Косів: форум міста та району
16:43, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Де б грошики притримати на пів року?  (Прочитано 27626 раз)
mimimiNo
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 7

Рок назавжди!


« : 16:59, 03 Квітня 2009 »

Хотів купити снігохід (дуже припекло), поки гроші назбирав то вже літо, а той чувак, в якого я мав купувати, поїхав на роботи в іспанію.
Тринькати не хочеться, бо потім не назбираю, а шо з ниби робити не знаю.
Вдома тримати не хочеться, бо нещодавно сусідів пограбували, до того ж на всяке пиво по копійці вже майже сто доларів проїв
Банківська скринька - це додаткові витрати.
А на рахунок у банку не знаю, чи варто класти - бо ще такого не робив.

Ось і не знаю, шо робити.. Мо' хтось шось порадить?

"Чуваки, всьо чотко" (С) БГ
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #1 : 17:08, 03 Квітня 2009 »

Купи бакси може краще і закатай в банку і в підвал, тай всьо )
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #2 : 17:54, 03 Квітня 2009 »

Якшо снігохід ше актуально я бачив їх продають при в’їзді в Чернівці, якшо ні — то варіанти:

1. Купити земельну ділянку, зараз нерухомість впала в ціні — нерухомість в Карпатах.

2. Купити ліс або інші буд. матеріали.

3. Купити золото.

4. Поміняти доляри на євро.

wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #3 : 18:05, 03 Квітня 2009 »

соцдослiдження на халяву, мля threaten
хотiв купити wall (та ще й грошей назбирав, та ще й припекло)= пiти й купити , банкiвська скринька.., на снiгоход ..,  ййопть...

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #4 : 22:40, 03 Квітня 2009 »

Купи краще квадроцикл.
Переваги:можна "відтягуватись" і зимою,і літом,не боїться пеньків під снігом,які місцеві дровосєки лишають(снігохід кращий для рівнинної місцевості),ну і
гроші не треба в шкарпетку ховати ))
mimimiNo
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 7

Рок назавжди!


« Відповідь #5 : 18:35, 04 Квітня 2009 »

1. Купити земельну ділянку, зараз нерухомість впала в ціні — нерухомість в Карпатах.
2. Купити ліс або інші буд. матеріали.
3. Купити золото.
4. Поміняти доляри на євро.


ну за вартiсть беушного "ski-doo" землi багато не купиш, як i золота. тож мабуть куплю валюту (але лiпше евро, ныж бакси) а бо ж все таки у банк, якшо достеменне все розiзнаю. дякую

"Чуваки, всьо чотко" (С) БГ
mimimiNo
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 7

Рок назавжди!


« Відповідь #6 : 18:40, 04 Квітня 2009 »

мля threaten хотiв купити wall (та ще й грошей назбирав, та ще й припекло  ййопть...

Менi шкода вас, шановний, якщо у вас в життi нiколи нiчого не було такого, щоб так кортiло... down

"Чуваки, всьо чотко" (С) БГ
mimimiNo
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 7

Рок назавжди!


« Відповідь #7 : 18:42, 04 Квітня 2009 »

Купи краще квадроцикл.
Переваги:можна "відтягуватись" і зимою,і літом,не боїться пеньків під снігом,які місцеві дровосєки лишають(снігохід кращий для рівнинної місцевості),ну і
гроші не треба в шкарпетку ховати ))


1, так а хiба квадр так льота по глибокому снiгу, як снiгохiд?
2, та ось же ж i я думаю, шо в шкарпетку ховати не варто:)

"Чуваки, всьо чотко" (С) БГ
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #8 : 19:34, 04 Квітня 2009 »

Менi шкода вас, шановний, якщо у вас в життi нiколи нiчого не було такого, щоб так кортiло... down
Якраз дуже добре знаю що то таке, тому притримуюся принципу- якщо спiвпадають яскравi бажання та можливостi фiнансовi- купую зразу, без рiзницi, що снiгу ще чекати й чекати, потiм або грошей не стане, або покупка вже такоi радостi не дасть.

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #9 : 20:04, 04 Квітня 2009 »


1, так а хiба квадр так льота по глибокому снiгу, як снiгохiд?
2, та ось же ж i я думаю, шо в шкарпетку ховати не варто:)
[/quote]

По глибокому гірше,а по утрамбованому ні.
Але глибокий сніг - не кожного року буває.Он на початку 2000них скільки зим без снігу було!
Глобальне потепління,чув?По прогнозах до 2020 в світі залишиться 25%гірськолижних курортів,найвисокогірніших.А Косів до них не відноситься.
Так що квадрік - компромісне рішення,але перспективніше.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #10 : 20:08, 04 Квітня 2009 »

Про шкарпетку:в тебе на руках є живі гроші,а куча людей понабирали техніки в кредит,і не можуть тепер її позбутися.Засідай в нет і шукай апарат,який тобі підходить,бо кращого часу для покупки,ніж у кризу,не буде.
mimimiNo
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 7

Рок назавжди!


« Відповідь #11 : 16:53, 06 Квітня 2009 »

Якраз дуже добре знаю що то таке, тому притримуюся принципу- якщо спiвпадають яскравi бажання та можливостi фiнансовi- купую зразу, без рiзницi, що снiгу ще чекати й чекати, потiм або грошей не стане, або покупка вже такоi радостi не дасть.
[/quote]

Справа надiйна, бо той чувак - то мiй друг, я йому вiрю - i його снiгольот буде моiм.
а грошi, я вирiшив покласти у банк пiд проценти - як раз,коли вiн повернеться, то я iх з рахунку знiму - заодно i на бензу процентiв накапаэ

"Чуваки, всьо чотко" (С) БГ
leleka
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« Відповідь #12 : 17:05, 06 Квітня 2009 »

А на рахунок у банку не знаю, чи варто класти - бо ще такого не робив.
Це можна, але треба дуже обачно вибирати банк. У мене, наприклад, депозит в Ерсте Банку вже другий рік поспіль. Нещодавно закінчився термін договору, то мені без проблем все до копійки видали. І я подумала, раз видали, значить у них все ок, і вклала все назад, лише відсотки забрала. І на фоні влкадників українських банків почуваюсь досить впевнено, все-таки контора австрійська, по всій Європі у них відділеня, та й самому банку вже дуже багато років, вони, напевно, вже не одну кризу пережили
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #13 : 19:05, 06 Квітня 2009 »

Якраз дуже добре знаю що то таке, тому притримуюся принципу- якщо спiвпадають яскравi бажання та можливостi фiнансовi- купую зразу, без рiзницi, що снiгу ще чекати й чекати, потiм або грошей не стане, або покупка вже такоi радостi не дасть.
Я досит емоцiйно вiдрегував на пост, бо не давно лиш був в схожiй ситуацii (й забув про принцип свiй, iдiйот!, неварто зараз грошi хоч де тримати). Який в }][{ банк??, злодii вони всi!! Якщо там за кордоном- друг, то кинь йому тi грошi по веб-манi, на паливо тобi вiн сам заробить, а тобi дiкувать скаже. Ну й само собою, що снiгольот "на проплаченiй стоянцi"


Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #14 : 15:51, 22 Квітня 2009 »

Так завжди,суджу по собі,наскладаю на задумане.Коли вже назбирається нечеличка сума постає приіоритетність рішень.Мене від цього аж трафляє.
Скажімо-збирала я на скутер,так хотіла,що ну, того.
А прийдеться купити побутову техніку.Я не жалію,але сумно,бо скутера і далі хочу.
Так що
2mimimiNo, задумав-роби.Час є на на те, щоб остаточно усвідомити чи треба то тобі.
Якщо бажання сильніше - Вперед!
Судячи з того,що ти пишеш на форумі про це-остаточно ти не визначився. Це просто захцянка.

Time is not on your side.
Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF