Косів: форум міста та району
15:09, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Jabber  (Прочитано 16304 раз)
Shiver2005
Новачок


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 31


« : 23:00, 17 Листопада 2009 »

Може хтось вже зустрічався з таким явищем?

Jabber - це окрема система, заснована на XML протоколі. Почалось усе в 1998 році Jeremie Miller'ом. Протокол дозволяє вести обмін повідомленнями між будь-якими двома точками Інтернету в режимі реального часу. Як основне кодування використовується Unicode, що багато в чому вирішує проблеми з кодуванням повідомлень на російській і українській мовах.

Jabber використовує розподілену базу даних своїх користувачів, це забезпечує незалежність від одного постачальника IM-послуг, як наприклад у випадку з ICQ, яка цілком і повністю залежить від AOL. Уточнимо термін «розподілена база даних своїх користувачів». Після того, як ви інсталюєте програму клієнт для роботи з Jabber-сервером, їй слід вказати свої персональні дані. Такі як ім’я, контактний телефон, адреса та ін. Всі ці дані заносяться у так звану «vCard» у Вашій програмі, що і складає власні персональні дані користувача Jabber-мережі.


Загалом, як на мене чудова річ. Особисто я цього року повністю перейшов на джаббер і не шкодує. Детальніше про джаббер можна дізнатися також на росмовному сайті: http://jabberworld.info
Щороку джаббер налічує все більше користувачів.
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #1 : 23:07, 17 Листопада 2009 »

Так джаббер це надійніше ніж айсік"ю, перейшов на жабу)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #2 : 00:02, 18 Листопада 2009 »

Так джаббер це надійніше ніж айсік"ю, перейшов на жабу)
Надiйнiше, згоден. Але поки що розвиваеться не так як могла би, в силу рiзних причин. Маю вже три акаунти, але в моiй Мiрандi протокол жаби деактивований, основний мiй контакт сидить на АОЛ Незнаю, та й сам не спiшу когось з основних спiврозмовникiв агiтувати.

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #3 : 00:17, 18 Листопада 2009 »

ICQ - це класика і вона ніколи не втратить своєї актуальність і своїх позицій, а таке як Jabber, OOCnet і т.д. "тимчасові проекти"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 00:28, 18 Листопада 2009 »

ICQ - це класика і вона ніколи не втратить своєї актуальність і своїх позицій, а таке як Jabber, OOCnet і т.д. "тимчасові проекти"
Ну це ще не факт, вiд грамотного просування залежить, iдея то жаби непогана... Але якщо за 10 рокiв.. все е як е..., не виживе жабка

Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #5 : 10:11, 18 Листопада 2009 »

пробували вже https://wave.google.com/ використовувати? ((=
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #6 : 10:15, 18 Листопада 2009 »

ICQ - це класика і вона ніколи не втратить своєї актуальність і своїх позицій, а таке як Jabber, OOCnet і т.д. "тимчасові проекти"
По-перше: Jabber підтримує такі засоби захисту і шифрування даних, як Ssl/tsl, Pgp/gpg, SECUREIM, OTR. ICQ не може похвалитися жодним з них без допомоги сторонніх програм)  До того ж Jabber — im-система з децентралізованими серверами. Тобто якщо один з них вийде з ладу, це не викличе падіння всієї мережі загалом. А підтримка його такими серйозними сервісами, як Google та інші, свідчить про правильність вибору. ICQ UIN — найчастіше девятизначний набір цифр, який нічого не скаже про свого власника, і його не завжди легко запам'ятати.  А якщо у вас красивий номерок? Є чим похвалитися? Його може скоро і не бути.  Більшість коротких або красивих номерів ICQ — крадені, деякі – по декілька разів. Викрасти номер аськи не так вже і складно, є навіть цілі сайти, які займаються перепродажем/роздачею красивих крадених номерків.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #7 : 12:57, 18 Листопада 2009 »

ICQ - це класика і вона ніколи не втратить своєї актуальність і своїх позицій, а таке як Jabber, OOCnet і т.д. "тимчасові проекти"
По-перше: Jabber підтримує такі засоби захисту і шифрування даних, як Ssl/tsl, Pgp/gpg, SECUREIM, OTR. ICQ не може похвалитися жодним з них без допомоги сторонніх програм)  До того ж Jabber — im-система з децентралізованими серверами. Тобто якщо один з них вийде з ладу, це не викличе падіння всієї мережі загалом. А підтримка його такими серйозними сервісами, як Google та інші, свідчить про правильність вибору. ICQ UIN — найчастіше девятизначний набір цифр, який нічого не скаже про свого власника, і його не завжди легко запам'ятати.  А якщо у вас красивий номерок? Є чим похвалитися? Його може скоро і не бути.  Більшість коротких або красивих номерів ICQ — крадені, деякі – по декілька разів. Викрасти номер аськи не так вже і складно, є навіть цілі сайти, які займаються перепродажем/роздачею красивих крадених номерків.

ну у мене 6 значний і що? І не один. і 9 значні є красиві і 7 значні.
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #8 : 13:15, 18 Листопада 2009 »


І що ти цим хочеш сказати? Перелічи мені основні переваги ICQ (якшо вони є звичайно)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #9 : 14:34, 18 Листопада 2009 »


І що ти цим хочеш сказати? Перелічи мені основні переваги ICQ (якшо вони є звичайно)
А для чого? В цю вiйну протоколiв влазити? Люди голосують "ногами".
Якщо за десять рокiв iснування сервiс не витiснив нi одного конкурена- щось з ним не то (це не значить що вiн поганий, але ж факт?)

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #10 : 15:50, 18 Листопада 2009 »


І що ти цим хочеш сказати? Перелічи мені основні переваги ICQ (якшо вони є звичайно)

Я тобі можу перелічити ще більше переваг у шифруванні і безпеці системи OCCnet але там ніхто не сидить, хоч дають 5 значні красиві номера, шифрований канал, мінімум розходження трафіку і систему безпеки з 2-ма паролями.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #11 : 16:03, 18 Листопада 2009 »

Хi-хi Smiley, IVP- ну ти точно нарвешся з своiми дискусiями sarcastic_hand
 я- так вже забоявся за свiй семизнак rofl wall sarcastic_hand

Shiver2005
Новачок


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 31


« Відповідь #12 : 16:22, 18 Листопада 2009 »

Спробую дещо пояснити. Дійсно, ICQ - то класика, друкувальна машинка також, кожен обирає своє.
Номери асі, які ви використовуєте не є вашою власністю, вони є власністю АОЛ, так само, як і вся переписка в них належить АОЛ. Після 9-значних номерів, 10 значних не буде, проект буде зупинено, це не стосується дзеркал. Весь світ, включаючи: США і Європу сидить на джабері, тільки такі "дуже розвинуті" країни, як Росія, Україна і Болгарія користуються ICQ. Ваш UIN всього лиш цифри, номер можна і купити, а ось ваш JID може бути з досить цікавою назвою. Ну і не варто черговий раз нагадувати, про єдиний сервер аськи, який вже висне, про СПАМ в ній, про те, що номери брутять чи банально зрізають собі у тому ж самому АОЛ!
В джабері нема спаму, хороший захист ваших особистих даних, безліч клієнтів для роботи, можливість працювати і в локальній мережі і відкритий протокол. Також у джабері сидять просунуті люди і багато молоді, адже там ще є чат-кімнати, які помагають розкрутити певний проект. Я це зараз пишу ні як реклама, ні як піар, це все не взято з якогось сайту, це все є в моїй голові, тому що в джабер все легко і зрозуміло, після першого прочитання людина усвідомлює всі переваги і як правило без проблем переходить на нього, а потім переводить своїх друзів туди через ICQ-транспорт. Джабер - це технологія майбутнього, я в свій час у числі перших пересів на аську, а тепер в числі перших на джабер, не чекайте, доки ваш номер стане ретро-цінністю...
Пишіть свої JID з радістю обміняюсь з вами контактами!:)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #13 : 17:04, 18 Листопада 2009 »

Номери асі, які ви використовуєте не є вашою власністю, вони є власністю АОЛ, так само, як і вся переписка в них належить АОЛ.

А ти що з собою можеш забарти десь JID ? ))

Цитувати
Після 9-значних номерів, 10 значних не буде, проект буде зупинено, це не стосується дзеркал.
Не бійся, вони знайдуть як вирішити проблему wink3 якщо така буде, нам 9 знаків ще на років 5-10 вистачить.
Цитувати
Весь світ, включаючи: США і Європу сидить на джабері, тільки такі "дуже розвинуті" країни, як Росія, Україна і Болгарія користуються ICQ.
Ще туреччина, німеччина і США також і всі інші якщо не в ICQ то в MSN wink3

Цитувати
Ваш UIN всього лиш цифри, номер можна і купити, а ось ваш JID може бути з досить цікавою назвою.
Саме в тому прикол, що ти людям частіше даєш, номер телефону чи емейл ? То саме і в ICQ видають номера, їх навіть цікаво просто реєструвати і зареєструвати якийсь крутий номер, це як в лотереї.

Цитувати
Ну і не варто черговий раз нагадувати, про єдиний сервер аськи, який вже висне, про СПАМ в ній, про те, що номери брутять чи банально зрізають собі у тому ж самому АОЛ!
У розумних людей, які не качають порнуху разом з вірусами і не кладуть паролі 123456 ніколи нічого не вкрадуть, а також є така кнопочка в клієнті як АНТИСПАМ. І серверів у аськи не один, є одна БД а серверів я знаю на даний час близько 400 штук. wink3

Скажу ще від себе, зайшовши в клієнт я не зміг нікого повноцінно знайти що поспілкуватись. Ще в настроюваннях потрібно було обрати сервер на якому я реєструвався, головний сервер jabber.org аккаунт не приймав. Висновок, розробники  jabber створили знову велосипед. Повноцінно замість кімнат можна поспілкуватися в чатах яких є повно, по конференції в скайп де кожен день сидить 18 міліонів людей або поспілкуватися зі справжніми людьми нажавши Alt+F4 і вийшовши з хати.
Shiver2005
Новачок


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 31


« Відповідь #14 : 19:44, 18 Листопада 2009 »

Цитувати
А ти що з собою можеш забарти десь JID ? ))
Питання не у цьому, а у тому чи зможе тебе хтось забанити в джабері чи сказати, що твоя переписка - то його переписка? Ні.
Цитувати
Не бійся, вони знайдуть як вирішити проблему  якщо така буде, нам 9 знаків ще на років 5-10 вистачить.
Так, як у 2001-му і 2003-му почистять пару мільйонів. І хто буде потім цим користуватися, якщо на сервері постійні збої і він не витримує такого навантаження?
Цитувати
Ще туреччина, німеччина і США також і всі інші якщо не в ICQ то в MSN
Не правда, із розповсюдженням джабера він займає в цих країнах перше місце, я на власні очі бачив, чим користуються люди у США і Європі. А ось чому Туреччина потрапила до списку цивілізованих країн - для мене загадка.
Цитувати
Саме в тому прикол, що ти людям частіше даєш, номер телефону чи емейл ? То саме і в ICQ видають номера, їх навіть цікаво просто реєструвати і зареєструвати якийсь крутий номер, це як в лотереї.
Я надаю перевагу спілкуванню не за великі гроші, тож якщо я хочу просто поспілкуватися - даю нік у скайпі. Якщо попереписуватись - JID. Хто хоче короткості може собі зареєструвати обліковий запис виду: nik@qip.ru Ось саме що це лотерея, є краще асі, але є люди, які цього не розуміють, вони програвають у безпеці і спілкуванні, навіть якщо є інет, сервер АОЛ впав і треба сидіти молитися може тоді увімкнеться.
Цитувати
розумних людей, які не качають порнуху разом з вірусами і не кладуть паролі 123456 ніколи нічого не вкрадуть
Взагалі-то перед тим, як вкрасти номер скрипт криптять і жоден антивірус його не бачить і зовсім не обов’язково запускати броузер.
Цитувати
а також є така кнопочка в клієнті як АНТИСПАМ.
Вона давно не в кого не працює.
Цитувати
І серверів у аськи не один, є одна БД а серверів я знаю на даний час близько 400 штук.
Як же ти їх всіх запам’ятав? Ти їх випадково з портами і підмережами не плутаєш?
Цитувати
Скажу ще від себе, зайшовши в клієнт я не зміг нікого повноцінно знайти що поспілкуватись. Ще в настроюваннях потрібно було обрати сервер на якому я реєструвався, головний сервер jabber.org аккаунт не приймав. Висновок, розробники  jabber створили знову велосипед. Повноцінно замість кімнат можна поспілкуватися в чатах яких є повно, по конференції в скайп де кожен день сидить 18 міліонів людей або поспілкуватися зі справжніми людьми нажавши Alt+F4 і вийшовши з хати.
Звісно якщо ти був хвилину, кого ти міг знайти? Я заходив з будь-яким сервером і все працювало. АОЛ створило монополію, джабер передбачає реєстрацію на будь-якому сервері, та навіть подивись скрипт на якому він писаний, там вдвічі більше можливостей. Всі мої друзі програмісти вже перейшли на нього...





Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF