Косів: форум міста та району
10:41, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Велодень у Косові — бути чи ні?
Так! В мене є ровер і я візьму участь - 9 (69.2%)
Так! Ровера ше нема, але буде Smiley - 3 (23.1%)
Ровер є, але мені то не цікаво - 1 (7.7%)
Нема ні ровера, ні інтересу до того - 0 (0%)
Велодень? ВелоКосів? Та я краще (вписати потрібне)! - 0 (0%)
Всього голосів: 13

Сторінок: 1 ... 6 7 [8] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Велодень у Косові  (Прочитано 112476 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #105 : 12:49, 17 Червня 2013 »

На Велоднях в різних містах учасники підписували підготовлену раніше петицію до влади щодо покращення велоумов в Україні. Організатори Велоднів повинні були відправити підписи до Києва, щоб члени Асоціації велосипедистів Києва могли завезти їх у кабмін.

Наразі, з цілої України, петиції відправили лише кілька міст — тобто з громадянською свідомістю навіть на такому рівні все туго...
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #106 : 09:52, 03 Липня 2013 »

справа не в свідомості. справа в тому, що ті петиції не мають ніякої сили. ну підписали ви їх. ну ірина вишле кудись. там поржуть, напишуть відписку в стилі - розглянули, прийняли до уваги, бабла нема. і все.
це раз, а з іншої сторони я прочитав ту петицію - і підписувати б не став, тому що боротьба за права велосипедистів це добре, але коли там ставляться вимоги, які просто псують життя іншим учасникам руху(ви уявляєте, скільки часу треба, щоб проїхати через київ зі швидкістю 30 км/год?) чи вимога "законодавчо затвердити норму, яка би передбачала, що при проектуванні і реконструкції дорожніх розв’язок, вулиць та доріг, насамперед, враховувалися потреби пішоходів, людей з інвалідністю та велосипедистів" нездорова. бо, автомобілів на порядки більше, ніж велосипедів, хочемо ми це чи ні, тому це виходить дискримінація більшості меншістю. а такі речі не дають користі, лише визвуть агресію автомобілістів по відношенню до вело.
тому я вважаю, що все так, як і мало бути

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #107 : 12:28, 03 Липня 2013 »

значить треба редагувати текст петиції, але в любому випадку робити щось треба, бо під лежачий камінь вода не тече 
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #108 : 10:30, 26 Травня 2014 »

Цьогорічний Велодень команда ВелоКосова планує провести в неділю 1 червня спільно з роверистами міста  Вижниця!

http://velokosiv.if.ua/2014/05/26/1207/
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #109 : 17:24, 18 Травня 2016 »

22 травня, на День Міста у Вижниці відбудеться Велодень-2016.

Запрошуємо всіх охочих доєднатися до велопробігу містом та велопрогулянки в рамках Велодня. Реєстрація учасників відбудеться на площі Героїв Майдану м. Вижниця з 9:30.

Всіх, хто знає, що таке велосипед, та вміє крутити педалі, чекаємо на площі Smiley Погоду обіцяють привезти Smiley Чудовий настій ми гарантуємо Smiley
Велопробіг без політики та гасел Smiley  Велопробіг заради здорового способу життя та під синьо-жовтими стягами. Ми вас чекаємо!

За більш детальною інформацією звертайтеся до організаторів: Люда Мацюк (0976084565) та Влад Титинюк (0978832308)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #110 : 10:56, 28 Квітня 2017 »

Буде цего року чи ні ?
Сторінок: 1 ... 6 7 [8] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF