Косів: форум міста та району
07:55, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Фільм, який не варто переглядати  (Прочитано 16992 раз)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« : 15:53, 29 Серпня 2009 »

Для економії нашого часу, а деколи і грошей, наша відповідь Чемберлену (тобто темі - "Який фільм вам сподобався найбільше?") - Фільм, який не варто переглядати.
Якось так склалося, що останнім часом мені дуже "щастить" на всіляку беліберду, отже:

Спуск
Компанія тіток йде в гори. Чи то спелеологи, что то просто скажені... І там іх завалює в печері... і починаються жахи... одна забула карту печери. Інша каже що повела не в ту печеру... третя просто льодорубом прибиває свою подругу....
Виявляється, що в тій печері живуть монстрики - люди-мутанти. Харчуються мнясом, немають ані зору ані нюху - зато суперовий слух і сила...
Соплі, кров, істерика, помста і! серед того всього жаху, одна з дівчат дізнається, що її подруга спокусила її чоловіка... ! і по старій дружбі згодовує подругу монстрикам... Отака сага про жіночу дружбу...
І кінець фільму не зрозумілий, чи то вижила, чи то ні.... Бред! Як то кажуть пани американці...
Ту бі контінюед... 

Життя – то трояка ружа...
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #1 : 16:48, 29 Серпня 2009 »

9 округ

Ніби-то, фантастика про інопланетян....
Фільм побудовано за принципом кінохроніки, ефект "живої" камери. Ти дивишся щось таке, що було насправді...
20 років тому інопланетяни встановили 1 контакт із Землею. Над Йоганесбургом завис інопланетний корабель. Поламавси... Ну і цікавий народ попхався туди дивитися - що воно таке. На кораблі були "істоти" - плазуни, як їх обізвали люди. Були вони несчасні і голодні. І люди вирішили їх спасти. Поселили в місті, обставили все колючим дротом і обізвали " 9 округом"... Ліквідували величезну кількість зброї, яка була генетично звязана з прибульцями... люди не могли її використовувати...
Пройшло 20 років. Інопланетян стало 1 700 тис. Народ почав протестувати і вимагав відселити інопланетян. Керівництво держави розробило план евакуації і головним там назначили - головного героя;))))) Прибабахане створіння на ймення Вікус ван дер Мерв. Пішли відселяти... Там в якійсь халупі неш ггерой найшов якусь рідину і бризнув на себе. Потім йому інопланетянин поранив руку - і почалося... Мутація.  Ну в Вікуса росте клешня, він в шоці, вояки в ауті - таке щастя, можна його зараз порвати на шматки і створити армію, під зброю пришельців...
Вікус тікає. В 9 округ. Там він заходить до прибульця в якого спер пляшку з рідиною. той каже, я б тебе спас, але ти зараза, спер моє паливо, яке я збирав 20 років, і тепер ніхто нікуди не летить.. і спасати тебе я не буду. Вікус йому - так я знаю, де воно. Пішли його красти. З горем пополам, перестрілками, таки дістали. Але!... вояки тоже не пальцем роблені. Оточили їх... І Вікус одягши страшну машину-зброю на себе (валялася там в куточку), почав прикривати свого інопланетного друга. Його покоцали, побили. Друг втік. І полетів на своєму кораблі на свою батьківщину, нібито за підмогою, залишивши на Землі своїх співвітчизників. Але обіцяв за 3 роки вернутися і всіх спасти. Вікус завершив мутацію, перетворившись на інопланетянина, і залишився жити в 9 окрузі, роблячи з консервних баночок квітки....

Життя – то трояка ружа...
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #2 : 13:59, 09 Березня 2010 »

Груз-200.
Найстрашніший фільм,який коли-небудь бачила.
Ну і ще "поворот не туда".

Time is not on your side.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #3 : 14:54, 09 Березня 2010 »

Ти шо, груз 200 і поворот не туда дивитися всім, не радив би я вам дивитися аватар і 2012, пуста трата часу.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #4 : 16:38, 09 Березня 2010 »

Дістрікт-Найн - дивитися в обов'язковому порядку. Щорічно по три рази.

Marinka,   rofl nono

Чули за такого режисера Г. Данелія? От, що він пише про таке сприйняття кінотворів:
Цитувати
Я никогда не пытаюсь объяснить в нескольких словах, о чем снимаю фильм. Потому что тогда зачем снимать? Проще написать несколько слов в газету.

Когда мы с Таланкиным снимали “Сережу”, то все время пытались сформулировать: о чем фильм? “Дети — наше будущее. Какими будем мы, такими будут и наши дети”... И другую такую же муть.

В Краснодаре на съемку приехал корреспондент. Хотел взять у нас интервью: “О чем фильм?” Мы попросили подождать до конца рабочего дня. Корреспондент отошел к осветителю и спросил его: “О чем фильм?”

— Одна баба с ребенком вышла замуж. Родился второй ребенок. Мужа куда-то переводят, и она уезжает с ним. Второго ребенка забирает, а первого оставляет. И первый переживает, плачет. А муж — хороший мужик оказался, сказал: “А пошли вы все!” И взял мальчишку.

Коротко и ясно.

(Кстати, про “Не горюй!” много писали, но ни один критик так и не сформулировал, о чем фильм.)

http://magazines.russ.ru/druzhba/2003/1/dan.html

Як на диво, всі "запекло розкручувані шедеври", як то "Порятунок рядового Райана, Титанег, ПерлХарбр та інші, всі як один викликали почуття марно витраченого часу.
При бажанні від "Аватара" можна отримати певне естетичне задоволення. Не дуже велике. Рекомендувати до перегляду не став би.

Цілком спокійно можна навіть не здогадуватися про існування усіх разом фільмів так званих "жахів" та Гаріпотера.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #5 : 20:51, 11 Березня 2010 »

Старенький радянський "Лебедине озеро"-про зека,що втік з тюрьми і жив всередині пам*ятника-символа робітничо-пролетарського класу.

Time is not on your side.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #6 : 15:37, 29 Червня 2011 »

"Плетена людина"з Ніколасом Кейджем в головній ролі.  :ojА я так надіялась на щось класне. Актор гарно грає роль.  good

Time is not on your side.
Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #7 : 09:36, 25 Серпня 2011 »

"Last Night" (Прошлой ночью в Нью-Йорке), 2009 р. - більш скучного та банального фільму про стосунки між чоловіком та жінкою я не бачила...

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #8 : 11:03, 25 Серпня 2011 »

"Плетена людина"з Ніколасом Кейджем в головній ролі.  :ojА я так надіялась на щось класне. Актор гарно грає роль.  good

ееее, я 2 рази дивився це кіно, норм. кіно!
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #9 : 22:38, 29 Березня 2012 »

серпень восьмого

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #10 : 22:46, 29 Березня 2012 »

його ж взагалі в нас заборонили

Born stupied? Try again!
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #11 : 23:00, 29 Березня 2012 »

Не тому , скачав раді інтересу .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF