це не буде.

Та все правильно,приїхали братки,найняті комуністами або регіоналами,і вночі побили пам"ятники.
Але обзивати чуваків у спортивних штанах і мештах "радикалізованим народом" - повна маячня.
Он погортайте новини,багато місцевих рад почали голосувати про знесення або перенесення Володі,і ніяких масових заворушень це не викликало.
Я не коментуватиму метод Мірошниченка,але все робилося вдень і відкрито.Якщо є якісь питання по Бандері і Шухевичу - хай аналогічно,приїде недоторканий член антифашистського фронту Колісніченко в Косів,наприклад,і теж вдень попробує демонтувати пам"ятник.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Репутація: 94

Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ

« Відповідь #123 : 11:56, 09 Березня 2013 »

Це ,по-твоєму,"радикалізований народ" за два дні побив купу пам"ятників в Західній Україні?

Юра прочитай ще раз моє речення

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген

446895790
« Відповідь #124 : 12:03, 09 Березня 2013 »

Юра прочитай ще раз моє речення
бо нема чого чужих ленінів валити і давати різним провокаторам повід для радикалізації народу.

з твого речення виходить,що дії Мірошниченка радикалізують народ,і представники цього радикалізованого народу здійснили відплатну акцію.Я щось неправильно зрозумів?То розтлумач.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #125 : 12:11, 09 Березня 2013 »

ти слова "провокаторам" принципово не бачиш, чи як? Smiley
я маю на увазі, що дії мірошнечка дають підстави провокаторам (хз чи то комуністи, свічку не тримав навідміну від інших всезнаючих товаришів) ламати наші памятники.

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген

446895790
« Відповідь #126 : 12:19, 09 Березня 2013 »

ти слова "провокаторам" принципово не бачиш, чи як? Smiley
я маю на увазі, що дії мірошнечка дають підстави провокаторам (хз чи то комуністи, свічку не тримав навідміну від інших всезнаючих товаришів) ламати наші памятники.

Провокатор знайде привід і без дії,якщо захоче.Прочитай ,що стало приводом Другої Світової,або Радянсько-Фінської війни.
Якщо боятись  дати підстави провокаторам - можна взагалі тоді нічого не робити.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #127 : 12:22, 09 Березня 2013 »

Тобто ти згідний з тим, що знос леніна мав мету "дати підстави провокаторам"?

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген

446895790
« Відповідь #128 : 12:25, 09 Березня 2013 »

Тобто ти згідний з тим, що знос леніна мав мету "дати підстави провокаторам"?

Ні,не згідний.Мета знесення - знести пам"ятник.Для когось це виявилось провокацією,абсолютній більшості - фіолетово.
З чого ти свої висновки робиш?
Подивись відео звернення - там Мірошниченко чітко пояснив мету.

Якщо ти з того відео нічого не зрозумів - читай програму ВО Свобода:
VI. Історична справедливість. Тяглість державотворення та подолання наслідків окупації

7. Ліквідувати і заборонити використання знущальних щодо українців імперсько-большевицьких символів, відзначень дат, пам'ятників та назв на честь катів України. Заборонити встановлення на території України будь-яких імперських пам'ятників та символів, які прославляють історію держав-окупантів.

Людина виконує те,що обіцяв,на відміну від інших.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #129 : 12:31, 09 Березня 2013 »

Я майже зразу після зносу леніна сказав, що тепер у нас знесуть Бандеру - трохи не вгадав.
Дивився Мірошниченка на шустері, він взагалі нічого не пояснив, тільки надмінно либився і розказував історію радянського союзу.
Я тобі, Юра, так скажу, знести памятника взагалі мозку не треба мати, а от щось реально корисне зробити це вже і треба зусилля прикласти, а цього ми не бачимо. І взагалі памятник леніну в Охтирці - це зараз найбільша проблема в державі? Націоналісти наколи не вміли розставляти пріоритети, тому я і не хотів за них голосувати.

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген

446895790
« Відповідь #130 : 12:38, 09 Березня 2013 »

Я майже зразу після зносу леніна сказав, що тепер у нас знесуть Бандеру - трохи не вгадав.
Дивився Мірошниченка на шустері, він взагалі нічого не пояснив, тільки надмінно либився і розказував історію радянського союзу.
Я тобі, Юра, так скажу, знести памятника взагалі мозку не треба мати, а от щось реально корисне зробити це вже і треба зусилля прикласти, а цього ми не бачимо. І взагалі памятник леніну в Охтирці - це зараз найбільша проблема в державі? Націоналісти наколи не вміли розставляти пріоритети, тому я і не хотів за них голосувати.

То що ти нічого не бачиш - твої проблеми.Не кажи "ми",бо не всі сліпі,і я ,на відміну від тебе,дещо бачу.Наприклад,що робиться в ВР для персонального голосування,і багато що іншого.
Не вміли розставляти пріоритети - це суто твоє суб"єктивне імхо,я вже бачу результати розставляння пріоритетів демократами,лібералами і т.д.
Час покаже.

Пам"ятник в Охтирці  не найбільша проблема,але 21 рік вона не вирішувалась,а тут вирішилась за 10 хв.
Іншщі політсили вирішили хоча б такі невеликі проблеми?
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #131 : 12:41, 09 Березня 2013 »

З'їхав на суб'єктивну думку, ок Smiley
Ну, може після того, як знесете всіх ленінів, почнете щось реально корисне робити. Час покаже.

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген

446895790
« Відповідь #132 : 12:44, 09 Березня 2013 »

З'їхав на суб'єктивну думку, ок Smiley
Ну, може після того, як знесете всіх ленінів, почнете щось реально корисне робити. Час покаже.

Взагалі не розумію твоєї позиції.Хтось щось зробив,але не те,що мав зробити.А що зробив ти?Ти і тобі подібні вважають,що кинуть бюлетень в урну раз в 5 років.і за це їм хтось зобов"язаний 5 років під"їзд замітати.
Поділись про свій внесок в соціальний розвиток країни,перш ніж хаяти інших.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #133 : 12:50, 09 Березня 2013 »

Я нічого не зробив, взагалі нуль. Якось так склалося, що я зосереджений на тому, щоб вижити в цій країні. Хоча знести пам'ятника можу, але мене посадять, а я щось не дуже хочу сідати crazy Ти вже, як справжній політик, переводиш діалог на мене Smiley

Born stupied? Try again!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #134 : 12:55, 09 Березня 2013 »

Питання на засипку: якщо вже зносити леніна, то чому в якійсь там Охтирці, а не того що стоїть в самому центрі нашої столиці на Бессарабці?

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 |   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

© 2007—2019 KosivArt | Працює на SMF