Косів: форум міста та району
00:58, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 39 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як боротись з свавіллям працівників ДАІ  (Прочитано 412503 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #405 : 00:25, 21 Травня 2012 »

Ми не розуміємо одне одного. Чому я повинна порушувати ПДР, а потім доказувати, що я цього не робила. Я сама обираю, чи мені визнаючи вину сплачувати штраф чи домовлятися. Але як я можу говорити людям завідомо неправдиві речі... І доказувати, що в мене було таке право їхати, бо так сказав Ростислав.
Щодо стану доріг - нам тоді ніхто нічого не казав, я просто написала, що могли б. Але навіть якщо б сказали, то я не розумію до чого тут їхній стан. При абсолютній не загруженості, крім нас їхала по-моєму ще одна машина в той момент, не пам'ятаю, в якій  з поліс. Тобто нам абсолютно не було потреби там їхати. А говорити, що ми об'їжали бо там неправильне дорожнє покриття,до чого? Я щось геть нічого не розумію, заплуталася...  Незнаю Про ями я так написала, що коли в Косові об'їжаєш, то можна оправдовуватися.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #406 : 00:51, 21 Травня 2012 »

а ніхто і не каже порушувати а потім доказувати що ти цього не робила, тобі мають доказати що ти це зробила згідно чинного Законодавства і не чикати я пес кістку хабаря а виконувати свої прямі обов"язки, а вони заключаються не в покаранні порушення а  в попередженні його. та нажаль інспектор який заплатив за своє місце насамперед думає як відбити бабло і щей заробити. замість того щоб забеспечувати безпеку руху, ну а про те що перечитати, засвоїти та дотримуватись законодавства я взагалі мовчу.
якщо згадали про Ростислава то навіть не знаючи його особисто, я вдячний йому за проект ДК бо багато водіїв дізнавшись про свої права вирішили що досить бути лошвою яка башляє.
сприводу рядності: рухаючись порожньою вулецею в лівій полосі, не створюючи нікому перешкод ти вважаєш, що щось так серйозно порушила що заслужила на зупинку інспетором і штраф?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #407 : 00:59, 21 Травня 2012 »

Ні, але в нас такі дурні ПДР  Smiley
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #408 : 01:10, 21 Травня 2012 »

Ні, але в нас такі дурні ПДР  Smiley

та ПДР не ідеальні але діло не в них.
чому не можна найти з десяток відео в Ютубі, наприклад про свавілля дорожньої поліції Грузії. поясню тому що пройшли реформи і звільнили весь особовий склад ГАІ і набрали новий з людей що хочуть робити по закону, а не щімити водіїв, штрафувати і брати хабарі. і тепер це професійні правоохоронці які дійсно свідкують за безпекою руху.


Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #409 : 14:01, 21 Травня 2012 »

http://tsn.ua/ukrayina/u-donecku-daishnik-bez-posvidchennya-namagavsya-oshtrafuvati-vodiya.html

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #410 : 16:23, 21 Травня 2012 »

ливлячись такі відео,, починаю щиро заздрити тому що Juha не зустрічала таких інспекторів, з таким високо інтелектуальним виразом обличчя Smiley
доречі сьогодня франківські інспектори по сумісництву наркологи на Гвардійській зрубали з кента соточку налом за вогнегасни і аптечку. wall

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #411 : 17:19, 21 Травня 2012 »

А то що вже провіряють вогнегасники і аптечки Huh?

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #412 : 17:36, 21 Травня 2012 »

А то що вже провіряють вогнегасники і аптечки Huh?
в неграмотних і зашуганих можуть перевіряти все шо забажають інспектори

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #413 : 18:21, 21 Травня 2012 »

ясно . чув що хочуть із ПДР викинути статтю 12.10.http://www.sai.gov.ua/uploads/filemanager/file/pdd_far.pdf

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #414 : 23:59, 23 Травня 2012 »

ще один аргумент про необхідність відеореєстратора в машині crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #415 : 23:30, 24 Травня 2012 »

про шо там йшлось? а то відео вже видалено

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #416 : 16:50, 25 Травня 2012 »

їхав чувак, заді вкулючились скпени, водій зупинився, до нього підійшов підполковник ДЛС і побачивши об"єктив відеокамери, почав поздоровляти водія з травневими святами і бажати щасливої дороги crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #417 : 19:56, 06 Червня 2012 »

Нове відео ДК з Харкова



Висновок з відео: Заправляйтесь на автозаправках так як Вас можуть звинуватити в незаконній торгівлі бензином  Smiley

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #418 : 00:26, 07 Червня 2012 »

Сергій в даному роліку показав еталонне спілкування. грамотно виваженно та толерантно
сто літрів бензину гаїшникам вилізуть боком crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #419 : 09:13, 07 Липня 2012 »

БОМБА!!!!!
вчора позвонили керівництво ДК що до КОСОВА їде активіст зі Львова і в дорозі в Коломиї він відзняв матеріал про мегахамовитого начальника ДАІ також йому інспектора пробили колесо. ми вчора до першої ночі заливали відео, але воно того варте.
 прим"єра - МЕГА ЖИРНИЙ ХІТ начальник ху...ло

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 39 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF