Косів: форум міста та району
12:25, 18 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Де б грошики притримати на пів року?  (Прочитано 27707 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #15 : 22:52, 22 Квітня 2009 »

депозит за пів року принесе відсотки Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Кицька
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 49

Киця вона і є киця


« Відповідь #16 : 13:38, 09 Травня 2009 »

можу порабити, як я роблю. знаю, що, якщо вдома буду тримати, то гроші розійдуться по дрібничкам. так завжди. знайшла для себе альтернативу в Укрсіббі, називається вона Активні гроші. суть в тому, що це депозитна програма, якою передбачено, що гроші можна зняти в будь-який час, а відсоткі тим більші, чим довше тримаєш гроші в банку. меня підійшло, сподіваюсь і тобі допоможе. sunny
lambert
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 43


« Відповідь #17 : 10:52, 12 Травня 2009 »

в трилітровій банці потримай)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #18 : 20:19, 12 Травня 2009 »

в трилітровій банці потримай)

а якщо грабануть?

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
lambert
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 43


« Відповідь #19 : 14:13, 28 Травня 2009 »

Купи бакси може краще і закатай в банку і в підвал, тай всьо )
)))
це як мінімум не розумно
що за первісні способи)))
як на мене, то нічого панікувати, ховати гроші, чи забирати їх з банку. краще, депозитниий рахунок, тільки тут тре без емоцій, і без сусідка порадила. варто, впершу чергу звертати увагу на те, щоб цей банк був стабільний, належав до великої фінансової групи, працював на хороших умовах, вигідна депозитна програма тощо.свої зберігаю в "Укрсиббі", відповідає всім критеріям
Кицька
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 49

Киця вона і є киця


« Відповідь #20 : 15:36, 12 Липня 2009 »

можу порабити, як я роблю. знаю, що, якщо вдома буду тримати, то гроші розійдуться по дрібничкам. так завжди. знайшла для себе альтернативу в Укрсіббі, називається вона Активні гроші. суть в тому, що це депозитна програма, якою передбачено, що гроші можна зняти в будь-який час, а відсоткі тим більші, чим довше тримаєш гроші в банку. меня підійшло, сподіваюсь і тобі допоможе. sunny

на початку липня закінчився депозит - віддали без проблем і будь-яких питань. Видно, що вже криза стиха по-троха - в деяких банках, принаймні. Добре було б якби ця тенденція тривала - а то вже сили не є цей бардак в країні споглядать. wall
Polosatik
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 2


« Відповідь #21 : 21:27, 01 Вересня 2009 »

Я зараз бачу, що Укрсіббанк вкрай активно піарить свою приналежнсіть до "найбільшої фінансової групи Європи" BNP Paribas, переконуючи, що це запорука стабільності їх роботи. Я дивився показники роботи їх мамки -http://invest.bnpparibas.com/en/pid541/key-figures.html і вони, справді обнадійливі і мені цікава ваша думка - наскільки євпропейська мамина підтримка гарантує стабільність роботи українського філіалу? Цікава ваша думка... Наперед дякую!
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #22 : 21:50, 01 Вересня 2009 »

Я зараз бачу, що Укрсіббанк вкрай активно піарить свою приналежнсіть до "найбільшої фінансової групи Європи" BNP Paribas, переконуючи, що це запорука стабільності їх роботи. Я дивився показники роботи їх мамки -http://invest.bnpparibas.com/en/pid541/key-figures.html і вони, справді обнадійливі і мені цікава ваша думка - наскільки євпропейська мамина підтримка гарантує стабільність роботи українського філіалу? Цікава ваша думка... Наперед дякую!

Європейські банки вкладають в українські філіали рівно стільки грошей, що би підтримати їхнє існування, а в разі чого - не втратити великі активи...

Життя – то трояка ружа...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #23 : 22:11, 17 Вересня 2009 »

на початку кризи на приватбанківській кредитці мені рубанули ліміт з 10000грн до 1000грн, вчора прийщла месага шо ліміт підняли до 2500грн. шо може виходимо з кризи?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #24 : 22:15, 17 Вересня 2009 »

на початку кризи на приватбанківській кредитці мені рубанули ліміт з 10000грн до 1000грн, вчора прийщла месага шо ліміт підняли до 2500грн. шо може виходимо з кризи?
ага, перед виборами)))
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #25 : 12:15, 18 Вересня 2009 »

на початку кризи на приватбанківській кредитці мені рубанули ліміт з 10000грн до 1000грн, вчора прийщла месага шо ліміт підняли до 2500грн. шо може виходимо з кризи?
ага, перед виборами)))

В Києві є 4 банки які видають людям депозити.... Іншим - строго-настрого заборонено, аби не навернулася наша надзвичайно міцна банківська система... незнаю хто і куди там виходить, але Раша призналася, що в них криза тільки-но почалася. Вони думали, що минули найбільший економічний спад, а виявляється, що він тільки почався. Ну і звичайно, ми, як невіддільні економічні союзники, полетимо з ними .опу. Ось таке світле економічне майбутнє....

Життя – то трояка ружа...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #26 : 11:17, 20 Вересня 2009 »

на початку кризи на приватбанківській кредитці мені рубанули ліміт з 10000грн до 1000грн, вчора прийщла месага шо ліміт підняли до 2500грн. шо може виходимо з кризи?
ага, перед виборами)))

В Києві є 4 банки які видають людям депозити.... Іншим - строго-настрого заборонено, аби не навернулася наша надзвичайно міцна банківська система... незнаю хто і куди там виходить, але Раша призналася, що в них криза тільки-но почалася. Вони думали, що минули найбільший економічний спад, а виявляється, що він тільки почався. Ну і звичайно, ми, як невіддільні економічні союзники, полетимо з ними .опу. Ось таке світле економічне майбутнє....
видно світло в кінці тунеля, тільки тунель сука не закінчуєтся!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #27 : 12:01, 21 Вересня 2009 »

... під час "кризи" запам"ятав анекдот ходив такий:
приходить чоловік в банк і запитує в адміністротора:
- Я хотів би розмістити в Вашому банку депозит, до кого я би міг звернутися щоб проконсультуватися...?
- До психіатра!

Зараз такі ситуації створюються, що якщо кредит не прив"язаний до долара то він набагато вигідніший від любого депозиту. Правда не всі банківські установи працюють з кредитами.
До речі, Кредитна спілка "Косівська" пропунує гнучку систему депозитів від 6-місячних до 3-х річних із річними ставками 18-24% але тільки в гривнях.
за 12 років роботи ні один вкладник не мав претензій. В період повального обмеження постановою видачі вкладів - вклад можна було зняти повністю і без проблем.
Тільки тут є нюанс - кожна кредитна спілка це окремий фінансовий організ тому можна десь і "попасти" (тернопільські і львівські випадки), тут треба шукати так звану "класичну" кредитну спілку де дотримують усіх вимог кредитної кооперації. Там  проблем не може бути.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #28 : 13:51, 21 Вересня 2009 »

Косівська нормальна,підтверджую,роки з ними працюю.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #29 : 07:53, 23 Вересня 2009 »

... під час "кризи" запам"ятав анекдот ходив такий:
приходить чоловік в банк і запитує в адміністротора:
- Я хотів би розмістити в Вашому банку депозит, до кого я би міг звернутися щоб проконсультуватися...?
- До психіатра!

Зараз такі ситуації створюються, що якщо кредит не прив"язаний до долара то він набагато вигідніший від любого депозиту. Правда не всі банківські установи працюють з кредитами.
До речі, Кредитна спілка "Косівська" пропунує гнучку систему депозитів від 6-місячних до 3-х річних із річними ставками 18-24% але тільки в гривнях.
за 12 років роботи ні один вкладник не мав претензій. В період повального обмеження постановою видачі вкладів - вклад можна було зняти повністю і без проблем.
Тільки тут є нюанс - кожна кредитна спілка це окремий фінансовий організ тому можна десь і "попасти" (тернопільські і львівські випадки), тут треба шукати так звану "класичну" кредитну спілку де дотримують усіх вимог кредитної кооперації. Там  проблем не може бути.

мабуть багатьом цікаво, які відсотки по кредиту?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF