Косів: форум міста та району
02:39, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Піший похід у Карпати  (Прочитано 52251 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #30 : 16:23, 08 Червня 2009 »

народе мій, невже ви всі такі заняті все літо, що ніхто не хоче виділити 1-2 дні для походу в гори, на природу, можна і шашличок  Ням-ням і пивка  drinks чи ще щось.    Пишіть хто коли може, а там за літо ціле знайдемо компроміс щоб всім підходило.  victory  
Галя та IVP де ви?  Wildperson, може за тобою народ піде... напиши шось.  Smiley
Отже нагадую, що ми хочемо піти в гори десь, які в кого пропозиції є пише і коли підходить тій чи іншій людині теж пишемо. Вище вже є деякі варіанти, хто за шо пишемо.  wink3

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #31 : 16:28, 08 Червня 2009 »

Десь ближче до кінця липня буду в Косові майже 2 тижні, тоді і думати можна будет про похід =)
А ще більше хочеться велотріп wink3
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #32 : 18:32, 08 Червня 2009 »

2 Божена
Тут багато далеко + плани залежать вiд роботи Sad Моi плани залежать вiд ями http://www.fontanka.ru/2007/02/16/099/  Незнаю Я вже стою на +17.800, але до кiнця будови ще далеко, чи вiдпустять в Карпати- питання Незнаю Роман (як безпосереднiй начальник) оптимiзму не додае.

Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #33 : 11:41, 10 Червня 2009 »

народе мій, невже ви всі такі заняті все літо, що ніхто не хоче виділити 1-2 дні для походу в гори, на природу, можна і шашличок  Ням-ням і пивка  drinks чи ще щось.    Пишіть хто коли може, а там за літо ціле знайдемо компроміс щоб всім підходило.  victory 
Галя та IVP де ви?  Wildperson, може за тобою народ піде... напиши шось.  Smiley
Отже нагадую, що ми хочемо піти в гори десь, які в кого пропозиції є пише і коли підходить тій чи іншій людині теж пишемо. Вище вже є деякі варіанти, хто за шо пишемо.  wink3
Я є, і як вже казала, немаю нічого проти.
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #34 : 14:49, 10 Червня 2010 »

Народ можете дати контакти людей що організовують ескурсії Карпатами,хочу відвідати Говерлу та Піп Іван?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #35 : 15:30, 10 Червня 2010 »

Народ можете дати контакти людей що організовують ескурсії Карпатами,хочу відвідати Говерлу та Піп Іван?
А для чого тобi гiди? Попитай на велофорумi- тобi розкажуть (де магазин, де вода, де самогонка), пишеш шпаргалу й вперед

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #36 : 01:26, 11 Червня 2010 »

А для чого тобi гiди? Попитай на велофорумi- тобi розкажуть (де магазин, де вода, де самогонка), пишеш шпаргалу й вперед

йо, з гідами не цікаво

Born stupied? Try again!
Xristos
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 15


« Відповідь #37 : 10:33, 15 Червня 2010 »

Ну ви збирайтесь, буду в Косові через 10 днів, може підключусь.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #38 : 11:38, 15 Червня 2010 »

Народ, можете дати контакти людей, що організовують екскурсії Карпатами,хочу відвідати Говерлу та Піп Іван?
Олег.Мій однокласник.
Моб. телефон:     
80978352455
ICQ:    
389-260-202

Time is not on your side.
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #39 : 19:03, 17 Червня 2010 »

Люди порадьте який найкраще вибрати маршрут,щоб за 3 дні побувати на г.Говерлі,Піп Іван і Писаному камені,але без палаток,бо жінка боїться в палатці ночувати,при поході на Піп Іван плануєм заночувати в садибі Марії Варцаб'юк?
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #40 : 15:18, 18 Червня 2010 »

Люди порадьте який найкраще вибрати маршрут,щоб за 3 дні побувати на г.Говерлі,Піп Іван і Писаному камені,але без палаток,бо жінка боїться в палатці ночувати,при поході на Піп Іван плануєм заночувати в садибі Марії Варцаб'юк?
Машиною зранку в Заросляк на Говерлу туди сюди (5-6 год), потім на вечір в Дземброню там ночуйте, зранку на Піп туди сюди (9-10 год), знову ночівля там же-ж, і зранку через Верховину на Косів по дорозі на Буківці звертайте в Черетів і на Писаний (3-4 год) рівно ввечері вже будете дома. Але тільки на автомобілі.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #41 : 17:07, 18 Червня 2010 »

Люди порадьте який найкраще вибрати маршрут,щоб за 3 дні побувати на г.Говерлі,Піп Іван і Писаному камені,але без палаток,бо жінка боїться в палатці ночувати,при поході на Піп Іван плануєм заночувати в садибі Марії Варцаб'юк?
Машиною зранку в Заросляк на Говерлу туди сюди (5-6 год), потім на вечір в Дземброню там ночуйте, зранку на Піп туди сюди (9-10 год), знову ночівля там же-ж, і зранку через Верховину на Косів по дорозі на Буківці звертайте в Черетів і на Писаний (3-4 год) рівно ввечері вже будете дома. Але тільки на автомобілі.
може бичь, як варіант

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #42 : 13:29, 19 Червня 2010 »

Автомобіля ще не маєм:( А без нього нічого невийде взагалі?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #43 : 13:37, 19 Червня 2010 »

Писаний Камінь і Говерла троха задалеко один від одного для піших переходів, тим більше з жінкою

Виберіть шось одне для початку, наприклад Писаний Камінь (з Косова в тому керунку мають бути маршрутки). Якщо вам сподобається, то наступний тріп можна вже й на Піп Іван.
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #44 : 16:10, 19 Червня 2010 »

)))) а чому б просто не переконати дружину, що в палатці спати не страшно) тоді багато проблем зникнуть самі по собі)
Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF