Косів: форум міста та району
14:14, 19 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Питання до Стаса та модераторів 2  (Прочитано 38368 раз)
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #15 : 17:58, 21 Вересня 2009 »

Що треба було доказати,що християни це ..... ...... .... ... зрівало,шукаючих Істини...!!В нормальному товаристві сказати що ти християнин це всеодно що признатися що ти педофіл,хоча всі педофіли це ревностні християни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
... швидше всього вищеописане може служити тільки суто Вашим емпіричним внутрішнім висновком основаним на суб*єктивних фактах і побудованим на сумнівних історичних даних в бажанні бути мудріщим за всіх і таки зловити тоту Істину "за ноги"...
Моя дружня порада Вам рідний, дійсно не тратьте час на людей з дрібними мізочками а більше займайтеся розумовими вправами і аутотренінгами свого власного у пошуках великої Істини.
... в нормальних товариствах чи пак суспільстві низько говорити чи принижувати когось чи щось опираючись на колір шкіри, релігійну приналежність, чи ще будь що ...
... педофіли, унтерменшини, не люди, раби... - Вас в дитинстві часом не били дуже сильно чи щось таке ?
 ... з свого боку я швидше всього припиню спілкуватись на ці теми, я не фанат чи там фанатик...
Иешуа
Постійний відвідувач


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 181


« Відповідь #16 : 18:00, 21 Вересня 2009 »

"коли мій знайомий зайшов гостем на форум - прозрів, задзвонив мені і каже "йо...сь шо зо х..ня у вас там в КОСОВІ творится!" думаю не один гість форуму так подумав."-- --от вам наглядний приклад як ведуть між собою спілкування захистники християнства,в них нема ні одного слова без матерщини,між іншим яку принесли в цей світ діти Аврама І Ісака,маланці тобто жиди,не дивно що така мова природня істинних послідовників Христа Господа Йхнього

А ми зовсім категорично і рішуче незбираємо ,непросимо і не жебраємо ніяких коштів.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #17 : 19:02, 21 Вересня 2009 »

 "ні одного слова без матерщини"

Що поробиш?З пісні слів не викинеш Незнаю
Иешуа
Постійний відвідувач


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 181


« Відповідь #18 : 19:12, 21 Вересня 2009 »

ploskonos------що можете запропонувати,крім матюків ви християни!!!!!!! crazy

А ми зовсім категорично і рішуче незбираємо ,непросимо і не жебраємо ніяких коштів.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #19 : 22:13, 21 Вересня 2009 »

Що треба було доказати,що християни це по великому рахунку не люди в повному розуміння цього слова,насправді це "унтерменшини",а по українські,як казали поляки в свій час,бидло,я навіть не думав когось переконати,ціль донести думку, що косівщина ще не зовсім здеградувалися ,є ще сильні особистості.Мені написали люди,головний лейб мотив не звертати уваги на рабів мойшіаха,з рабськими мізочками,які неварта мого часу і уваги,а писати подавати матеріал щоб більше прозрівало,шукаючих Істини...!!В нормальному товаристві сказати що ти християнин це всеодно що признатися що ти педофіл,хоча всі педофіли це ревностні християни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
я довго думав звідки в тебе стільки злості. ці твої часті згадування про педофілів, дають цьому пояснення. той дядя педофіл, який в детинстві тяжко травмував твою психіку він не хрестеянин а просто виродок. а вам "нормальному товариству", постраждалому від педофелії, довно вже пора звернутись до фахівців. І по попі, по попі

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #20 : 22:18, 21 Вересня 2009 »

ploskonos------що можете запропонувати,крім матюків ви християни!!!!!!! crazy


Це питання до Стаса,чи до модераторів?
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #21 : 00:28, 23 Вересня 2009 »

забанити цей екземпляр, хай не портить повітря на форумі... down

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #22 : 00:38, 23 Вересня 2009 »

забанити цей екземпляр, хай не портить повітря на форумі... down
Зроби голосування на цю тему в адмiнцi. Я то давно за, Стас проти, як я розумiю..
P.S. З появленням таких "органiзмiв" на форумi я добровiльно склав з себе обовъязки модератора. Ну що тут модерувати, коли адмiн вважаэ, що то нормально й на користь форуму.

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #23 : 08:11, 23 Вересня 2009 »

Я проти бану,просто модераторам треба тримати таких осіб в певних рамках.
Крім того,раніше я пропонував ввести розділ "модерування",де би були вказані правила форуму,відповідно підрозділи "попередження" і "бан".За отой мегабайтний флуд спочатку дали б попередження,не доходить - бан на тиждень...
А так одна людина створює бардак...
Але пожиттєво банити непотрібно.По-перше,може лізти під різними ніками і дрібно гадити,по-друге,треба чути й альтернативну думку,особливо,якщо заставити висловлювати її в належній формі.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #24 : 08:57, 23 Вересня 2009 »

Та все нормально, не треба тут соплі жувати. Двічі я його попереджав, а вчора забанив на місяць. Треба вміти вести дискусію на тему релігії (до речі, з вашого боку обсирання-обзивання теж вистачало — то може всіх забанити?), бо християни літературу не читають і історію знати не хочуть, то можуть і очі видерти...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #25 : 10:58, 23 Вересня 2009 »

 "бо християни літературу не читають і історію знати не хочуть" - фраза коректна у вищій степені.
В стилі Иешуа.
На твоєму місці,Стас,після тої фрази я би дав сам собі попередження...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #26 : 11:08, 23 Вересня 2009 »

добре, напишу собі попередження особистим повідомленням Smiley
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #27 : 12:36, 23 Вересня 2009 »

... ну тоді треба нову тему створити  для флуду -"Чи потрібен нам вічний бан"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #28 : 12:52, 23 Вересня 2009 »

"бо християни літературу не читають і історію знати не хочуть" - фраза коректна у вищій степені.
В стилі Иешуа.
На твоєму місці,Стас,після тої фрази я би дав сам собі попередження...
Стас сам "втягнувся". Хай дасть собi попередження й продовжуе диспут. Хоч i "втягнувся", але, на вiдмiну вiд забанених неадекватiв, бiльш-менш аргументи i без образ та переходу на особистостi. Це я й вважаю нормальною дискусiею (в "нормальнiй формi", як Юра сказав).
P.S. Не хочеться свiй лог дивитися, але якщо правила в цьому дурдомi з ешуа порушив- прошу показово забанити, з цитатами i паблiшаутодафе

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #29 : 21:14, 23 Вересня 2009 »

давайте забаним Стаса  crazy

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF