Косів: форум міста та району
17:50, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 39 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як боротись з свавіллям працівників ДАІ  (Прочитано 412537 раз)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #210 : 11:25, 01 Серпня 2011 »

маю таке питання,
а як знати,що цифри з фена точно мої,а не попереднього затриманого?

Time is not on your side.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #211 : 11:33, 01 Серпня 2011 »

маю таке питання,
а як знати,що цифри з фена точно мої,а не попереднього затриманого?


Час показує,тобто просите,щоб показали відлік,і на табло клацають секунди в реальному часі.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #212 : 14:18, 01 Серпня 2011 »

маю таке питання,
а як знати,що цифри з фена точно мої,а не попереднього затриманого?

ніяк, тому я і говорю шо фен не може бути доказом у справі про адміністративне порушення.
 
Час показує,тобто просите,щоб показали відлік,і на табло клацають секунди в реальному часі.
відповідь не вірна, по перше ці покази суперечать ст.251 КУпАП, по друге можна знайти декілька варіантів як тебе розвести навіть з клацаючими секундами.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #213 : 11:34, 02 Серпня 2011 »

Тоді,як діяти в такій ситуації? Сперечатись з мєнтом?
Що таке "КУпАП"?

Time is not on your side.
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #214 : 12:59, 02 Серпня 2011 »

Кодекс України про адміністративні правопорушення

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #215 : 19:19, 06 Серпня 2011 »

свіжонький урод на виліт rofl

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #216 : 19:35, 06 Серпня 2011 »

якшо чесно то оператор виглядає неосвідченим сільським парубком Миколою, який начитався ДК і хоче покачати свої права і голос якого мені було противно слухати, з іншого боку ми незнаємо початку, але те що я побачив не на користь оператора, томушо шо він спецально вив з себе молодого працівника ДАЇ,який не схожий на замурзаних пузатих дядьків і який чітко сказав шо його вже за*бали такі га*дони які качають свої права, а ті фрази взагалі нідочго шо він подасть в суд, шо в нього є відео і т.д.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #217 : 20:01, 06 Серпня 2011 »

якшо чесно то оператор виглядає неосвідченим сільським парубком Миколою, який начитався ДК і хоче покачати свої права і голос якого мені було противно слухати, з іншого боку ми незнаємо початку, але те що я побачив не на користь оператора, томушо шо він спецально вив з себе молодого працівника ДАЇ,який не схожий на замурзаних пузатих дядьків і який чітко сказав шо його вже за*бали такі га*дони які качають свої права, а ті фрази взагалі нідочго шо він подасть в суд, шо в нього є відео і т.д.
чувак явно не знайомий з проектом ДК а просто надивився Ютуба, але це суть не міняє бо той дятел маленький зобов"язаний: згідно "ст 5 Закон про міліцію" Міліція поважає гідність  особи  і  виявляє  до  неї  гуманне ставлення,  захищає  права  людини  незалежно  від  її соціального походження, майнового та іншого  стану,  расової  та  національної належності,громадянства,  віку,  мови  та  освіти,  ставлення  до релігії, статі, політичних та інших переконань. При  звертанні  до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє  прізвище, звання та  пред'явити  на  його  вимогу  службове  посвідчення.  У взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен  виявляти високу культуру і такт.
а не матом крити водія.
доречі водій транспортного засобу був зупинений "за відсутність шляхового листа" який він мав би мати як таксист хоча шашечок шось я не помітив, може недовиджєю, і коли ця шняга не пройшла пішли домашки за аптечку.
з твоїх слів, то правильно коли водій захищає свої права, інспуктор може говорити шо його заї..ли такі гандони.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Yorgens
Lemberg
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 19


« Відповідь #218 : 09:56, 09 Серпня 2011 »

У Львові в даішників нова тема, виписують штраф, дають на руки копію постанови, а копію протокола не дають. Вже двоє знайомих дзвонили і жалілися, питали, що робити. А що ж тепер робити, треба було дзвонити під час складання протоклу, а тепер треба їхати в ДАІ і вимагати копію протокола. Звісно ніхто з них нікуди не поїхав.
Завжди підписуйте протокол і постанову, спершу написавши свої пояснення, і завжди вимагайте копії обох документів!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #219 : 08:15, 10 Серпня 2011 »

У Львові в даішників нова тема, виписують штраф, дають на руки копію постанови, а копію протокола не дають. Вже двоє знайомих дзвонили і жалілися, питали, що робити. А що ж тепер робити, треба було дзвонити під час складання протоклу, а тепер треба їхати в ДАІ і вимагати копію протокола. Звісно ніхто з них нікуди не поїхав.
Завжди підписуйте протокол і постанову, спершу написавши свої пояснення, і завжди вимагайте копії обох документів!
30.07 у колєги була такаж ситуація, але він дзвонив зразу, вчора позовна була зареєстровану в суді crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #220 : 00:22, 16 Серпня 2011 »

От це вже страшно і тупо..

wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #221 : 06:42, 16 Серпня 2011 »

В багажнику труп, пiд сидiннями пару лiвих стволiв, але ми ж з ДК, нам пофiг.

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #222 : 14:59, 20 Серпня 2011 »

В багажнику труп, пiд сидiннями пару лiвих стволiв, але ми ж з ДК, нам пофiг.
шось я не зрозумів комент oh

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #223 : 20:14, 20 Серпня 2011 »

А що тут неясного? Як вони мають боротися з злочиннiстю, якщо любе нагле тiло може послати на..?
 ДАIшник не хамив, машина стояла реально пiдозрiла, допускаю, що схожа машина могла бути в розшуцi (могло таке бути?) З нього ж не хабар вимагали на рiвному мiсцi, а вiчливо попросили документи. Законопослушна людина без питань покаже документи тай багажник вiдкрие, якщо вiчливо ПОПРОСЯТЬ. А таке вiдношення до ДАI вiчливостi не сприяе Sad

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #224 : 20:53, 20 Серпня 2011 »

А що тут неясного? Як вони мають боротися з злочиннiстю, якщо любе нагле тiло може послати на..?
 ДАIшник не хамив, машина стояла реально пiдозрiла, допускаю, що схожа машина могла бути в розшуцi (могло таке бути?) З нього ж не хабар вимагали на рiвному мiсцi, а вiчливо попросили документи. Законопослушна людина без питань покаже документи тай багажник вiдкрие, якщо вiчливо ПОПРОСЯТЬ. А таке вiдношення до ДАI вiчливостi не сприяе Sad
ну я навіть не знаю Незнаю може ми якісь різні роліки дивились. спеціально передивився ше раз, в тоні та словах "вы шо преступнык?" "шо вы здесь снимаете?" "это что фотосесия?" "из машины виходим быстро!!" та спроби зламати склопідйомник ніяк під ВІЧЛИВІСТЬ не канає і якшо виникли підозри то чому він не дочикався наряду міліції викликаного водієм.
це виходить шо якшо я залишу дружину в машині і піду в магазин а вона буде бавитись відеокамерою, то гаїшник має право пробувати витягнути її, кричати на неї, пробувати зламати деталі мого авта
чуваки банально "колядували", побачивши відеозйомку їхньої "роботи" під!їхали і наїхали, пасажир грамотно захистився від неадекватного прапора і гайці спішно накивали чобітками.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 39 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF