Косів: форум міста та району
06:11, 18 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 39 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як боротись з свавіллям працівників ДАІ  (Прочитано 413657 раз)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #150 : 18:31, 21 Червня 2011 »

о, я це відео бачив давно, реально стає страшно як бачиш шо такий безлад твориться, виривають тебе з машини з усім шо є. Ае хочу сказати шо якшо вуйко був би на лексусі або хамері наврядчи його так би витягували )
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #151 : 18:49, 21 Червня 2011 »

о, я це відео бачив давно, реально стає страшно як бачиш шо такий безлад твориться, виривають тебе з машини з усім шо є. Ае хочу сказати шо якшо вуйко був би на лексусі або хамері наврядчи його так би витягували )
проблема в тому шо в нас в ГАЇ працють процентів 80 дибілів які в свому житті ніхто, але одівають форму дістають ксіву і ствол і починають почуватись всесильними. за період моєї практики за кермом беручи наш Косівський район і враховуючи працівників МРЕВ, мені буде забагато пальців на руках щоб перерахувати всіх нормальних людей шо працюють чи працювали в цій структурі.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #152 : 19:05, 21 Червня 2011 »

вчора стався новий інцедент..........також сказав що я не мужик тому що я на нього "настукав" певне чувак забув шо навіть по  "пацанячих розкладах" на мусора, а інакши такого не назвеш - писати не взападло. а на мою пропозицію з"ясувати  мужик я, чи ні  в влюбому спортзалі і в любий вигідний для нього час - красномовно промовчав.
плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один!

Time is not on your side.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #153 : 22:29, 22 Червня 2011 »

надіслав в Чернівці три заяви листами з повідомленням про вручення: Прокурору області, начальнику ДАІ, ВВБ.
буду чекати відповіді

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #154 : 23:14, 22 Червня 2011 »

виявляється не тільки Гаврилаш "по пацанячи живе" crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Vasuliy
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 12


« Відповідь #155 : 14:43, 27 Червня 2011 »

можу "пробити" для тебе тих 250$

і де твоя обіцяна брошурка?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #156 : 15:26, 27 Червня 2011 »

можу "пробити" для тебе тих 250$
які умови?

і де твоя обіцяна брошурка?
мене моя будова тохи вибила з колії, за тиждень півтора буде фініш.
а там ше тиждень і доб"ю брошурку. сорі шо так довго, але реально запарився wall

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #157 : 16:19, 27 Червня 2011 »

можу "пробити" для тебе тих 250$

і де твоя обіцяна брошурка?
Та я ж тут давав лiнк ,та росiйська, але думаю нема рiзницi, правила майже такi, статтi рiзнi

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #158 : 16:32, 27 Червня 2011 »

Та я ж тут давав лiнк ,та росiйська, але думаю нема рiзницi, правила майже такi, статтi рiзнi
важливо знати статті, закони, накази імено УКРАЇНИ, щоб мати на шо спиратись при захисті своїх прав.
так шо думаю шо різниця суттєва.
в мене є вже готовий матеріал але він трохи завеликий та  важкий і багато з цього матеріалу російською.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #159 : 17:28, 27 Червня 2011 »

важливо знати статті, закони, накази імено УКРАЇНИ, щоб мати на шо спиратись при захисті своїх прав.
так шо думаю шо різниця суттєва.
в мене є вже готовий матеріал але він трохи завеликий та  важкий і багато з цього матеріалу російською.
Звичайно треба знати №№ статей, я давав шось типу ГИБДД: как вести себя, думаю то для postUSSR однаково Sad

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #160 : 17:34, 27 Червня 2011 »

Звичайно треба знати №№ статей, я давав шось типу ГИБДД: как вести себя, думаю то для postUSSR однаково Sad
весь свій захист я провожу по КУпАП, Закон про міліцію та їхніх внутрішніх наказах.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #161 : 19:21, 27 Червня 2011 »

Така брошурка є , там є посилання на всі закони .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Vasuliy
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 12


« Відповідь #162 : 19:50, 27 Червня 2011 »

залий на ФО і виложи сюда
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #163 : 20:24, 27 Червня 2011 »

ше можна інструкції пошукати і рекомендації, але їх важко в інеті шукати, накази найти то взагалі важко.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #164 : 20:30, 27 Червня 2011 »

Така брошурка є , там є посилання на всі закони .
брошурок є купа - скорочені часто тупуваті, об"ємні складні. я хочу зробити не дуже об"ємну але з усім необхідним.
взагалі  я ше з собою вожу КУпАП, Закон про міліцію, нову редакцію ПДР з коментарями, Закон про страхування, 111 наказ таше декілька наказів та інструкцій.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 39 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF