Косів: форум міста та району
15:00, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: А тут пошепки можна говорити і про шо?  (Прочитано 23998 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« : 22:53, 24 Червня 2009 »

нормальний підхід до свободи слова. чи може не було відповіді?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 08:46, 25 Червня 2009 »

Говорити можна вільно, лиш треба притримуватись керунку назви теми, або створити нову тему.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #2 : 13:28, 25 Червня 2009 »

Так. Всьо. wink3)))
Хорош тут роздувати Бог зна що. Сарако.
Говоримо. І говоримо багато. Але по темі. А якщо це з перчиком  - то взагалі супер.
Не переходимо на персональні звинувачення.
Не обговорюємо власні фінансові проблеми чи здобутки якщо ця тема не створена для цього.
Хочимо просто поговорити, чи сумно, чи скучаємо - я тема "Точимо ляси".
Каюся що не розділила на дві теми - але там ділити було нічого, ну ніяк не цікаво для нової теми, тим більше,  її би довго ніхто не підтримував....
Холєра.... і звідки я знала шо люди такі вразливі.....
Пробачте, якщо нанесла комусь  удар (по гордині, по горбу і т.д wink3 ). Не хотіла. Чесно!

Життя – то трояка ружа...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #3 : 22:41, 25 Червня 2009 »

Marinka коли почув про сайт зразу відвідав але колєга попереджав що деякі його думки які відрізнялись від загала витирали. на третьому дні життя на форумі попав під чистку. рішив дізнатись чи є сенс відвідувати форум думаю це нормально і це далеко не гординя. заміть я просто назвав суму яку за моїми переконаннями КОСІВЧАНИН з власною справою міг би пожертвувати на відбудову храму. на подальші репліки я просто толерантно відповідав. вибечення не потрібні. я думаю конфлікт вичерпано!  P.S. горба нема бо ше ніхто не зміг зігнути хребет.МИР!!!!!!!!!!!!!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #4 : 22:42, 25 Червня 2009 »

СТАС за сайт респект!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #5 : 02:21, 26 Червня 2009 »

Marinka коли почув про сайт зразу відвідав але колєга попереджав що деякі його думки які відрізнялись від загала витирали. на третьому дні життя на форумі попав під чистку. рішив дізнатись чи є сенс відвідувати форум думаю це нормально і це далеко не гординя.
Я на форумі приблизно 2 роки. Ніяких проблем з "цензурою" не мав. Щоправда мені в аську деколи постукують))) але постів з форуму ще ніхто не видаляв.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #6 : 02:26, 26 Червня 2009 »

Пробачте, якщо нанесла комусь  удар (по гордині, по горбу і т.д wink3 ). Не хотіла. Чесно!

нема тобі прощення  crazy

я просто назвав суму яку за моїми переконаннями КОСІВЧАНИН з власною справою міг би пожертвувати на відбудову храму. на подальші репліки я просто толерантно відповідав. вибечення не потрібні. я думаю конфлікт вичерпано!  P.S. горба не бо ше ніхто не зміг зігнути хребет.МИР!!!!!!!!!!!!!

знали через шо покакатись. +1 до мир Smiley

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #7 : 18:02, 28 Червня 2009 »

 оскільки тема "питання до Стаса та модераторів" злита, виникло питання. який критерій попадання тем в кошіль де старі теми з тарганами, блихами та іншими комахами паразитами? P.S. без притензій а заради інвормаційного збагачення.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #8 : 18:05, 28 Червня 2009 »

Де злита? Тема залишилась у свому розділі. Я видалив розділ «Кошик» — це була мертва ідея з самого початку.

Тепер якщо тема вже неактуальна або запитання вирішено — її просто будемо закривати.

Йо?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #9 : 18:13, 28 Червня 2009 »

дякую за повернення теми!!!!!!!!!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #10 : 18:51, 28 Червня 2009 »

Стас маю на мій погляд не погану пропозицію. думаю рішення про закриття теми добре би було приймати колегіально модераторам, так демократичніше. як думаєш?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #11 : 19:06, 28 Червня 2009 »

Тему може закривати людина яка її створила, модератор або адміністратор.

Спеціально створювати ше одну тему з голосуванням для модераторів «чи закривату якусь тему» — це танці з бубнами.

Якщо ти маєш на увазі тему «Питання до Стаса та модераторiв» — в  ній ви знову почали обмінюватись «люб’язностями», тому я її закрив.

Стосунки краще виясняти в чаті або фас-на-фас, але ніяк не на форумі.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #12 : 19:42, 28 Червня 2009 »

в темі "Питання до Стаса та модераторів" ми обмінювались"любязностями" максимально толерантно і вроді би  обявили перемиря, я маю на увазі модератори публічно обговорили причину і закрили. це не конкретно по моїй темі а взагалі.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #13 : 19:47, 28 Червня 2009 »

ну якщо взагалі, то наразі ше не було тем, які б вимагали колегіального рішення для закриття Smiley
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #14 : 19:49, 28 Червня 2009 »

Давай краще підкинь нових свіжих файних тем до бесіди на форум Smiley
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF