Збірна солянка спаму
Косів: форум міста та району
19:29, 19 Листопада 2018 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Збірна солянка спаму  (Прочитано 75930 раз)
Galen
Абориген

Репутація: 27

Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.

« Відповідь #45 : 10:28, 28 Січня 2010 »

Нікому віза не потрібна? Smiley Smiley

Визы от 100 евро , вид на жительство в Европе для проблемных регионов и отказников!

30/90 -200 евро,90/180 -300 евро,90/360-400 евро,360/360 -1000 евро!Пакет документов минимальный!

Без личной подачи и без предоплаты!Вид на жительство и регистрация предприятий в Европе!

+380919024301 Александр Юрьевич

alexboy44@ukr.net

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Репутація: 94

Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ

« Відповідь #46 : 15:51, 28 Січня 2010 »

походу хтось настроював програму для ватоматичної відправки спаму  crazy

Цитувати
X-MSMail-Priority: Normal
X-Spam-Flag: NO  5:04:01 PM  1/27/2010
X-Spam-Score: 0.4 (-------)
X-Spam-Report: NO detection software, running on Tiscali servers
        0.0 MISSING_MIMEOLE        Message has X-MSMail-Priority, but no
X-MimeOLE
        0.1 RDNS_NONE              Delivered to trusted network by a host with
no rDNS
x_Report:the_eney@ukr.net

Born stupied? Try again!
KosivArt
Адміністратор

Репутація: 99

89565139
« Відповідь #47 : 21:10, 02 Лютого 2010 »

Ловите клиентов сетями, а не удочками.

* 123.gif (44.67 Кб, 574x502 - переглянуто 1374 раз.)
KosivArt
Адміністратор

89565139
« Відповідь #48 : 15:49, 17 Червня 2010 »

Сьогоднішній свіжачок:

Ваш сайт в Ізраїлі на івриті та на російськоі мові
Шановні панове
Дозвольте відняти у Вас 2 хвилини.
Після 11 років роботи з інтернет сайтами Ізраїлю наша фірма вирішила звернутися до Вас з діловою пропозицією
Ми пропонуємо Вам створення сайту на івриті та на російськоі мові з частковим перекладом Вашого оригінального сайту та зазначення посилання на нього
Ми розмістимо цей сайт в ізраїльських ізраїльських каталогах, форумах і дошках (або інших країн за Вашим вибором).. Так Ви зможете дійти до потенційних клієнтів про які навіть і не мріяли

Розкрутка сайту по всьому світу

Про нашій роботі Ви можете отримати уявлення з невеликого списку сайтів з числа тих з якими ми працюємо. Нехай Вас не бентежить, що більшість з них на івриті. Судіть про роботу, а не про зміст

З повагою
Фелікс
Генеральний директор фірми F.R.R.I

"Дозвольте відняти у Вас 2 хвилини" і "Російськоі мові" — це сильно Smiley Певно фірма вміє користуватись гугл-транслятором...
KosivArt
Адміністратор

89565139
« Відповідь #49 : 07:07, 15 Липня 2010 »

Ось такий перл розмістив нікнейм Василь Кучугура на косівській дошці оголошень www.kosiv.biz:

Ви молоді (18-35), красиві, освічені та любите подорожувати по світові? Тоді це правильна робота для Вас.

Працюйте з нами Компаньйонкою/Супроводжуючою персоною. Ми пропонуємо найкращі пропозиції по роботі, готелям та безпеці. Ви можете знайти більше інформації та  податися на позицію на нашій сторінці [назва видалена]. Ви можете заробляти 2000 - 7000 Еуро на місяць. Ви можете навіть працювати з частковою зайнятістю або лише по вихідних, ми дуже гнучкі.
KosivArt
Адміністратор

89565139
« Відповідь #50 : 11:20, 23 Вересня 2010 »

Недавно прийшов такий лист з прихованою рекламою, типу потрапив до мене випадково:

Привіт, Іринко!
Вибач, будь-ласка, що відповідаю тобі лише сьогодні. Ми їздили у відпустку до Греції, як я тобі і казала. Ти знаєш, це було щось неймовірне. Погода була чудова, весь час світило сонечко, жодних хмаринок чи натяків на дощ. Готель перевершив усі наши сподівання. Давай краще зустрінемося за чашечкою кави наступного тижня і я все тобі розповім. Тоді вже будуть і фотознімки.
Доречі, щодо тих парфумів:  купувала їх в інтернет-магазині назва.ua Уявляєш собі, вони продають нам ту саму продукцію, що і в Німеччині, Чехії чи інших європейських країнах. І на відміну від більшості наших парфумерних магазинів, їхня продукція оригінальна. Тільки мені не подобається їхня доставка, яка триває близько двох тижнів. Перший раз доставили через 7 днів, а другий раз чекала аж 10 днів. Але ти знаєш, в них продукція такої якості, що я вже згодна почекати, все ж таки краще почекати, заплатити кошти і користуватися оригіналом, а не «розлівантом» з наших підвалів.  Купувала у них Lanvin Eclat і, як ти мені й радила,  Calvin Klein Euphoria.

А ще вони мені прислали купон на знижку в розмірі 50 грн. Звісно, не супер сума, але все ж таки скористатися можна. Якщо хочеш, можу й тобі його дати. Він універсальний і ним можна користуватися аж до грудня місяця. Я думаю, що це непогана можливість скупитися у них. Код купона 2345-8745. Його треба ввести в кошику, як оформлюєш замовлення, думаю, ти розберешся де саме. Але його не можна використовувати на продукцію, яка приймає участь в акції, а мінімальна вартість замовлення має бути 400 грн.

Нібито все. Якщо щось забула, розкажу тобі на каві. Люблю тебе і цілую. І передай Дімкі, що йому пора вже також кудись тебе звозити.
Натік

Спамери розумнішають Smiley
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #51 : 11:22, 23 Вересня 2010 »

Цитувати
Пропоную КРЕДИТ від банку та ПОЗИКУ від приватного інвестора. Без документів про доходи(!). Під заставу нерухомості. До половини від реальної вартості (до 400у.о./м.кв. – для застав у центрі міста; до 300у.о./м.кв. – для застав у інших районах міста; для комерційної нерухомості – індивідуально/м.кв.). До 12 міс. Ставки: банк – від 2,5 – до 4%% у міс.; приватний інвестор – від 4,25 – до 5%% у міс. Разова комісія – до 3,5% (індивідуально) від суми позики. «Неіпотека». 096-49-18-701 (Івано-Франківськ) P.S. Для відмови від отримання розсилання вишліть порожній лист з темою REMOVE на електронну пошту remove_reklama@ukr.net Листи з іншою темою або без теми програмою-роботом до уваги не беруться!

спамери борзіють, бо я ніразу не підписувався таку розсилку  nono

Born stupied? Try again!
julio
Абориген

Репутація: 38

« Відповідь #52 : 19:45, 23 Вересня 2010 »

Або реєструются на форумах по двоє-троє і давай між собою "обсуждать" якусь "фішку". Щось подібне було нещодавно про "сайлент-диско" (чи як воно там?).
Типова ключова фраза: "Коли буде така класна штука у нас в ... ?"
KosivArt
Адміністратор

89565139
« Відповідь #53 : 19:47, 23 Вересня 2010 »

було тут на форумі?
julio
Абориген

« Відповідь #54 : 19:51, 23 Вересня 2010 »

Якщо я нічо не сплутав - було.
Я звернув увагу, бо подібна тема була створена на коломийському форумі і терлися там переважно якісь невідомі мембери.
KosivArt
Адміністратор

89565139
« Відповідь #55 : 19:58, 23 Вересня 2010 »

точно, найшов і на косівському форумі цю тему і мембер «кицька» видно шо не «мєсний» Smiley

дікувать, мен, підчистив форум Smiley
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #56 : 20:47, 23 Вересня 2010 »

Або реєструются на форумах по двоє-троє і давай між собою "обсуждать" якусь "фішку".

переважно то один чувак Smiley

Born stupied? Try again!
julio
Абориген

« Відповідь #57 : 18:54, 19 Листопада 2010 »

Я деколи собі дивуюся... скільки в мені ЗЛА!!!!  Evil  sarcastic_hand
От знову в мені прокинувся "стукачок"   crazy

Один

Два

Скільки фантазії!
Вони ідеї збирають, чи що?