Косів: форум міста та району
18:31, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 11 12 [13] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Футбол. ЧС 2010  (Прочитано 123924 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #180 : 19:33, 12 Липня 2010 »

На полі було помітно лише Роббена — цей працював за всіх, а в іспанців грала вся команда, причому в один дотик. Помаранчеві просто не встигали за іспанцями і тупо фолили, це видно по кількості карток. І суддя був досить лояльним.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #181 : 20:11, 12 Липня 2010 »

BigFan, не дотягують голандці до першого місця. Їм реально для виграшу треба бло фарту, бо вміння менше ніж в "ЦИГАНІВ". Так що вони і так молодці, що другі. Друге місце - цілком заслужено 
цигани шось тоже не дотягують, Smiley але фарт був на їхньому боці Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #182 : 20:22, 12 Липня 2010 »

І суддя був досить лояльним.

навіть мій опонент Панда погодився шо суддя ше той був. зупинка рукою голанця при виході один на один з воротарьом в штрафному, та ше жовта за апелювання - це лояльність не рахуючи не призначеного кутового та 2 незаслужені жовті за ігрові зіткнення, це навіть експерти охарактизували як бездарне суддівство. мемо надіятись шо скоро уведуть нові правила про долучення тех засобів на допомогу таким баранам.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #183 : 20:28, 12 Липня 2010 »

За кутовий і відеповтори згідний. Але це все ніяк не виправдовує жодного забитого гола за 4 тайми Smiley
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #184 : 20:43, 12 Липня 2010 »

За кутовий і відеповтори згідний. Але це все ніяк не виправдовує жодного забитого гола за 4 тайми Smiley
ну коли тебе фист тримають в штрафній не дуже і заб"єш, хоча як мінімум 3 гольові ситуації самі просрали. але я не про то, я про то шо ромали ну ніяк на голову не вищі від голанців, просто їм більше підфартило.
але є і позитив перші три місця взяла Європа,

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #185 : 18:24, 13 Липня 2010 »

BigFan, спешиал фор ю. Мені сподобався підбір відеосюжетів

http://www.champion.com.ua/wc2010/2010/07/13/321915/
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #186 : 00:11, 14 Липня 2010 »

BigFan, спешиал фор ю. Мені сподобався підбір відеосюжетів

http://www.champion.com.ua/wc2010/2010/07/13/321915/
не переконала Незнаю якшо не ліньки, найди і передивись всі порушення іспанців за весь чемпіонат світу приліпи такі "справедливі" жовті картки і подумай хто б з них дойшов хоча б до 1/8. просто футбол став швидший, жосткіший і агресивніший.
P.S. янаписав іспанці Ненавиджу в житті дві речі - негрів і расизм crazy
P.P.S. незважаючи що я вболівав з самого початку за голанців, найбільше заслужили кубок не вони і далеко не іспанці. КРАЩИМИ на цьому чемпіонаті були німаки

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 ... 11 12 [13] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF