Косів: форум міста та району
16:20, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Приватна садиба «Чорногора», с. Дземброня, Верховинський р-н  (Прочитано 73944 раз)
Rosomaha
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 18


« Відповідь #30 : 15:03, 17 Січня 2012 »



Не треба пхатися далеко,
Бо поруч з хатою - смереки.

Знімок не свіжий, знімок дворічний,
Але той ліс і понині смерічний.   sunny
Rosomaha
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 18


« Відповідь #31 : 15:10, 17 Січня 2012 »



Кількагодинна прогулянка від Дземброні на полонину до хати вівчарів дає неймовірний простір для всіляких фотосесій.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #32 : 15:59, 17 Січня 2012 »

фотки дземброні не є велика математика загуглити, такшо можна було і не флудити на форумі Indeed

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #33 : 16:40, 17 Січня 2012 »

фотки дземброні не є велика математика загуглити, такшо можна було і не флудити на форумі Indeed
Ну якщо це власне фото- то це зовсiм не флуд nea
Хоча краще би в фотоальбом , там комфортнiше дивитися

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #34 : 16:46, 17 Січня 2012 »

Ну якщо це власне фото- то це зовсiм не флуд nea

ти для початку значення слова флуд прочитай, модератор йомайо Smiley

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #35 : 17:08, 17 Січня 2012 »

ти для початку значення слова флуд прочитай, модератор йомайо Smiley
Раз ти старший- модеруй собi, з тобою я сперечатися не збираюся, бо без толку, я зомбований ФIДО, сам розумiеш Незнаю

Rosomaha
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 18


« Відповідь #36 : 17:11, 17 Січня 2012 »

фотки дземброні не є велика математика загуглити, такшо можна було і не флудити на форумі Indeed
В чому флуд, я не зрозуміла.   crazy Тут висловлюють відгуки відвідувачів оселі. Мої відгуки - це мої знімки, які я зробила, відпочиваючи саме в цій садибі. Знімки скажуть набагато більше, ніж слова.
Rosomaha
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 18


« Відповідь #37 : 17:20, 17 Січня 2012 »

 to wildperson
Я не вмію закачувати фотки в альбом, та й Дземброня - це не Косівщина, це Верховинщина.  А той альбом, на який Ви даєте посилання - Косівський.
Просто я щойно від Дземброні, переповнена враженнями, хотілося поділитися, щоб ще й інші пораділи з тої краси, що там побачила. Виявляється - нізззя.  down
 Ну то я зі своїм назад   
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #38 : 18:01, 17 Січня 2012 »

В чому флуд, я не зрозуміла.   crazy Тут висловлюють відгуки відвідувачів оселі. Мої відгуки - це мої знімки, які я зробила, відпочиваючи саме в цій садибі. Знімки скажуть набагато більше, ніж слова.

фотки є в гуглі (тим паче 2-річної давності) а от ваші власні враження куди більш цікавіші victory

Born stupied? Try again!
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #39 : 18:36, 17 Січня 2012 »

Ну і модератори їдрить-колотить самі нафлудили тут про те, що флудити ніззя,  мисливець ще й нового форумчанина напудили, тепер він сюда ні-ні, єххх ...нема з ким рідний край боронити. А фотки були по темі. Думаю тому хто би читав тему про відгуки було би цікаво бачити в форумі фото реального форумчанина, в не шукати в його альбомі.
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #40 : 18:46, 17 Січня 2012 »

Ну і модератори їдрить-колотить самі нафлудили тут про те, що флудити ніззя,  мисливець ще й нового форумчанина напудили, тепер він сюда ні-ні, єххх ...нема з ким рідний край боронити. А фотки були по темі. Думаю тому хто би читав тему про відгуки було би цікаво бачити в форумі фото реального форумчанина, в не шукати в його альбомі.
таке саме хотiв написати))
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #41 : 18:50, 17 Січня 2012 »

прийшов фотограф і закатірував фотки Гг

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #42 : 19:10, 17 Січня 2012 »

to wildperson
Я не вмію закачувати фотки в альбом, та й Дземброня - це не Косівщина, це Верховинщина.  А той альбом, на який Ви даєте посилання - Косівський.
Просто я щойно від Дземброні, переповнена враженнями, хотілося поділитися, щоб ще й інші пораділи з тої краси, що там побачила. Виявляється - нізззя.  down
 Ну то я зі своїм назад    
Закачуй в косiвський, дiлися, всi "нiззя" не бери до голови, iнфу як в альбом закачувати- кину в приват, або Адмiн швидше, поможемо коротше.
2 vyluzja Franka чим Я напудив нового форумчанина? я якраз оборонити хотiв.

Rosomaha
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 18


« Відповідь #43 : 22:21, 17 Січня 2012 »

Дякую всім за підтримку, а то й справді спантеличилася... З перших кроків на форумі -  мисливець
Дземброня -  з 2004 р. моя любов (я звідти стартую в мандри Чорногорою),  тому часом бракує слів....
 З цікавих об"єктів - місця, де знімали "Тіні забутих предків" (між Дзембронею й Бистрицем - скелі, де зірвалася й розбилася Марічка з фільму). Тут також є невеличка приватна картинна галерея Марії Іллюк, в якої свого часу зупинялася творча група фільму, вона пам"ятає їх усіх... А картини їй надарували художники, які в Дземброні не лише  відпочивали, а й творили.
  Цікавий маршрут на Обсерваторію від хати п. Марії (якщо  влітку рано вийти,  можна встигнути дійти туди й повернутися назад за 1 день, без ночівлі).
Взимку можна прогулянковим кроком дістатися хати вівчарів на полонині й повернутися назад. Влітку за 2-3 дні  - дістатися Говерли (роблячи стоянку або біля оз. Бребенескул або біля оз. Несамовите - я б радила перше, мальовничіше), за 1-2 дні  можна дійти до лісового озера Марічейка. Знімки вже не наважусь викласти, але краєвид, поверте, суперський!!!
 Написала б більше, але тут мені дуже важко давати коменти, - рядки повсякчас стрибають, текст розпадається, треба довгенько чекати, поки все стане на місця.  crazy

 
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #44 : 10:09, 18 Січня 2012 »

Зразу вибирайте "РОЗШИРЕНИЙ ПЕРЕГЛЯД",скакати в ньому не будуть.

На Панду не ображайтесь,то він  певно подумав,що реклама садиби така ненав"язлива.
Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF