Косів: форум міста та району
08:27, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Сайт косівського фолк-рок гурту «Гуцули»  (Прочитано 53469 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« : 18:43, 11 Вересня 2009 »

Прошу глянути на сайт — Рок-гурт «Гуцули».

Згодом інформації (текстів, фото, відео) буде більше, сайт некомерційний, роблю у вільний час.
Наразі на руках маю відскановний альбом, а також відео з виступів.

Відгуки та поради щодо сайту (зовнішній вигляд, описки та ін.) пишіть в цю тему, а щодо самого гурту — прошу писати в гостьову.

Сайту потрібні ваші коментарі! Не забувайте легендарну косівську групу! drinks
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 10:10, 14 Вересня 2009 »

Можна прослухати виступ «Гуцулів» (14 пісень) на Карпатському байкері 2008.

Вже є перший відгук в гостьовій Smiley

Скоро викладу фотографії гурту.

Заходьте на сайт!
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #2 : 12:51, 14 Вересня 2009 »

Сайт - супер. Тільки на  музичних лінках трабл - відкрила тільки intro... Ось.

А ще я б радила викласти композиції підправлені (попідтягувати низи-верхи (вокал)), і звучання зробити більш рівномірним... а то коли майже пропадає звук в середині композиції воно якось не вері гуд....

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #3 : 14:11, 14 Вересня 2009 »

Я нiц не змiг скачати. Поки що добрi слова можу сказати лиш про дизайнера (зовнiшнiй вигляд). Рекомендую кинути копiю аудiо/вiдео на якийсь файлообмiнник. (то що на Ютюбi я качаю, а от аудiо= "червоний лiнк"= "нiчого не знайдено")

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #4 : 21:37, 14 Вересня 2009 »

Дякую шо відписали, певно проблема з пробілами у назвах файлів, завтра поправлю. Петро, зможеш качнути прямо з сайту.

Маринка, якшо викладати якісніші мп3 їх будуть тирити, записувати на сд і продавати Smiley
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #5 : 22:31, 14 Вересня 2009 »

Дякую шо відписали, певно проблема з пробілами у назвах файлів, завтра поправлю. Петро, зможеш качнути прямо з сайту.

Маринка, якшо викладати якісніші мп3 їх будуть тирити, записувати на сд і продавати Smiley

Можна викладати 1/3 композиції;)

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #6 : 23:36, 14 Вересня 2009 »

Маринка, якшо викладати якісніші мп3 їх будуть тирити, записувати на сд і продавати Smiley
Фiгня то все про тирити. Якщо музика якiсна i можно реально диск купити- я пiсля прослухування пiду й куплю. Я не про Оззiка й не про Металiку, вони й без моiх копiйок обiйдуться (хоча менi й соромно, але в першу чергу за свою бiднiсть). А от групам починаючим, або просто некомерцiйним я допомомогав не раз, бувало навiть не просто купiвлею квитка/касети. Наприклад "Ключ" пiсля концерту продавав рубцак своiх альбомiв (щоб дорогу хоч вiдбити)- в мене грошi були, заплатив за один як за 10 (а вони до речi неiмущим давали й за так). I таких "наприклад" багато.

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #7 : 08:30, 15 Вересня 2009 »

Фiгня то все про тирити. Якщо музика якiсна i можно реально диск купити- я пiсля прослухування пiду й куплю.


Ти певно не був на кутському базарі — там продають фотки Романа Печижака та інші фотки з косіварту, думаєш хтось питався дозволу? Smiley

Посилання виправив, тепер можна прослухати всі пісні:
http://huzulyrock.if.ua/2009/09/12/22/

Прошу також писати коментарі на сайт «Гуцулів» drinks
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #8 : 20:17, 15 Вересня 2009 »

Фiгня то все про тирити. Якщо музика якiсна i можно реально диск купити- я пiсля прослухування пiду й куплю.


Ти певно не був на кутському базарі — там продають фотки Романа Печижака та інші фотки з косіварту, думаєш хтось питався дозволу? Smiley

Посилання виправив, тепер можна прослухати всі пісні:
http://huzulyrock.if.ua/2009/09/12/22/

Прошу також писати коментарі на сайт «Гуцулів» drinks


Ну а наф.. фотку більше 72 dpi на сайт виставляти? Для демо варіанту - просто супер. Розпечатати більше ніж 10:15 ніхто не зможе, бо не будуть купувати. А показати людям на що гаразд - просто супер.

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #9 : 20:28, 15 Вересня 2009 »

Та пічатають любе Smiley Я ж не буду через окремих рогулів жлобитись і не виставляти фото-шпалери в нормальному розмірі. До речі, пришли свої карпатські фотки для розділу «Світлини» Smiley

Для сайту гуцулів я думаю краще взагалі зробити окрему сторінку замовлення сд-диску. Кому треба — прослухає з сайту, а кому треба — купить диск з нормальною якістю. Чи як кажете?
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #10 : 20:29, 15 Вересня 2009 »

Та пічатають любе Smiley Я ж не буду через окремих рогулів жлобитись і не виставляти фото-шпалери в нормальному розмірі. До речі, пришли свої карпатські фотки для розділу шпалер Smiley

Для сайту гуцулів я думаю краще взагалі зробити окерму сторінку замовлення сд-диску. Кому треба — прослухає з сайту, а кому треба — купить диск з нормальною якістю. Чи як кажете?

Йо.

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #11 : 23:23, 15 Вересня 2009 »

Для сайту гуцулів я думаю краще взагалі зробити окрему сторінку замовлення сд-диску. Кому треба — прослухає з сайту, а кому треба — купить диск з нормальною якістю. Чи як кажете?
То треба. А ще, як варiант, можливiсть скачати в нормальнiй якостi за грошi невеликi (але з варiантами оплати, маю на увазi СМС, ВебМанi, Яндекс, тощо.., лиш би було зручно)

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #12 : 08:38, 16 Вересня 2009 »

А ще, як варiант, можливiсть скачати в нормальнiй якостi за грошi невеликi (але з варiантами оплати, маю на увазi СМС, ВебМанi, Яндекс, тощо.., лиш би було зручно)
Хороший варіант.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #13 : 12:40, 16 Вересня 2009 »

Чудовий варiант в улюбленоi украiнськоi качалки Download Master. Там правда мова про добровiльнi пожертвування (сам "жертвував" через СМС), але зручно й швидко, що важливо. Часом така заморочена анкета й сам процес оплати, що легше в 5 раз кряк знайти нiж чесно заплатити  нещасних USD 3.

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #14 : 21:28, 16 Вересня 2009 »

ага, дікувать, взяв на замітку.
Сторінок: [1] 2 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF