Косів: форум міста та району
15:54, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 ... 39 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як боротись з свавіллям працівників ДАІ  (Прочитано 412498 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« : 20:57, 06 Листопада 2009 »

я виграв 6 судових справ, по скасуванню незаконно винесених постанов про адміністративне правопорушення працівниками ДАІ, та ще одна справа находится в првадженні суду. icon_fight1
в цій темі я попробую трішки ознайомити ВАС з ВАШИМИ ПРАВАМИ.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #1 : 13:23, 07 Листопада 2009 »

перше що я вимагаю від працівника ДАІ, пред"явити посвідчення (ст.5 "закон про миліцію"), потім я переписую ФІБ і номер посвідчення та детально звіряю фото на посвідченні з фейсом ДАІшника (вини ж так роблять завжди) та в разі якщо даішнику не подобаются мої дії прошу мені надати № телефону служби довіри МВС. як правило все це відбиває у даішників бажання продовжувати спілкування зі мною.
P.S. якщо недовольний даішник вас відпускає, не забудьте спитати: "а де побажання ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ?" і після того як вам побажають, ввічливо та з посмішкою подякуйте - їм буде приємно. Smiley

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #2 : 17:08, 07 Листопада 2009 »

перше що я вимагаю від працівника ДАІ, пред"явити посвідчення (ст.5 "закон про миліцію"), потім я переписую ФІБ і номер посвідчення та детально звіряю фото на посвідченні з фейсом ДАІшника (вини ж так роблять завжди) та в разі якщо даішнику не подобаются мої дії прошу мені надати № телефону служби довіри МВС. як правило все це відбиває у даішників бажання продовжувати спілкування зі мною.
P.S. якщо недовольний даішник вас відпускає, не забудьте спитати: "а де побажання ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ?" і після того як вам побажають, ввічливо та з посмішкою подякуйте - їм буде приємно. Smiley
А потiм вiн бере рацiю i каже: "Пацани, тут № хххххх ХХХХХ проiхав, я не справився, пiдтримайте корпоративно!"

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #3 : 17:16, 07 Листопада 2009 »

і що дальше? пацани з"їдають свій порцак  І по попі, по попі- і в них теж день склався wall. а ВИ victory

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #4 : 19:23, 07 Листопада 2009 »

інспектор пропонує "дихнути", в цьому випатку я йому розказую що дана пропозиція попахує "голубізною" і пропоную даними діяннями по необхідності, займатися з напарником, а єкспертизу проходити я буду  ТІЛЬКИ в наркології, куда ми поїдимо ТІЛЬКИ на їх авто. крім того, натякаю, що втрата мого часу буде вказана в моїй скарзі поданій в прокуратуру, а дані інспектора в мене записані. бажання в даішників як правило відпадає (крім випадків якщо ВИ дійсно п"яні, що є грубим порушенням ПДР)
P.S. відмова від освідчення також являєтся грубим порушенням ПДР.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #5 : 20:08, 07 Листопада 2009 »

деколи в інспекторів виникає бажання "відкрийте багажник". пам"ятайте це ПРОХАННЯ а не вимога, вимагати такі речі інспектор не має права. вони мають право провести зовнішній огляд, а не обшук. без вашого дозволу вони не мають законного права навіть відкрити дверки - це вже обшук. якщо проводятся певні оперативні міроприємства, та вимагають провести обшук авто, пам"ятаєм що у вас можуть "найти" то чого там не було, наприклад петрушку завернуту в газету "Сільське життя". тому вимагаєма спершу скласти протокол про адміністративне затримання і обшук в присутності двох понятих, плюс по можливості знімаємо все на телефон.
як правило після ВАШИХ законних вимог, бажааня у інспекторів пропадає.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #6 : 20:07, 16 Листопада 2009 »

Хороша тема, але, як правило, зупиняють коли ти вже порушив правила: перевищив швидкість, перетнув подвійну чи не пропустив пішохода на зебрі. Як бути в цьому випадку? Шо доказувати?
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #7 : 12:27, 17 Листопада 2009 »

Хороша тема, але, як правило, зупиняють коли ти вже порушив правила: перевищив швидкість, перетнув подвійну чи не пропустив пішохода на зебрі. Як бути в цьому випадку? Шо доказувати?
В такому випадку вже пізно щось доказувати)))) 
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #8 : 14:25, 17 Листопада 2009 »

Хороша тема, але, як правило, зупиняють коли ти вже порушив правила: перевищив швидкість, перетнув подвійну чи не пропустив пішохода на зебрі. Як бути в цьому випадку? Шо доказувати?
В такому випадку вже пізно щось доказувати))))  
Галина я з тобою не згідний, як я вже говорив мною було виграно 6 судових справ, всі по перевищенню та одна по обгону на сплошній находиться в провадженні.
Стас я дам пояснення що робити при порушенні, але або у вечорі або завтра, бо вчора був скоріше мертвий ніж живий - був один з найстрашніших бадунів в мому житті bad

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #9 : 14:35, 17 Листопада 2009 »

Хороша тема, але, як правило, зупиняють коли ти вже порушив правила: перевищив швидкість, перетнув подвійну чи не пропустив пішохода на зебрі. Як бути в цьому випадку? Шо доказувати?
В такому випадку вже пізно щось доказувати))))  
Галина я з тобою не згідний, як я вже говорив мною було виграно 6 судових справ, всі по перевищенню та одна по обгону на сплошній находиться в провадженні.
Правила і створені для того щоб їх порушувати.
Та я не розумію, якщо ти дійсно перевищив швидкість, то як можна доказувати свою правоту. Це ж логічно. Якби всі водії порушували і одночасно через суд доказували що вони праві, що б тоді творилося на дорогах.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #10 : 18:05, 17 Листопада 2009 »

Якщо Ви п. Галино водій то я думаю ви б так не сказали, коли Вам приходить "лист щастя" зі штрафом в 320-400 грн. за перевищення макс. швидкості руху на 7-12 км\год. складений з усіма порушеннями діючих законів України і з винесеною незаконно постановою і простроченим терміном оскарження...
Дозвольте не погодитися з Вами  - суд існує в таких випадках для того щоб доказати свою невинність коли над вами вчинили неправомірні дії працівники ДАЇ фіксуючи десь "з корчів" нібито порушення і ніби то вчинене вами, заради виконання плану або наповнення бюджету. А коли дійсно порушив - то там не відкрутишся - сам заплатив 500 грн. штрафу за перевищення швидкості (42 км.). Лиш цікаво куди ті гроші пішли.
А ми прості громадяни маємо завжди знати свої права і відстоювати їх - тому-що ми громадяни України і сплачуємо податки, штрафи і тд.тп. для того щоб відповідні служби нас оберігали і обслуговували.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #11 : 18:35, 17 Листопада 2009 »

Хороша тема, але, як правило, зупиняють коли ти вже порушив правила: перевищив швидкість, перетнув подвійну чи не пропустив пішохода на зебрі. Як бути в цьому випадку? Шо доказувати?
В такому випадку вже пізно щось доказувати))))  
Галина я з тобою не згідний, як я вже говорив мною було виграно 6 судових справ, всі по перевищенню та одна по обгону на сплошній находиться в провадженні.
Правила і створені для того щоб їх порушувати.
Та я не розумію, якщо ти дійсно перевищив швидкість, то як можна доказувати свою правоту. Це ж логічно. Якби всі водії порушували і одночасно через суд доказували що вони праві, що б тоді творилося на дорогах.

я фист не люблю сперечатись з файними дівчатами - а прийдеться.
1. моя тема називаєтся - "як боротись з свавіллям працівників ДАІ" і в ній я не закликаю порушувати ПДР, а розказую як захищати свої законні права.
2. обов"язок працівників ДАІ - слідкувати за безпекою руху, а не набивати баблом власні кишені.
3.я в суді не заплатив жодної копійки, і доказував власну правоту згідно діючого законодавства.
4. мене бісить коли гаішник зупиняє і каже: нарушаєм ****** батькович ну і як будемо вирішувати питання?
5. в нас в УКРАЇНІ діє призумція невиноватості і якшо гаішник неможе доказати що я виноватий, значить я не виноватий.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #12 : 10:39, 18 Листопада 2009 »

Якщо Ви п. Галино водій то я думаю ви б так не сказали, коли Вам приходить "лист щастя" зі штрафом в 320-400 грн.
Я не водій і водійські права ще не придбала. Того, напевно, і не розумію елементарних речей. Питань нема, якщо б приходили отакі ''листи щастя'', а вони б приходили точно, позаяк я вмію їхати, я думала би по-іншому. А так...
PS. і не треба до мене звертатися на ВИ.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #13 : 14:47, 18 Листопада 2009 »

Хороша тема, але, як правило, зупиняють коли ти вже порушив правила: перевищив швидкість, перетнув подвійну чи не пропустив пішохода на зебрі. Як бути в цьому випадку? Шо доказувати?
В нас тут пiшов  , з моеi сторони в тому числi Незнаю
Тема була- "з свавiллям"!!! А якщо порушив-  І по попі, по попі по закону, тiльки так!

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #14 : 15:21, 18 Листопада 2009 »

Я не водій і водійські права ще не придбала....


Посміявся.Галина,в нас права не продаються  nono,в нас на них здавати треба wink3.
Сторінок: [1] 2 3 ... 39 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF