Косів: форум міста та району
15:42, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 39 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як боротись з свавіллям працівників ДАІ  (Прочитано 412497 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #345 : 19:57, 19 Березня 2012 »

Двояке враження з цього всого.
З одної сторони- хабарники трохи зашугаються, не будуть штрафувати в свою кишеню за "прострочений валідол в аптечці". З іншої сторони- ДК обнагліли, провокують просто. За те, що утримують за форму людину в погонах (при виконанні, а в формі автоматом при виконанні)- "демократизатором" по хребту однонзачно. Знімати- це йо, а от лізти з руками...
борьба за справедливість з злочинцями у формі для тебе, Петоро, людині яка живе в поліцейській державі і в якій наніц ігноруються права людини - зрозуміло виглядає дико, і нехватає побитя людей які не хочуть жити як бидло. але скажи як зупинити знищення доказів злочину цих "інспекторів" які мають служити по закону а не заніматись корупцією. доречі начальство спостерігало як люди в формі пробує знищити докази (сфальшовані протоколи) і навіть не пробувало це зупинити.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #346 : 20:50, 19 Березня 2012 »

сюжет в "Надзвичайних новинах" вийшов жирний good
а Рєзніков просто піпєц як дешевонько відмазується

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #347 : 20:11, 20 Березня 2012 »

Верховна рада скасувала можливість відмови в реєстрації (перереєстрації) автомобілів боржникам по штрафам за порушення правил дорожнього руху.

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #348 : 21:26, 20 Березня 2012 »

борьба за справедливість з злочинцями у формі для тебе, Петоро, людині яка живе в поліцейській державі і в якій наніц ігноруються права людини - зрозуміло виглядає дико, і нехватає побитя людей які не хочуть жити як бидло. але скажи як зупинити знищення доказів злочину цих "інспекторів" які мають служити по закону а не заніматись корупцією. доречі начальство спостерігало як люди в формі пробує знищити докази (сфальшовані протоколи) і навіть не пробувало це зупинити.
Не хочу коментувати, бо все ти нiби правильно. Та не нiби, а правильно. За маленьким винятком: вдарив-зачепив людину в погонах= по хребту.
Корисна рiч ваш рух, я не проти, лиш за. АЛЕ! Якщо ви хочете нормального вiдношення да вас людей в погонах- вiдносiться до них адекватно!.

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #349 : 00:42, 22 Березня 2012 »

Не хочу коментувати, бо все ти нiби правильно. Та не нiби, а правильно. За маленьким винятком: вдарив-зачепив людину в погонах= по хребту.
Корисна рiч ваш рух, я не проти, лиш за. АЛЕ! Якщо ви хочете нормального вiдношення да вас людей в погонах- вiдносiться до них адекватно!.
Петро, треба вітділяти котлети від мух. найди з "героїв" цього ролика гідних носити погони: може інспектори ті шо пробують знищити докази свого злочину, чи підполковник що спостерігав за цим а може просрочений мустафа? Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #350 : 14:47, 22 Березня 2012 »

Петро, треба вітділяти котлети від мух. найди з "героїв" цього ролика гідних носити погони: може інспектори ті шо пробують знищити докази свого злочину, чи підполковник що спостерігав за цим а може просрочений мустафа? Незнаю
Я якраз намагаюся відділяти.
Фото, відео, суд, зривати погони. Але в переносному. А якщо всякий буде лізти з руками до людини при виконанні- це однозначно бардак. Людина в погонах при виконанні- це типу вартового на посту. Авторитет людей в погонах й так упав нижче плінтуса, далі що? Відстрілювати будуть? Чи як мінімум лупцювати (як мудак Нургаліев в РФ ляпнув про "дати здачі")? Простий громадянин повинен знати, що міліція/поліція його гарантовано захистить. Але паралельно повинен знати, що підняти руку на міліціонера- табу. От якось так.

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #351 : 15:04, 22 Березня 2012 »

Простий громадянин повинен знати, що міліція/поліція його гарантовано захистить.

особливо яро вони захищають після 23,00 коли розуміють шо не виконують план sarcastic_hand

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #352 : 18:28, 22 Березня 2012 »

особливо яро вони захищають після 23,00 коли розуміють шо не виконують план sarcastic_hand
Мене вiд таких постiв  bad Маю знайомих чесних полiцiянтiв. Вiдповiдаю за слова!

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #353 : 21:40, 22 Березня 2012 »

Я якраз намагаюся відділяти.
Фото, відео, суд, зривати погони. Але в переносному. А якщо всякий буде лізти з руками до людини при виконанні- це однозначно бардак. Людина в погонах при виконанні- це типу вартового на посту. Авторитет людей в погонах й так упав нижче плінтуса, далі що? Відстрілювати будуть? Чи як мінімум лупцювати (як мудак Нургаліев в РФ ляпнув про "дати здачі")? Простий громадянин повинен знати, що міліція/поліція його гарантовано захистить. Але паралельно повинен знати, що підняти руку на міліціонера- табу. От якось так.
останній раз спробую вияснити моменти:
злочинці в формі теж не доторканні?
ти ідеш з сім"єю і до тебе підходить мілі ой уже полісмен і забирає в тебе певну суму яку ти мав потратити на квіти для дітей, морозиво для дружини, будеш стояти фоткати і втикати?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #354 : 21:51, 22 Березня 2012 »

Дітям мороженоє, бабє цвєти (Брильянтова рука )

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #355 : 22:33, 22 Березня 2012 »

Маю знайомих чесних полiцiянтiв. Вiдповiдаю за слова!

передавай їм здоров crazy

Born stupied? Try again!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #356 : 11:05, 23 Березня 2012 »

BigFAN, поясни яким чином, коли ти йдеш з дружиною і з дитиною, в тебе гроші забере полісмен (як ти пишеш)  Залізе тобі в кишеню? Вирве кошельок чи кошильок (  Smiley )? Візьме в заложники дружину і тобі не буде куди діватися і прийдеться йому 100грн віддати... Хіба це не смішно? Якщо ти розуміна людина, то ні які гроші йому не віддаш. (звичайно якщо ти невинен ні в чому, бо можна йти по вулиці і просто голосно сказати матюк - а це вже хуліганство і адмін.правопорушення, хоть на жаль ППС на це не дивиться ніколи і ніде). Це просто паралель з ДАІ. Там так само.
А ти кажеж, що тебе зупиняють, кажуть, ви перевищили дозволену швидкість. Ти з ним не погоджуєшся і зразу за це в морду. Інспектор почухав потилицю, сказав, щасливої дороги. Це те, чого ти принаймі добиваєшся. Бо ВАЙЛДПЕРСОН каже, що якраз це неправильно: битися, а не боротися.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #357 : 14:29, 23 Березня 2012 »

Юха! Все правильно ти зрозумiла. Багато хто сприйняв свободу, як можливiсть дати любому в морду. Я завжди казав i кажу, що починати треба з себе. Закон повинен бути. Але для всiх. А то мiлiцiянт повинен бути вiчливим, а перехожий-переiзжий може йому смiло в писок дати? так чи що? Дуже показовий випадок в РФ з тим самим "жемчужным прапорщиком". Зашпиняли його конкретно, прогримiв на весь ютюб. Але були й iншi вiдео, "чомусь" iх потерли досить швидко. Може вiн й був неправий, але людина стоiть при виконаннi, наказ командира, а його там по мамi, щей всяке г. в лице кидають. Було таке, насправдi. Я може тоже би не втримався, якби на мене так гнали, про секс-орiентацiю та всiх родичiв, а BigFAN може й зламав би щось комусь, в нього здоровъя май бiльше. З хабарниками й iншими злочинцями в погонах боротися необхiдно, в рамках закону, але знати- якщо пiднiмеш на людину при виконаннi руку- кара буде в три чи в десять раз бiльша.

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #358 : 00:49, 24 Березня 2012 »

BigFAN, поясни яким чином, коли ти йдеш з дружиною і з дитиною, в тебе гроші забере полісмен (як ти пишеш)  Залізе тобі в кишеню? Вирве кошельок чи кошильок (  Smiley )? Візьме в заложники дружину і тобі не буде куди діватися і прийдеться йому 100грн віддати... Хіба це не смішно? Якщо ти розуміна людина, то ні які гроші йому не віддаш. (звичайно якщо ти невинен ні в чому, бо можна йти по вулиці і просто голосно сказати матюк - а це вже хуліганство і адмін.правопорушення, хоть на жаль ППС на це не дивиться ніколи і ніде). Це просто паралель з ДАІ. Там так само.
А ти кажеж, що тебе зупиняють, кажуть, ви перевищили дозволену швидкість. Ти з ним не погоджуєшся і зразу за це в морду. Інспектор почухав потилицю, сказав, щасливої дороги. Це те, чого ти принаймі добиваєшся. Бо ВАЙЛДПЕРСОН каже, що якраз це неправильно: битися, а не боротися.
Juha питання було риторичне. як пов"язане з конфліктом в запоріжжі - прямо. два вписані свідки, наголошу ліві свідки, згідно 251 ст КУпАП буде достатньо шоб пришити комусь ліві: п"янку, швидкість, обгін, непропішох... і це понесе фінансові втрати, і діти не донюхають квіти а дружина не з"їст льодів. я завжди говорю з інспекторами на "ВИ" і не тому шо більшість з них викідиши і випердиши а тому шо мене так тато і мама навчили, бо в  моїй сім"ї знають шо таке честь мундира і слово офіцера.
Юха! Все правильно ти зрозумiла. Багато хто сприйняв свободу, як можливiсть дати любому в морду. Я завжди казав i кажу, що починати треба з себе. Закон повинен бути. Але для всiх. А то мiлiцiянт повинен бути вiчливим, а перехожий-переiзжий може йому смiло в писок дати? так чи що? Дуже показовий випадок в РФ з тим самим "жемчужным прапорщиком". Зашпиняли його конкретно, прогримiв на весь ютюб. Але були й iншi вiдео, "чомусь" iх потерли досить швидко. Може вiн й був неправий, але людина стоiть при виконаннi, наказ командира, а його там по мамi, щей всяке г. в лице кидають. Було таке, насправдi. Я може тоже би не втримався, якби на мене так гнали, про секс-орiентацiю та всiх родичiв, а BigFAN може й зламав би щось комусь, в нього здоровъя май бiльше. З хабарниками й iншими злочинцями в погонах боротися необхiдно, в рамках закону, але знати- якщо пiднiмеш на людину при виконаннi руку- кара буде в три чи в десять раз бiльша.
wildperson мені шкода шо ти лишив мої питання без відповіді, але задам ше парочку: де я писав в цій темі шо можна бити людей у формі? на якій секунді в запоріжській двіжусі вдарили якогось "мусора"*?
ні я в УКРАЇНІ, ні тим більше ти в Росії "свободи не сприймав" бо її в наших країнах нема.
я завжди поділяю людей в міліцейській формі на нормальних людей які працюють в гнилій системі але попре все залишаються ЛЮДЬМИ і на "мусорів" які мають носити не форму правоохоронця, а форму зека. і буду боротись шоб мусору на дорогах стало менше по мірі сил, а сили в мене нємєрянно і може колись побачивши  напис "ДЯКУЄМО ЗА ЧИСТІ УЗБІЧЧЯ" - посміхнусь і подумаю що я також приклав до цього певні зусилля Smiley
P.S. wildperson і Juha найдіть мені хочаб 0,1% відео в Ютубі про про свавілля поліції на дорогах Грузії, від кількості відео про беспрєдєл ГАІ. може не воділи в усьому знятому виноваті?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #359 : 08:29, 24 Березня 2012 »

Цитувати
 на якій секунді в запоріжській двіжусі вдарили якогось "мусора"*?
1)Я вважав й вважаю твоi зусилля потрiбними i корисними.
2)Там нiкого не вдарили, але до того реально йшло, а те що людину при виконаннi намагаються тримати за одяг й за руки- вважаю КАТЕГОРИЧНО недопустимим. В Америцi не був, а в Фiнляндii буваю, там такого просто бути НЕ може, покарання жорстоке автоматом.

Я не захищаю "мусорiв", я захищаю статус людей в погонах. В запоріжській двіжусі було купа свiдкiв реальних, була досить толкова зйомка- пряма дорога в суд, управлiння власноi безпеки i т.д. I законно заставити тих "мусорiв" йти мести вулицю (бо що вони ще вмiють).

Сторінок: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 39 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF