Косів: форум міста та району
04:09, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета «Блоку Юлії Тимошенко»  (Прочитано 23808 раз)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #15 : 21:49, 05 Червня 2009 »

"Не шарман... політиків зараз не обкакує тільки сліпо-глухо-німий і лінивий...."

Все що про неї викладено у цих покликаннях -- стовідсоткова правда.

Цікаво, з чим саме ви не погоджуєтеся?

Не актуально. Не за те кличите... і не тих....

Життя – то трояка ружа...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #16 : 22:54, 11 Червня 2009 »

Шановні ,ви не про те сперечаєтесь.Я вже писав,повторюсь:порядок нам не наведе ні БЮТ,ні НУ,ні ПР,
ні Ющенко з всякими януковичами тимашонками яценюками.Порядок треба наводити самим,починати з рідного міста(села,смт).Створювати громадські організації і працювати.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #17 : 23:29, 11 Червня 2009 »

Шановні ,ви не про те сперечаєтесь.Я вже писав,повторюсь:порядок нам не наведе ні БЮТ,ні НУ,ні ПР,
ні Ющенко з всякими януковичами тимашонками яценюками.Порядок треба наводити самим,починати з рідного міста(села,смт).Створювати громадські організації і працювати.
Згiдний, лиш уточнив би, що органiзацii- то вже №2. А №1- не смiтити у власному пiд"iздi, власному (загальному) дворi, на вулицi- самому. Думаю ясно, що "смiтити"- це я узагальнюю. З себе треба починати, а не шукати крайнiх..

Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #18 : 10:37, 12 Червня 2009 »

2 ploskonos і wildperson - Золоті слова!

Життя – то трояка ружа...
rim
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 29


« Відповідь #19 : 07:07, 22 Липня 2009 »

До теми.  Вважаю що книга  Д. Чобота  корисна для всіх, особливо для тих хто вірить популістичним та безвідповідальним виступам - обіцянкам Ю.Т.  Вона розвіває міф про леді Ю, як патріота та борця за справедливість, багатьом допоможе не бути просто електоратом, а думаючим Громадянином.
 Жаль, що для багатьох українців комп’ютер та інтернет  - поки що мрія, а книгарні не надто популярні і основним джерелом інформації для багатьох залишається ТБ.
  Молодець Slav , що підняв цю тему на форумі.
На рахунок  ВО Свобода, то перемога в Тернополі – доказ того, що народ вчиться на своїх помилках  і з кожним днем -  інтенсивність навчання зростає. Тому для Тягнибока зараз важливо – щоб Тернопільська рада реально працювала для народу, а не пішла шляхом бют, руху, куну, ющенка …  Хоча все можливо, політики відповідальності за свої дії (чи бездіяльність) не несуть… ПОКИ ЩО.
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF