Косів: форум міста та району
03:40, 25 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Ваше ставлення до весільних традицій та звичаїв  (Прочитано 57628 раз)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #15 : 14:12, 05 Червня 2009 »

Село є носієм традиції.
Багато з тих обрядів і звичаїв є істинними по своїй суті.
Проте є й такі,що дуже за змістом є язичницькі.
Мені то не подобається.
Люблю все простеньке,надійне.
Повір*я,суєвір*я-то все пусте.Всім молодятам бажають добра,а виходить...те,що виходить...
Нашому народу треба в щось вірити,бо інакше-пропадуть

Time is not on your side.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #16 : 13:14, 07 Червня 2009 »

Більше того,наш народ лізе з шкіри, щоб небути гіршими за других, по-барабану, що нема звідки. Позичають купу грошей, а потім за голову беруться. А є такі, що і мають звідки, та нема організації. Про це можна говорити безкінечно. Недавно було весілля з лімузином, салютами, з понтами, та з порожніми тарілками на столі. Нормально? От тобі й "порєдок" та "гуцульська мафія".

в нас абсолютно схожа ситуація в селі, нема з відки, зичать по повній програмі, а потім віддають і нема далі за що жити. Правда лімузина в нас ще не було  acute ти мені ідею гарну підкинула, треба буде почати.


Проте є й такі,що дуже за змістом є язичницькі.
Повір*я,суєвір*я-то все пусте.Всім молодятам бажають добра,а виходить...те,що виходить...
Нашому народу треба в щось вірити,бо інакше-пропадуть


Квіточко, я трошки не зрозуміла тобто ти маєш на увазі, що деякі звичаї впливають негативно на долю молодят, тобто ми їх добре не знаємо і щось робимо не так і це впливає на щастя молодих? Ого якщо так, то ми справді повинні задуматись над цим.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #17 : 13:25, 07 Червня 2009 »

Розкажіть більше про викуп молодої.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #18 : 15:55, 07 Червня 2009 »

Розкажіть більше про викуп молодої.
Та пiзно вже тобi rofl

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #19 : 16:00, 07 Червня 2009 »

думаю нежонатим хлопакам буде цікаво почитати wink3
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #20 : 09:58, 10 Червня 2009 »

Для мене викуп молодої - це найцікавіше дійство всього весілля. Всі мої сестрички, які виходили заміж були продані за пристойну суму, і женихам їхнім прийшлося непросто. Сімейка така у нас, просто так нічого не віддамо. Восновному це проходить так: наречений заходить до кімнати, в центрі якої у  кріслі сидить наречена, обовязково накрита великою хусткою, так щоб не видко обличчя. Біля неї стоять брати, котрі будуть продавати свою сестричку. Старший брат вимагає викуп, свати та дружки торгуються з нареченим та його дружбами. Коли ціна за “товар” задовільняє братів, та групу підтримки з боку молодої, молодий викупляє свою кохану, цілує її і вручає весільний букет. Наречена пришиває на костюм молодому квітку, відповідно, дружки - дружбам. Останній раз викуп молодої на якому я була присутня тривав близько одніє години, ну дуже вже впертий молодий попався, та ми просто так не здалися:)
Поки писала, сама захотіла на весілля.
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #21 : 16:18, 25 Серпня 2009 »

Згадала одну ситуацію. Якось з подружками відпочивали  в нашому диско-барі. І тут в зал залітають ціла товпа народу, ми подумали що то якась маланка серед літа. А то виявляється було викрадення молодої. А вона, в свою чергу аж ніяк небула проти))) От викрадачі (дружби та друзі молодого) привезли наречену на дискотеку. Всі звичайно були в шоці, такого чуда ще не бачили. Дехто почував себе на весіллі))))
Бідний молодий Smiley
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #22 : 20:09, 25 Серпня 2009 »

ггг, от втнули прикол. Хех, шо молодьож не додумаєсі вчудити. А в нас давно не крали молодих, шото непотрібно нікому чи шо? Smiley От було в нашому селі вже 4 або 5 весіль, не кимлю ніц вже, старість. Так от до чого веду, шо була я на одному, гет плюндрую своє дівоцтво, ех небожє мале.  Померла традиція красти молоду, ех тре буде подати таку ідею, на свому вісілєчку то зробити чи шо? Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #23 : 18:22, 26 Серпня 2009 »

ггг, от втнули прикол. Хех, шо молодьож не додумаєсі вчудити. А в нас давно не крали молодих, шото непотрібно нікому чи шо? Smiley От було в нашому селі вже 4 або 5 весіль, не кимлю ніц вже, старість. Так от до чого веду, шо була я на одному, гет плюндрую своє дівоцтво, ех небожє мале.  Померла традиція красти молоду, ех тре буде подати таку ідею, на свому вісілєчку то зробити чи шо? Smiley
А в тебе коли весілля?
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #24 : 12:23, 27 Серпня 2009 »

А в тебе коли весілля?

ггг, кожного року віддають і ніхто не бере. Галинко, а в тебе коли найщасливіший день в житті дівчини?  Слухй шо, я вчора в Яблунові чекала буса, просиділа три години. Мала час але не мала твого номеру телефону шоб подзвонити. Напиши мені, будь ласка, в особистому повідомленні номер тел. твого. В мене тепер наради в Яблунові будуть в ЦДТ, тож буду там часто.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #25 : 12:24, 27 Серпня 2009 »

А в тебе коли весілля?

ггг, кожного року віддають і ніхто не бере. Галинко, а в тебе коли найщасливіший день в житті дівчини?  Слухй шо, я вчора в Яблунові чекала буса, просиділа три години. Мала час але не мала твого номеру телефону шоб подзвонити. Напиши мені, будь ласка, в особистому повідомленні номер тел. твого. В мене тепер наради в Яблунові будуть в ЦДТ, тож буду там часто.
Ок. Номер відправляю в приват. Заміж ще не скоро, нема бажання.
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #26 : 17:08, 08 Вересня 2009 »

На вихідних гуляла на весіллі по-сусідству, і хочу зказати, що одна витрата грошей і що головне нервова система у господарів весілля в останній день сказала ба-баххх. Весілля повинно було бути на 400 чоловік, а за рахунок кризи прийшло на 150 менше. Причому все було зроблено на найвищому рівні, чимала сума грошей була вкладена. Ну от, прошу дуже, роки пахати за кордоном, щоб тут за два дня все розтратити. І кому того треба, головне щоб молоді щасливо жили, бо є таке, що поживуть півроку, і допобачення, а з позиченими коштами на весілля ще до кінця не розібралися.  
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #27 : 19:37, 08 Вересня 2009 »

На вихідних гуляла на весіллі по-сусідству, і хочу зказати, що одна витрата грошей і що головне нервова система у господарів весілля в останній день сказала ба-баххх. Весілля повинно було бути на 400 чоловік, а за рахунок кризи прийшло на 150 менше. Причому все було зроблено на найвищому рівні, чимала сума грошей була вкладена. Ну от, прошу дуже, роки пахати за кордоном, щоб тут за два дня все розтратити. І кому того треба, головне щоб молоді щасливо жили, бо є таке, що поживуть півроку, і допобачення, а з позиченими коштами на весілля ще до кінця не розібралися. 
Жах, я ніколи цього не розуміла....

Життя – то трояка ружа...
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #28 : 13:11, 26 Жовтня 2009 »

отже ці два дні гуляла на весіллі. Кидання весільного букета ні для кого не новина. Але для нас всіх було новиною коли наречений зняв з ноги нареченої таку резиночку з чулка (не знаю як та штука називається) Всі хлопці стали в дві шеренги і їм кидалась ця штучка. Вони так само ловили ту резиночку як дівчата букет. Smiley Прикольно.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #29 : 13:29, 26 Жовтня 2009 »

знаю що хлопці якраз не дуже хочуть зловити оту "резиночку"))
 була свідком як вони всі порозбігались) а вона, тобто "резиночка" так і залишилась на підлозі)  чим то закінчилось не знаю, може хтось і спокусився Smiley


а  я от недавно познайомилась з дівчиною) так вона розповіла, що в неї на весіллі було 600 чоловік)) 45 дружок і 45 дружбів))  і ні одної бійки на весіллі) і всі гості задоволені були) і весілля окупилось повністю) знаю, звучить не правдоподібно) але я фотки бачила...народу як на якомусь концерті )) я досі в шоці)
але уявіть собі )  "не будемо пити тую гірку юшку...нехай поцілує 32-ий дружба, 32-у дружку" і т.д.  rofl
Сторінок: 1 [2] 3 4 5 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF