Косів: форум міста та району
13:01, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 39 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як боротись з свавіллям працівників ДАІ  (Прочитано 412528 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #120 : 18:44, 18 Квітня 2011 »

Давно пора забрати цей анахронізм разом з довіреностями. Але взамін напевно придумають якийсь інший платний папірець, це ж купа грошей...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #121 : 13:36, 01 Травня 2011 »

зустрівся перед святами з Yorgens, обмінювались досвідом)))

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #122 : 13:52, 01 Травня 2011 »

тепер усім баяцца?  crazy

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #123 : 14:02, 01 Травня 2011 »

тепер усім баяцца?  crazy
ну чого так, лиш тим даїшникам які порушують законодавство, їхні внутрішні накази та ПДР і канєшно Ковбаснюку crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #124 : 14:10, 01 Травня 2011 »

і канєшно Ковбаснюку crazy



Born stupied? Try again!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #125 : 22:47, 01 Травня 2011 »

BigFAN можеш у перший пост вкласти всі необхідні закони які потрібно мати при собі шоб качати права мєнтам.

постанова суду про заборону візира
http://roadcontrol.org.ua/foto/10/03/01.03.10sud/postanova.pdf
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #126 : 21:11, 07 Травня 2011 »

BigFAN можеш у перший пост вкласти всі необхідні закони які потрібно мати при собі шоб качати права мєнтам.
я скоро дорблю брошурку і виставлю всю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #127 : 16:38, 28 Травня 2011 »

один з начальників Херсонського ДАІ побив активіста Дорожнього Контролю - Дімона
"Сегодня ночью около 00.00 Котя и Дима выехали на ДТП,около 30 минут они фиксировали действия инспекторов,потом подъехал фольцваген таурег ,с него вышел человек к кторому сбежались все гайци как к руководителю,пообщавшись около 5 минут с ними он направился к Димону,и сказал мол снмай меня я более фотогеничен,Дима проигнорировал человека,после чего тот начал пытаться забрать у Димона камеру,ударил его своей головой в голову Димы,потом пытался нанести ему удары по голове руками,Дима всячески уварачивался и пытался вырваться,поле чего человек резко толкнул Диму в стоящий рядом ларек Куры гриль,Дима упал и у него с кармана выпал моб телефон,тот человек схватил мобильный (он думал что Дима снимал на него) ,и быстро уехал.Костя с Димой позвонили на 102 вызвали наряд через 15 мин приехала милиция,Дима и Костя проследовали в Днепровкое РОВД ,где составили заявление о пропаже телефона,(все это время около 4 патрулей ГАИ стояли под РОВД)потом они сели в Димыну машину и поехали по домам,их догнали с мигалками,и составили протокол за езду без заднего номерного знака(догадайтесь куда он делся,когда Димон с Костей писали заявление).Костя позвонил мне около 2 часов ночи,я нахожусь сейчас под следствием,поэтому не приехал к ним.Димон и Костя и работники ГАИ вернулись в РОВД,где Димон написал заявление о хищении номерного знака,сегодня утром я с Димоном поехал на СМЭ снимать побои,нам отказали мотивируя тем что должно быть направление с милиции,мы поехали в РОВД написали заявление о совершении преступления со стороны неизвестного человека на фольцвагине,взяли направление на СМЭ,созвонились с человеком с СВБ чтобы подать заявление туда и в прокуратуру,сейчас Костя с Димой делают дубликат номерных знаков потому что машина арестована и стоит в Днепровском РОВД г Херсона.
 О дальнейших событиях буду сообщать здесь."
автор Vitalino також Херсонський активіс ДК

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #128 : 17:18, 28 Травня 2011 »

мда, оце жесть - війна одним словом!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #129 : 18:03, 28 Травня 2011 »

мда, оце жесть - війна одним словом!
Та нi, вiйни не треба. Просто коли буде таких людей бiльше- ДАI буде старатися дiяти по закону! Закони то нормальнi в основному, лиш би виконувалися..

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #130 : 18:46, 28 Травня 2011 »

Та нi, вiйни не треба. Просто коли буде таких людей бiльше- ДАI буде старатися дiяти по закону! Закони то нормальнi в основному, лиш би виконувалися..
гайці які переходять межу, можуть нариватись на адекватну відповідь.
я одного колись навчив....

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #131 : 10:57, 29 Травня 2011 »

По-перше, як це один з начальників. В Херсонському ДАІ один начальник - Карпенко Сергій, я дуже добре знаю його тата, бо працювали разом (його - тільки з вигляду), але по-слухам досить порядна і ввічлива людина. І він, по-перше, на дорозі стояти не буде, ні його заступники, а по-друге, він би не бився.

Ще одне, в нас на Україні дуже багато ось таких людей з камерами спеціально під'їжають, провокують на грубощі, доводять до таких наслідків. Я не кажу, що це правильно, але коли в мужика нерви здають, то хіба не вам знати, чим таке закінчується...

Взагалі кругом є уроди, але такі речі не можна сприймати буквально. Бо коли людина ні в чому не винна, то ні один гаішник би таке не вчинив.

Просто коли буде таких людей бiльше- ДАI буде старатися дiяти по закону! Закони то нормальнi в основному, лиш би виконувалися..
Ага, а коли команда йде зверху... То яка різниця будуть такі люди чи ні. Ситуації будуть закінчуватися ось такими випадками, потім одних гаішників будуть звільняти з посад, бо розслідування прокуратура проведе однозначно не на їхню користь, на їхнє місце братимуть інших, але команда зверху буде по-любе виконуватися... Бо в нас така держава і система. І ніхто нічого з цим не зробить, поки все не поміняється зверху. Ось Ландіка охоронець побив інспектора, бо той його зупинив, але про це чогось у нас ніхто не писав. Що сержант свавіллям займається і нардепа зупинив...

Дам вам краще іншу тему для роздумів. В один з Черкаських ВРЕР, якщо не помиляюся, прийшов мужчина в трусах (так говориться в його скарзі, можливо він був в шортах) реєструвати машину. Його вигнали... Тепер почалися суди, на яких підставах... Прокуратура, СБУ... Демократія... Що хочу, то роблю і т.д. Скажіть, от на Вашу думку, дії працівників ВРЕР були правомірними чи "свавіллям"  Я не знаю, чесно... Ато, йду на роботу, чую одне, прихожу додому - інше  Незнаю
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #132 : 11:20, 29 Травня 2011 »

відносно питання про ВРЕР і шорти. мене колись голова суду не пускав забрати рішення "іменем України"( десятий день від проголошення яке до того мені тиждень не надавали, маючи за мету просрочити терміни на апеляцію), зіславшись на те що я прийшов в приміщення феміди в шортах і я не побіг передіватись, хоча мені було не далеко десь 100м, я настояв на своїх правах і доказав шо я ГРОМАДЯНИН і буду носити то шо я хочу а не то шо комусь подобається. моя думка якшо в законі не прописано шо при вході  в держустанови треба виконувати певний дрескод - можна ходити в чому душа бажає.
відносно Ландика - за нардепа респект, але чомусь дуже сумніваюсь шо відносно водіїв він діє завжди в рамках закону, так буває тільки в "Нашій раші" Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #133 : 11:26, 29 Травня 2011 »

BigFAN, він був без футболки, в одних трусах, як він пише... І я сама думаю, що то були шорти...
Ну уяви, ти йдеш в податкову, щось там робити в одних трусах, чи в той же ж суд... Ну це ж брєд...
Я возмущаюся, коли люди йдуть в театр в джинсах, бо є якісь правила, і хіба так важко хоча б раз там в місяць, чи може й рідше, не знаю, хто як ходить за часто, вдягти звичайні штани, не плаття, не костюм з галстуком, а просто звичайні штани, але це все можливо від виховання залежить... В кожного мають бути якісь рамки... Зрозуміло, що в нас демократія, права у всіх, але ж не добре виходити за ці рамки...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #134 : 11:59, 29 Травня 2011 »

BigFAN, він був без футболки, в одних трусах, як він пише... І я сама думаю, що то були шорти...
Ну уяви, ти йдеш в податкову, щось там робити в одних трусах, чи в той же ж суд... Ну це ж брєд...
Я возмущаюся, коли люди йдуть в театр в джинсах, бо є якісь правила, і хіба так важко хоча б раз там в місяць, чи може й рідше, не знаю, хто як ходить за часто, вдягти звичайні штани, не плаття, не костюм з галстуком, а просто звичайні штани, але це все можливо від виховання залежить... В кожного мають бути якісь рамки... Зрозуміло, що в нас демократія, права у всіх, але ж не добре виходити за ці рамки...
а може чувак за останні гроші мерса купив і в одних трусах лишився, або розділи кента до трусів. в законі не передбачено форма одягу відвідувачів, значить дії працівників ВРЕР - неправомірні.
а відносно театру, церкви, опери і т.д. тут відвідування за бажанням людини і ті хто бажають їх відвідувати, уже мають певні переконання, смаки... я наприклад маю тільки один костюм який купив на весілля і в який на мене одінуть хібашо в труні. просто бувають різні джинси та інші елементи одягу.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 39 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF