Косів: форум міста та району
15:22, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Нібіру — кінець людству чи нова ера?  (Прочитано 24119 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #15 : 23:09, 19 Червня 2009 »

ще є варіант землетрусу Smiley

до речі, найбезпечніша зона на Землі (за думкою вчених) під час таких катаклізмів — Сибір, там нерухоме плато, нема гір, розломів і т.д.

Так шо є ше час закупити валянки і санки Smiley
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #16 : 10:38, 22 Червня 2009 »

Ніякого кінця світу небуде, просто наступить нове четверте покоління. Ну а що вже станеться з нами - невідомо Smiley
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #17 : 11:13, 22 Червня 2009 »

людство поступово спостерігає, що народжуються дітки з надможливостями, тобто дітки готові до інакших умов проживання. Вчені спробували створити вигляд людини в майбутньому. Ця людина буде малого росту, ми вже спостерігаємо, більшу кількість низьких людей, також температура на нашій планеті буде висока, тому в людей буде зелена шкіра щось подібне до пансера ящірки або крокодила і великі чорні очі щоб не засліплювало світло сонця, яке буде надзвичайно потужне. Тому я вважаю, що ми будемо горіти в кінці світу. Бо такі люди як ми прожити можуть в таких кліматичних умовах десь пару хвилин. 

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Reality
Постійний відвідувач


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 143


« Відповідь #18 : 10:06, 23 Червня 2009 »

Світ поступово переходить в еру Водолія, (залишилась ще якась сотня років), тож буде багато дощів, можливий і потоп.

Нема життя без звуків мрії... http://www.santaproperty.com
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #19 : 18:44, 23 Червня 2009 »

Я в еволюцію не вірю. Але я вірю в те що в наших тілах приховано багато можливостей і в майбутьньому люди зможуть їх використовувати.
Хоча через нашу генномодифіковану їжу, куриво і тому подібне, люди точно через декілька поколінь будуть зеленими)))
Mercedes
Відвідувач


Репутація: 5
Offline

Повідомлень: 52


« Відповідь #20 : 19:22, 23 Червня 2009 »

Я в еволюцію не вірю. Але я вірю в те що в наших тілах приховано багато можливостей і в майбутьньому люди зможуть їх використовувати.
Хоча через нашу генномодифіковану їжу, куриво і тому подібне, люди точно через декілька поколінь будуть зеленими)))
Я цілком погоджуюсь ))) ще трохи і через такий спосіб життя забудемо, як людина виглядає.
rim
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 29


« Відповідь #21 : 17:09, 26 Червня 2009 »

Наукових доказів про кореляцію кінця світу з Нібіру нема. Але можливі інші варіанти кінця, більш реальні. Раджу подивитися "Дух Времени / Zeitgeist [2007]" на  -http://slavs.org.ua/dukh-vremeni-zeitgeist-2007. Перша частина не дуже цікава, її написали атеїсти (щось типу Нубіру). Зате 2 і 3 частини корисно подивитися.

Продовження фільму - більше стосується кризи (не тільки фінансової,  а кризи людства взагалі) на -http://freebooks.net.ua/23582-dukh-vremeni.-prilozhenie-zeitgeist.-addendum.html
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #22 : 00:55, 10 Грудня 2009 »

ех...

Time is not on your side.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #23 : 11:12, 14 Травня 2010 »

Чим ближче ця планета тим більше катаклізмів, вулкан в Ісландії тому підтвердження...

Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF