"Вища мiра"
Косів: форум міста та району
18:47, 18 Жовтня 2018 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: "Вища мiра"  (Прочитано 20759 раз)
KVITKA♥
Абориген

Репутація: 43

Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...

253992098
« Відповідь #15 : 04:02, 02 Грудня 2009 »

з новин

Time is not on your side.
ploskonos
Абориген

Репутація: 36

Awards: KosivArt Порадник 2010

446895790
« Відповідь #16 : 10:35, 02 Грудня 2009 »

Смертна кара до перенаселення нічого не має.Так мож договоритися,що за перехід дороги в недозволеному місці розстрілювати треба.На рахунок перенаселення - планета Земля може прогодувати 100млрд людей.Так що про це ще рано задумуватись,особливо в світлі появи останніх епідемій...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Репутація: 94

Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ

« Відповідь #17 : 14:43, 02 Грудня 2009 »

з новин

о так, чомусь і не сумнівався про таку відповідь... новини не збрешуть...  nea

Born stupied? Try again!
KVITKA♥
Абориген

Репутація: 43

Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...

253992098
« Відповідь #18 : 17:06, 02 Грудня 2009 »

ми зараз живемо в періоді інформаційної війни.
Наші вчинки часто керовані ЗМІ

Time is not on your side.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Репутація: 94

Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ

« Відповідь #19 : 17:50, 02 Грудня 2009 »

ми зараз живемо в періоді інформаційної війни.

не факт, нема ніякої війни нам просто всі п..здять

Наші вчинки часто керовані ЗМІ

впринципі це я і мав на увазі в свому попередньому пості

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор

Репутація: 66

Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...

« Відповідь #20 : 17:16, 03 Грудня 2009 »

2topp цікаво б почути думку автора теми

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор

Репутація: 76

Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))

« Відповідь #21 : 20:37, 03 Грудня 2009 »

Найболючіша тема для дискусій на юр.фаці...  Всі юристи за, і всі розуміють, що це нереально... Незнаю
Відміною смертної кари в нас на Україні підтверджено недосконалість судової гілки влади в Україні. Sad
Я кажу "За" у випадках особливо тяжких злочинів та рецедивів. Моя думка, що це можливо тільки за умови державного перевороту та повернення до тоталітарного чи може авторитарнорго режиму влади. Навіть якби наш законодавець надумав ввести смертну кару. Нам би цього просто недали зробити інші країни (не важливо Сходу чи Заходу), через наші Міжнародні договори, конвенції тощо... Всі дружньо проводять гуманізацію системи покарань: зменшуються сроки, вводяться багато штрафів замість позбавлення волі. От ми і йдемо до того, що за злочин можна буде відкупитися офіційно.
wildperson
Модератор

Репутація: 83

8599599
« Відповідь #22 : 21:11, 03 Грудня 2009 »

Ну оскiльки основнi дописувачi вже висловилися..
На мою думку- аргументiв всього три, якщо забути про всяку фiгню типу мiжнародник конвенцiй, якi писали люди, у уких нiколи не вбивали близьких, не кажучи вже про власних дiтей.
Так от единий аргумент важливий "за"- економiчний. Я не хочу посмертно годувати на своi податки всяких..... А от проти- не менш важливих два аргументи. Перший: судова помилка. Життя не повернути, показовий приклад в справi Чикатилло. Розкажiть про "вищу кару" родичам тих двох невинних, що стратили показово. Ну а другий аргумент... Я вiруючий в принципi, без вiри не можна, але "агентурними даними"(С)Сталiн iснування пекла не пiдтверджено. А от як мiнiмум толковий (один на тюрму) психолог- може всяким садистам, вбивцям дiтей i т.д. створити це пекло пожиттево. I я абсолютно згоден, що за деякi звiрства "вбити мало", дуже швидкий вихiд, дуже неадекватне покарання.

Juha
Ст. модератор

Репутація: 76

Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))

« Відповідь #23 : 21:18, 03 Грудня 2009 »

...На мою думку- аргументiв всього три, якщо забути про всяку фiгню типу мiжнародник конвенцiй, якi писали люди, у уких нiколи не вбивали близьких, не кажучи вже про власних дiтей.
Topp, я писала це як науковець який досліджує це питання в галузі кримінології, причому саме в даний момент... І повір, що в нас юристи які пишуть закони вносять пропозиції, створюють теорії, думають аналогічно з усіма дописувачами. Але є моменти, які, на жаль, переступити не можна. І цими моментами є якраз ось ця "якась фігня".
Візьмемо, наприклад, гвалтування кількох малолітніх осіб. Хіба за це не потрібна смертна кара? І ви думаєте, що законодавець цього не розуміє?
А перенаселеності тюрем і зменшення злочинності воно не вирішить. І ті гроші, які ми платимо на утримання злочинців ми будемо продовжувати платити, тому що в нас сидять в основній мірі не за такі злочини.
економічний момент вирішувати потрібно іншими способами (але це інша тема)
BigFAN
Модератор

« Відповідь #24 : 00:16, 05 Грудня 2009 »

Ну оскiльки основнi дописувачi вже висловилися..
На мою думку- аргументiв всього три, якщо забути про всяку фiгню типу мiжнародник конвенцiй, якi писали люди, у уких нiколи не вбивали близьких, не кажучи вже про власних дiтей.
Так от единий аргумент важливий "за"- економiчний. Я не хочу посмертно годувати на своi податки всяких..... А от проти- не менш важливих два аргументи. Перший: судова помилка. Життя не повернути, показовий приклад в справi Чикатилло. Розкажiть про "вищу кару" родичам тих двох невинних, що стратили показово. Ну а другий аргумент... Я вiруючий в принципi, без вiри не можна, але "агентурними даними"(С)Сталiн iснування пекла не пiдтверджено. А от як мiнiмум толковий (один на тюрму) психолог- може всяким садистам, вбивцям дiтей i т.д. створити це пекло пожиттево. I я абсолютно згоден, що за деякi звiрства "вбити мало", дуже швидкий вихiд, дуже неадекватне покарання.
почнем з того що треба вітділити питання "вища міра" і "судова помилка", думаю якшо чуваки котрих стратили не дуже б довго просиділи живими, а якшо і трохи протянули то певне пазаздрили б мертвим. а на твою думку слідаки які вибивали "чистосердечні" зізнання і по вині котрих загинули ще кільканадцядь жертв від справжнього ман"яка не тянуть на вишку?
створити пекло пожиттєво, якось не по вірі.
 а от смерть вона і в Африці і може бути і не швидкою - це для особливо вибраних.
дай БОГ Вам не зазнати як то, коли вбивають когось з рідних, і не ходити на суди і не дивитись на тих шакалів які ше й посміхаются.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
anv
Абориген

Репутація: 13

« Відповідь #25 : 21:54, 14 Березня 2012 »

На фоні миколаївського згвавтування в ВР розглядали питання смертної кари. Все впирається в суд і в правоохоронні органи. Не думаю, що для володарів світу і місцевих князьків будуть діяти такі ж закони, як і для простих смертних. Якщо б не резонанс то і в даній ситуації все б було шито-крито.
BigFAN
Модератор

« Відповідь #26 : 21:59, 14 Березня 2012 »

На фоні миколаївського згвавтування в ВР розглядали питання смертної кари. Все впирається в суд і в правоохоронні органи. Не думаю, що для володарів світу і місцевих князьків будуть діяти такі ж закони, як і для простих смертних. Якщо б не резонанс то і в даній ситуації все б було шито-крито.
реаль постріляти тих підорів і нахрен цих судів

anv
Абориген

Репутація: 13

« Відповідь #27 : 22:05, 14 Березня 2012 »

Це буде запросто. Я би тих хто таке прикриває(суддів, прокурорів, мєнтів і батьків, які таке сучьйо виховали, а потім ще й відмазують) молов би на собачу ковбасу.
BigFAN
Модератор

« Відповідь #28 : 22:08, 14 Березня 2012 »

Це буде запросто. Я би тих хто таке прикриває(суддів, прокурорів, мєнтів і батьків, які таке сучьйо виховали, а потім ще й відмазують) молов би на собачу ковбасу.
покривальшики своє найдуть, а от ти підорів постріляти мощна і не дуже просто а так шоб троха помучились

s19or
Фахівець

Репутація: 6

328828488
« Відповідь #29 : 20:19, 15 Березня 2012 »

Можна і невбивати зробити ім хімічну кастрацію а потім в тюрму на той термін який ім приписують після цього в них і характер зміниться небудуть такі буйні без чоловічих гормонів а жити решту життя з клеймом яке вони собі заробили  то буде іхнім постійним покаранням

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

© 2007—2018 KosivArt | Працює на SMF