Косів: форум міста та району
18:53, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: "Спокійне" місто Косів або Наведемо лад у нашому місті  (Прочитано 7431 раз)
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« : 10:19, 18 Листопада 2009 »

Всі знають, що у Косові давно вже нема ніякого порядку, а порушує його як завше молодь. Тому пропоную приєднатись до обговорення даної теми та вирішення цієї проблеми. 
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #1 : 10:20, 18 Листопада 2009 »

Всі знають, що у Косові давно вже нема ніякого порядку, а порушує його як завше молодь. Тому пропоную приєднатись до обговорення даної теми та вирішення цієї проблеми. 
А шо там молодь вже поганого наробила? ((=
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #2 : 10:59, 18 Листопада 2009 »

Всі знають, що у Косові давно вже нема ніякого порядку, а порушує його як завше молодь. Тому пропоную приєднатись до обговорення даної теми та вирішення цієї проблеми. 

Я б не сказав,що нема порядку.Косів місто відносно спокійне.
Дану проблему я б розділив на дві частини:виховання молоді, і реагування на правопорушення.
По першій - проблема в тому,що в державі не ведетьсяі зовсім ніякої ідеологічної роботи з підростаючими поколіннями.З іншого боку,батьки поставлені в такі умови,що постійно заняті зароблянням коштів на проживання,і для дітей.як правило.часу не залишається.Ростуть діти як бур"ян у полі...
По реагуванню:реакція правоохоронних органів часто або відсутня,або неадекватна.В дотриманню порядку могли б допомогти організації типу ДНД,але тут дивна ситуація,по розпорядженню начальника райвідділу ці організації створені,але на папері,жодного разу їх для патрулювання ніхто не залучав.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 11:02, 18 Листопада 2009 »

ДНД що за організація?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #4 : 11:07, 18 Листопада 2009 »

Добровільна народна дружина))
Зразу видно,шо ти молодий))
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #5 : 11:09, 18 Листопада 2009 »

Smiley

Це з часів комсомолу?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #6 : 11:14, 18 Листопада 2009 »

Нє,це до комсомолу не мало відношення.Просто організація,створена за часів Союзу,дуже актуальна у великих індустріальних містах,в Косові був штаб,там де нині магазин "Візаж",як на мене,одне з того,що було не зле при Союзі.
Вечері сходилися громадяни,і патрулювали місто,інколи з міліціонерами,іноді самі...
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #7 : 12:48, 18 Листопада 2009 »

ДНД це круто, шкода що воно не працює, я б сам хотів інколі вночі пройтись, поспостерігати за порядком.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #8 : 13:00, 18 Листопада 2009 »

ДНД це круто, шкода що воно не працює, я б сам хотів інколі вночі пройтись, поспостерігати за порядком.

В ДНД записатись є дуже багато бажаючих,бо членство в організації дає право на купівлю-користування газовою травматичною зброєю.
Осередок створено при Міській Раді,всі бажаючи записатись ,щоб отримати дозвіл на зброю,були послані в інші місця.Записані тільки ті,хто дійсно хотів би щось робити,не переслідуючи при цьому ніяких інтересів.
Якщо є достатньо бажаючих - думаю,ми б зуміли реально оживити роботу і  ,відповідно,порядок.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #9 : 14:41, 18 Листопада 2009 »

ДНД це круто, шкода що воно не працює, я б сам хотів інколі вночі пройтись, поспостерігати за порядком.

В ДНД записатись є дуже багато бажаючих,бо членство в організації дає право на купівлю-користування газовою травматичною зброєю.
Осередок створено при Міській Раді,всі бажаючи записатись ,щоб отримати дозвіл на зброю,були послані в інші місця.Записані тільки ті,хто дійсно хотів би щось робити,не переслідуючи при цьому ніяких інтересів.
Якщо є достатньо бажаючих - думаю,ми б зуміли реально оживити роботу і  ,відповідно,порядок.
Там ще вiдгул на роботi давали Smiley I пiльги "активним членам" (не дуже такi, але все ж..). А також законно можно було дати в рило всякому гопнику (хто з пов"язкою- той i правий) threaten

Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF