Косів: форум міста та району
21:46, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Ви заповнили анкету на грін карту?
Так
Ні
Ще не вирішив...
До дупи та Америка...

Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Американська лотерея грін-карт (ELECTRONIC DIVERSITY VISA LOTTERY)  (Прочитано 52177 раз)
Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #15 : 00:28, 22 Листопада 2009 »

я цього року заповнила грін карту вперше. Але то нам в школі анкети роздавали. От я й відіслала Smiley Маю в Америці подружку і родичів, а за допомогою грін карти можна до них в гості шухнути. Покращити свою англійську мову. А працювати там якось неохота. Житло по грін карті дають тільки на певний час, а потім самому треба викручуватись. От якщо сімєю виїздити, то тоді друге діло.
От з приводу сімейного відїзду-не знаю чи це можливе зразу.Маю двох знайомих які виграли ГрінКарт і рванули в Америку, але перед тим їх оженили на жінках, чиї сім"ї вже там...Одному повезло-дівчині 16 років, а в другого 43 річна (в його тоді 20). Переможців вираховують, одружують з людиною, якій треба до сім"ї в Америку, а взамін забезпечують житлом і роботою на весь період. Звісно там ти теж одразу не розлучишся,інакше твою половинку звідти попросять..Отаку схему я знаю.Я б так не змогла, мені сім"ї треба!Тому ні у школі, ні в універі не заповнювала ніяку анкету, і не збираюсь,якось воно занадто просто-насторожує. Америко, плач, та я люблю сало:) blum3 Привіт!

Просте все-мудре, мудре-вічне...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #16 : 12:30, 22 Листопада 2009 »

Знайшов ше таку інформацію для роздумів:

Победитель лотереи получает статус постоянного жителя – вид на жительство в США – право жить и работать в США, и, как правило – жить хорошо. Этот статус дается на всю жизнь, однако не требует постоянного присутствия в США. Он дает право приезжать и покидать страну без виз и разрешений, право на легальную работу с американской зарплатой (минимум 7$ в час), бесплатную учебу и лечение в госучреждениях США, все социальные льготы, право безвизового въезда в страны Шенген и другие страны. Гражданство и все права страны, в которой живет победитель – сохраняются. При оформлении выигрыша не требуется менять паспорта, получать, каких-либо разрешений от властей.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #17 : 16:05, 22 Листопада 2009 »

але там і вимоги до фотки кумедні, жем такого не видів Smiley

Born stupied? Try again!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #18 : 16:17, 22 Листопада 2009 »

а я зайшов і майже ніц непоніме цо воно хце. Фтопку їх жвачку.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #19 : 16:24, 22 Листопада 2009 »

pereklad.online.ua - мб поможе? wink3

Born stupied? Try again!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #20 : 16:31, 22 Листопада 2009 »

а я зайшов і майже ніц непоніме цо воно хце. Фтопку їх жвачку.
Ти певно хтів увидіти там кнопку «Я виграв!» шоб нічого не робити і зразу поїхати в штати? Нема такого, вибачєй.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #21 : 16:40, 22 Листопада 2009 »

а я зайшов і майже ніц непоніме цо воно хце. Фтопку їх жвачку.
Ти певно хтів увидіти там кнопку «Я виграв!» шоб нічого не робити і зразу поїхати в штати? Нема такого, вибачєй.

я подивився на то і зрозумів, що мені ніяких америк непотрібно, а якщо я туда поїду то тільки в якості весикопосадовго гостя і вони будть там бігати за мої бабки ))))
sumen
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 23


« Відповідь #22 : 01:44, 23 Листопада 2009 »

Дуже цікаво, може варто попробувати? Правила прийому правда круті, щось трохи не так - дискваліфікація, особливо з фотками! Може хтось порадить де в Косові можна зробити фото  правильно, хто з фотографів в курсі всіх цих процентів?
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #23 : 15:04, 23 Листопада 2009 »

Не треба так ускладнювати.
Просто зроби фото в якомусь салоні(можна в цифровому центрі) і там тобі нехай те фото скинуть на який-небуть цифр.носій...
За решту відповідей можу сказати одне-не штука смоктати чужу ведмежу лапу,притиснула би біда-молився б про виграш або щось інше таке.

Time is not on your side.
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #24 : 15:49, 23 Листопада 2009 »

Це ти які біди маєш на увазі?
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #25 : 16:20, 23 Листопада 2009 »

Це ти які біди маєш на увазі?

тільки не треба зараз розкручувати,що в кожного свої біди...
Під бідою можна розуміти і потребу в чомусь і т.д. і т.п....

Time is not on your side.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #26 : 18:12, 23 Листопада 2009 »

Не знаю,може це звучить банально,або старомодно,але я вважаю,що найлегше користуватися благами,що створили інші.Правильніше взяти участь у створенні благ у своїй країні,якими будуть користуватись діти,внуки.
А біда - це скоріше в головах наших.Їде людина на "Ланосі" - біда,бо охота їхати на Мерині.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #27 : 20:21, 23 Листопада 2009 »

А я не агітую до переїзду в США, зовсім навпаки, мій меседж — поїхати подивитись країну, побачити нових людей та новий світогляд, підучити англійську розмовну мову, попрацювати, набратись досвіду і з цим всім багажем вернутись в Україну Smiley Це особливо актуально для молоді, студентів.

На перших порах, звичайно що прийдеться попрацювати не на особо інтелектуальних роботах. Мій одногрупник спочатку працював в ресторані, потім знайшов роботу в офісі веб-програмістом, тепер сидить на 50 поверсі в Нью-Йорку. Інший знайомий журналіст теж знайшов роботу по професії.

Так шо вибір завжди за вами.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #28 : 20:51, 23 Листопада 2009 »

Зробив голосування, прошу залишити свій голос acute
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #29 : 21:16, 23 Листопада 2009 »

Не знаю,може це звучить банально,або старомодно,але я вважаю,що найлегше користуватися благами,що створили інші.Правильніше взяти участь у створенні благ у своїй країні,якими будуть користуватись діти,внуки.
А біда - це скоріше в головах наших.Їде людина на "Ланосі" - біда,бо охота їхати на Мерині.
Зовсім не банально,а навпаки давно "протерта" істина.
  reading
 


Time is not on your side.
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF