Косів: форум міста та району
14:02, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Про все, софт-допомога  (Прочитано 83640 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #15 : 10:56, 06 Січня 2011 »

Пробуй прогу Dr.Web CureIt!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #16 : 12:33, 06 Січня 2011 »

Process Explorer (Рус.) тут

TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #17 : 21:47, 06 Січня 2011 »

Стас дякую тобі за те,що порадив Доктора веба,він в мене 60 троянів знайшов і ще всякої зарази я був в шоці:)))
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #18 : 15:30, 08 Січня 2011 »

В мена така проблема. Скачав я антивір Доктор Веб.ехе на 47 мб,потратив 20 гр і коли почав його відкривати,то він виявився в зіп архіві під паролем,щоб отримати пароль треба смс відправити,я думаю фіг я тим аферістам дам,скачав прогу для взлому архівів,але нічо невиходить бо ті гади такі хитрі сам архів зіп зробили з розширенням ехе і прога його невидить,що порадите?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #19 : 16:41, 08 Січня 2011 »

В мена така проблема. Скачав я антивір Доктор Веб.ехе на 47 мб,потратив 20 гр і коли почав його відкривати,то він виявився в зіп архіві під паролем,щоб отримати пароль треба смс відправити,я думаю фіг я тим аферістам дам,скачав прогу для взлому архівів,але нічо невиходить бо ті гади такі хитрі сам архів зіп зробили з розширенням ехе і прога його невидить,що порадите?
Я пораджу на нормальнi сайти ходити.
Я вище лiнк давав на http://forum.ru-board.com/, там ДУЖЕ багато всього, але розiбратися можно. А головне- можно коменти прочитати, якщо лiнк кривий- там його заматюкають зразу (i забанять).
P.S. Знову повторююся: якщо в тебе трафiк- замов що треба, тут дофiга народу з безлiмiткою, скачають й перешлють куда тобi зручно, чого ти wall?

TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #20 : 14:34, 12 Січня 2011 »

Хто чим користується для блокування в інеті рекламних банерів і вспливаючих вікон,крім фаєрволу щось ше є надійне?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #21 : 16:24, 12 Січня 2011 »

Хто чим користується для блокування в інеті рекламних банерів і вспливаючих вікон,крім фаєрволу щось ше є надійне?
Будучи послiдовним- я вибрав KIS останнiй (постiйно обновляю чорний список на сайтах софтових, добавляю сам банери, коротше задоволений). Стороннi проги часто конфлiктують з основним захистом, пару раз таке було, тому вiдмовився. Як виняток- працюе Ad-мисливець (утилiта в складi Maxthon, на жаль чорних спискiв на 1.*** не бачив, тiльки на версii 2.**, так що руками треба.., але фiльтруе файно)
P.S. Руками треба долаштовувати в любому випадку ("бiлий список"), бо часом автоматом закривае потрiбнi вiконця, наприклад якщо качати безплатно з деяких файлообмiнникiв.

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #22 : 16:34, 12 Січня 2011 »

Хто чим користується для блокування в інеті рекламних банерів і вспливаючих вікон,крім фаєрволу щось ше є надійне?
банери і вікна можна відключити у фаєрфоксі, але краще не ходити на сайти, які самі відкривають нові вікна
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #23 : 17:29, 12 Січня 2011 »

http://adblockplus.org/ru/
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #24 : 15:45, 13 Січня 2011 »

Скачайте мені звідси Доктора Веба,запакуйте в рар або зіп і перезалийте,бо я вже 2 рази на одні граблі попав- -ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/windows/drweb-600-win-x86.exe
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #25 : 17:06, 13 Січня 2011 »

Залийте будь-ласка на цей сайт,бо з нього мобільним швидко загружає файли -http://cfiles.ru/login/index.php
Дані для входу:Логін- TEODORUK,пароль- 2580T
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #26 : 18:48, 13 Січня 2011 »

Залийте будь-ласка на цей сайт,бо з нього мобільним швидко загружає файли -http://cfiles.ru/login/index.php
Дані для входу:Логін- TEODORUK,пароль- 2580T

лови, разом з конкурентом))

TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #27 : 21:12, 13 Січня 2011 »

Дякую,а можеш ще закинути сам антивірус Доктор Веб версію 5.0 бо утиліту Curelt я вже маю?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #28 : 23:37, 13 Січня 2011 »

Дякую,а можеш ще закинути сам антивірус Доктор Веб версію 5.0 бо утиліту Curelt я вже маю?
Лови.
Як порядний гуцул- тримаю в загашнику всяку фiгню, навiть якщо сам не користуюся. Ця збiрка портабельна, вiд вiдомого в певних колах Назарета, в архiвi- файл допомоги, на випадок проблем. Сам не юзав, нiц не скажу, бо Касперський рулить.
P.S. Ми, до речi, порушуемо правила форуму, тому на майбутне- менi в асю по таких питаннях, а не сюди threaten

TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #29 : 17:47, 14 Січня 2011 »

Я певно вже вас всіх достав своїми проблемами,але ще одну напишу! При включенні компа автоматом відкривається чиста папка драйвера відеокарти АТІ ?
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF