Косів: форум міста та району
02:42, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Ви заповнили анкету на грін карту?
Так
Ні
Ще не вирішив...
До дупи та Америка...

Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Американська лотерея грін-карт (ELECTRONIC DIVERSITY VISA LOTTERY)  (Прочитано 52179 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« : 18:34, 18 Листопада 2009 »

Хто бажає на халяву отримати зелену карту в Америку — бігом реєструвати анкету на офіційному сайті лотереї http://www.dvlottery.state.gov/.

Анкети приймаються до 30 листопада 2009 року.

Я сам заповнюю анкету вже років 7, але треба мати фарт на такі штуки Smiley Маю знайомих, які вже живуть в штатах по цій програмі. В Америку мене не тяне, але зелена карта дає можливість жити і офіційно працювати в США, а головне — право на безвізовий в’їзд в країни Шенгену (практично вся Європа), Австралію, Канаду та інші країни.

У вас є знайомі, що виграли грін-карту? Ви самі хочете в Америку?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #1 : 18:51, 18 Листопада 2009 »

як на мене - людина яка в своїй країні нічого не добилась, і там нафіг не потрібна.
P.S. всрався я на їхню Америку.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #2 : 18:58, 18 Листопада 2009 »

тобто безпроблемно кататись по Європі тебе не тяне? Smiley
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #3 : 19:03, 18 Листопада 2009 »

я вже троха покатався, і буду по можливості і надальше кататись.
хотілось би будучи громадянином УКРАЇНИ, безпроблемно кататись. Smiley

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #4 : 19:08, 18 Листопада 2009 »

вигравши грін-карту зовсім не обов’язково сидіти в штатах.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #5 : 19:10, 18 Листопада 2009 »

хотілось би будучи громадянином УКРАЇНИ, безпроблемно кататись. Smiley


Золоті слова.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #6 : 19:15, 18 Листопада 2009 »

тобто безпроблемно кататись по Європі тебе не тяне? Smiley

А для чого для "безпроблемного катання" грін-карта?Як захочу по Еуропі покататись,йду в турфірму,вони відкривають турвізу,ти й катаюсь.А як не відкриють,Еуропі ж гірше,поїду свої гроші по всяких гваделупах тратити...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #7 : 19:38, 18 Листопада 2009 »

во-во, якшо відкриють Smiley
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #8 : 19:40, 18 Листопада 2009 »

тобто безпроблемно кататись по Європі тебе не тяне? Smiley

А для чого для "безпроблемного катання" грін-карта?Як захочу по Еуропі покататись,йду в турфірму,вони відкривають турвізу,ти й катаюсь.А як не відкриють,Еуропі ж гірше,поїду свої гроші по всяких гваделупах тратити...
Йо будуть в Європі вимахуватись, будуть тянути ногу. а в гваделупах може й краще - підорів та інших уродів менше.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #9 : 21:04, 18 Листопада 2009 »

я цього року заповнила грін карту вперше. Але то нам в школі анкети роздавали. От я й відіслала Smiley Маю в Америці подружку і родичів, а за допомогою грін карти можна до них в гості шухнути. Покращити свою англійську мову. А працювати там якось неохота. Житло по грін карті дають тільки на певний час, а потім самому треба викручуватись. От якщо сімєю виїздити, то тоді друге діло.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #10 : 21:56, 18 Листопада 2009 »

Так так, вони ці акції залюбки проводять, адже їм потрібна дешева робоча сила і прийматимуть майже всіх зацікавлених, їм треба заселяти пустелі техасу шоб скот поїти і ганяти, тим паче що вони надрукували стільки доларів і роздали через МВФ, що населенню америки потрібно буде працювати протягом 7 років щоб зробити продукції на ті трильйони доларів що вони друкують. Такі то помідори, чим більше людей буде, тим менші строки по виготовленню продукції.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #11 : 22:03, 18 Листопада 2009 »

Так так, вони ці акції залюбки проводять, адже їм потрібна дешева робоча сила і прийматимуть майже всіх зацікавлених, їм треба заселяти пустелі техасу шоб скот поїти і ганяти, тим паче що вони надрукували стільки доларів і роздали через МВФ, що населенню америки потрібно буде працювати протягом 7 років щоб зробити продукції на ті трильйони доларів що вони друкують. Такі то помідори, чим більше людей буде, тим менші строки по виготовленню продукції.
Не говори дурниць, це акцiя чисто полiтична (юсери-зе бест). Скотину ганяти- там мексiв нема куди дiвати, а толкового програмера з СССР- без всякоi зеленоi карти з руками вiдiрвуть.

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #12 : 10:23, 20 Листопада 2009 »

Колєга з Америки пише шо перші 3 роки треба бути в штатах 6 місяців на рік, шоб не забрали грін-карту. Потім вже простіше і через 5 років вже можна подавати папери на громадянство.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #13 : 01:52, 21 Листопада 2009 »

Наскількирозумію,у нас закон забороняє подвійне громадянство.Тобто,якщо,наприклад,я отримав грін-карту.мені тре позбутись українського?
Свистав я на їхню карту.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #14 : 02:32, 21 Листопада 2009 »

Наскількирозумію,у нас закон забороняє подвійне громадянство.Тобто,якщо,наприклад,я отримав грін-карту.мені тре позбутись українського?
Свистав я на їхню карту.
Грiн-карта- то ще не громадянство. Наскiльки знаю- можно любий паспорт+грiн-карта, коли (якщо) дадуть громадянство- треба вибирати.

Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF