Косів: форум міста та району
01:47, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Аудіокниги  (Прочитано 7222 раз)
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« : 19:04, 01 Лютого 2011 »

Не знаю як Ви, а я вже кілька років половину книг не читаю, а прослуховую! Smiley Для мене це видається дуже зручним, адже більшість книг, які я читаю часто не продаються в книжкових магазинах чи ринках, а читати все з монітору важко для очей.

Звісно є одне АЛЕ. Аудіо-книг українською страшенно мало і тому, як єдиний варіант слухаю російською, бо знання англійської не дозволяють на адекватному рівні слухати в оригіналі.

Переважно, я шукаю і скачую книги на рутрекері та екс.юа через торрент. Smiley

Мене дуже зацікавила організація "Аудиокнига своими руками" в Росії, яка спеціалізується на створенні і поширенні в інтернеті творів, які подобаються авторам, які начитують.Smiley

Звісно, що це переважно на аматорському рівні, але я із задоволенням слухав їх фантастичні збірки - "Коллекция фантиков"

В мене, як відомо є досить хороша студія звукозапису і якщо б було у вас бажання, то можна б щось і записати  Smiley

Почати звісно з простого (народні казки чи вірші) для дітей, а пізніше і більші за об'ємом твори  Smiley

З мене запис, зведення і мастеринг - з вас бажаня і ваші голоси  sunny
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #1 : 14:49, 03 Лютого 2011 »

Слухаю "Роберт Шекли - Билет на планету Транай"

Роберт - один із кращих фантастів світу (нещодавно його відкрив для себе)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #2 : 15:41, 03 Лютого 2011 »

Не люблю аудiокниги, може просто не пощастило з тими 5-6, що слухав, один единий позитивний приклад- Фiлатов з своiм "Федотом-стрiльцем".
Я читаю швидко (куди швидше як автор в вухах), читаю вже 35 рокiв, багато, проблем з зором не маю нi вiд маленького 3.2" екрану комунiкатора нi вiд 19" компа (хоча паперова була просто приемнiше, але то друга тема). Якби був за рулем- тодi так, перейшов би на аудiкниги, а поки iзжу на метро- *.fb2

Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #3 : 16:06, 03 Лютого 2011 »

Не люблю аудiокниги, може просто не пощастило з тими 5-6, що слухав, один единий позитивний приклад- Фiлатов з своiм "Федотом-стрiльцем".
Я читаю швидко (куди швидше як автор в вухах), читаю вже 35 рокiв, багато, проблем з зором не маю нi вiд маленького 3.2" екрану комунiкатора нi вiд 19" компа (хоча паперова була просто приемнiше, але то друга тема). Якби був за рулем- тодi так, перейшов би на аудiкниги, а поки iзжу на метро- *.fb2

я хорошим зором з народження не відзначаюсь і тим більше і так багато часу проводжу за ком'ютером!

Це, як спосіб економити зір для майбутнього  Smiley
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #4 : 22:16, 29 Лютого 2012 »

Прослухав кілька книг Ануніна - ну файно, але не скажу шо став фанатом

як на мене я вже переріс як російську так і українську літератури - того читаю майже 90% західно-європейську

 - це як їздити на Таврії чи Ланосі, потім там крапаль поганяти на ладі "Каліна" чи бобіку - а потім щасливо пересісти на БМВ... (ІМХО)
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF