Косів: форум міста та району
22:10, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 39 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як боротись з свавіллям працівників ДАІ  (Прочитано 412501 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #315 : 21:50, 14 Березня 2012 »

Згідно з документом, за ненадання переваги автомобілям зі спеціальними мигалками, штраф збільшується до 680 гривень.
а шо законопроект№ 5220 став законом пройшовши друге читання? oh

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #316 : 17:59, 16 Березня 2012 »

Проїзд дитини у машині молодше 12-річного віку та менше 145 см на зріст без спеціального обладнання "коштуватиме" 340-425 грн. Я таке крісло ще літом минулого року придбав як на мене і мою дитину яка в авто була всюди то штука дуже вигідна .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #317 : 20:17, 16 Березня 2012 »

Проїзд дитини у машині молодше 12-річного віку та менше 145 см на зріст без спеціального обладнання "коштуватиме" 340-425 грн. Я таке крісло ще літом минулого року придбав як на мене і мою дитину яка в авто була всюди то штука дуже вигідна .
це крихітний позитив в законопроекті регіАналів

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #318 : 12:39, 17 Березня 2012 »

Але ще таке в мого тестя жигуль третьої моделі заді пасків нема він десь  раз на місяць бере малу прокататись то що мусить бути крісло Huh? Чи "голосує" мама з маленькою дитиною ви вирішили підвезти а вас за двісті метрів коп спирає Huh?

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #319 : 17:00, 17 Березня 2012 »

Але ще таке в мого тестя жигуль третьої моделі заді пасків нема він десь  раз на місяць бере малу прокататись то що мусить бути крісло Huh? Чи "голосує" мама з маленькою дитиною ви вирішили підвезти а вас за двісті метрів коп спирає Huh?
Я щось також подумав про маму з дитиною. Вона без шансiв копам доказати, що термiново в лiкарню. 4 сотнi швидка допомога.

♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #320 : 23:36, 17 Березня 2012 »


В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #321 : 00:29, 18 Березня 2012 »

сьогодня зупинили  верховинські з феном, протримали годину скоро викладу відео але треба найти якусь прогу шоб його покришити і "піками" замінити свої персональні дані, буду вдячний якшо хтось допоможе, лле прогу треба простеньку аби навіть такий чайник як я освоїв.
по відео - перший налисник комком, це нове амплуа для мене і трохи робив неправильні дії - виходив з машини...ранше простіше протокол постанова, пояснення, позовна, суд. але ніцо далі буде.
написали протокол, постанову не виносили бо я написав клопотання про перенесення справи, справа буде розглядатись в Косівському ВДАІ

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #322 : 00:42, 18 Березня 2012 »

коли кажеш свої персональні дані, наклади музику Альони Апіної, або Вітаса )
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #323 : 01:00, 18 Березня 2012 »

коли кажеш свої персональні дані, наклади музику Альони Апіної, або Вітаса )
Не поможеш з прогою? бо мене протримали годинку і треба зробити відео компактнішим

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #324 : 10:15, 18 Березня 2012 »

Не поможеш з прогою? бо мене протримали годинку і треба зробити відео компактнішим
http://sorus.ucoz.ru/forum/47-30227-1 VirtualDub Старенький+хелп в мене тут

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #325 : 12:09, 18 Березня 2012 »

CyberLink PowerDirector

сама проста і зручна в користуванні, пробуй.
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #326 : 12:53, 18 Березня 2012 »

А ти питав верховинських батярів чи мають право у нас "колядувати " чи ти був на їхніх ґрунтах Huh?

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #327 : 19:40, 18 Березня 2012 »

А ти питав верховинських батярів чи мають право у нас "колядувати " чи ти був на їхніх ґрунтах Huh?
нє не питав, але це питання вияснимо

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #328 : 21:42, 18 Березня 2012 »

В Запорожье произошла массовая драка между Дорожным контролем и работниками ГАИ!
Март 18, 2012 - 16:40
Сегодня, 18 марта 2012 года в г. Запорожье произошла драка между местными сотрудниками ГАИ и активистами "Дорожного контроля". Причина конфликта - инспекторы пытались скрыть пачку сфальсифицированных административных протоколов.


 В этот день в г. Запорожье состоялась встреча местных активистов "ДК" с активистами из Херсона, Донецка и Харькова. В ходе патрулирования города, примерно 20 активистов "Дорожного контроля" обнаружили патруль ГАИ, который писал протокол на остановленного водителя.

Визуальный внешний осмотр салона автомобиля ГАИ показал, что в нем находилась пачка протоколов с уже заполненной шапкой и вписанными свидетелями еще не совершенного правонарушения. Как только "ДК" начал фиксировать данное событие, начался конфликт.

ГАИшники вызвали на подмогу три автомобиля из РОВД, а также около десятка машин местных бандитов. Через некоторое время, на месте происшествия присутствовало около 100 человек. В ходе разговора, между работниками ГАИ и активистами "ДК" началась драка, в которую сотрудники РОВД не вмешивались.

Что же касается местных бандитов, то они пытались защитить работников ГАИ, толкались с активистами "ДК", угрожали физической расправой. "Дорожный контроль" вызвал телеканал ICTV, который приехал на место события и снял репортаж.

На данный момент, активисты "Дорожного контроля" находятся в пути. На хвосте у них сидит частный автомобиль с милиционерами. Предпринимаются все попытки для того, чтобы безопасно покинуть город. Через некоторое время, "ДК" опубликует видеозапись данного конфликта.

 Дорожный контроль

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #329 : 22:09, 18 Березня 2012 »

До виборів "капусту" щибають .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Сторінок: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 39 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF