Косів: форум міста та району
20:09, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Де можна зробити тюнінг комп’ютера?  (Прочитано 22084 раз)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« : 00:44, 22 Березня 2009 »

Порадьте,де мона тюнінгувати системник?
Неони,вода і т.д.

Time is not on your side.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 18:48, 22 Березня 2009 »

Сумніваюсь шо в Косові цим хтось займається

До речі, в мене на проці водяне охолодження good
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #2 : 19:16, 22 Березня 2009 »

Неони? Найпростіше купити новий корпус з підсвіткою.Не зашкодить,якщо на ньому буде датчик температури прцесора.

Охолодження процесора?
Для 99% користувачів без потреби,бо пересічний користувач навряд чи витискає 5% ресурсу сучасної машини.
До того крутого 1 % належать серйозні геймери,програмісти,дизайнери ну і Стас,напевне))
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 19:28, 22 Березня 2009 »

Охолодження процесора?
Для 99% користувачів без потреби,бо пересічний користувач навряд чи витискає 5% ресурсу сучасної машини.
До того крутого 1 % належать серйозні геймери,програмісти,дизайнери ну і Стас,напевне))
Все вірно, я теж належу до 99% Smiley просто друган з штатів вислав блок охолодження на проц, та й штатний кулєр шумів як на вертольоті, тому гріх було не замутити таку систему.

Тепер вже шумлять вентилятори системного блоку і відеокарти...

На фото тестую систему Smiley

* DSCN0018.JPG (125.25 Кб - завантажено 1042 раз.)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #4 : 20:24, 22 Березня 2009 »

Так що,KVITKA,якщо хочете мати біля системника таку симпатичну каністрочку,то Стас Вам підкаже,як це зробити:)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #5 : 20:31, 22 Березня 2009 »

Мені вже надоїло комп. залізо, трохи відійшов від теми, але то шо шум компа надоїдає, то точно, я у свій пк напхав стільки куллерів, тепер відключаю помалу. Знач кулери є: на БЖ, в корпус 1 шт. поставив ще, + на вінчестері, + на відеокарті, + проц. 5 шт. всього. Поміняв відеокарту на іншу, там стоїть вже пасивне охолодження, відключив недавно ще з вінчестера куллер за дивних причин, при запуску ПК, куллер на вінті крутився як скажений з страшним звуком і ПК стояв на стадії завантаження і не грузився, потім куллер потихав помаленьку і комп нормально далі вже грузився, прийшлося з злості його покопати з ноги і кулаком в передню частину і відключити той куллер.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #6 : 20:36, 22 Березня 2009 »

Оптимальний варіант - коли в корпусі  кулери  великого діаметру(12см).
І продуктивність висока по охолодженню,і децибели не "дістають".
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #7 : 20:38, 22 Березня 2009 »

хотів подібне колись поставиити, незнаю навіщо, але, хотів прорубати збоку в корпусі велику дирку і туда цей куллер поставити.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #8 : 20:41, 22 Березня 2009 »

рисковано,бо може з самопальних кріплень вирватись і ділов натворити.
Краще поміняти корпус.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #9 : 20:48, 22 Березня 2009 »

мені чесно надоїв вже той пк, хочеться його просто викинути з вікна, я більше часу працюю за ноутом.
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #10 : 21:43, 22 Березня 2009 »

=))))
оптимальний варіант - заправити Стасову систему ТОСОЛом,поставити радіатор розмірами з зовнішню секцію конвектора аутсайд зе волл,тай можна працювати,тай і система кста дуже рідкісна=)))
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #11 : 21:47, 22 Березня 2009 »

а....ше забув додати до цього комплекту педаль тормозутам,де мають бути ноги і дискові тормоза на кнопку "тирн офф" і і систему гідропідсилювача мишки;)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #12 : 23:19, 22 Березня 2009 »

Мені вже надоїло комп. залізо, трохи відійшов від теми, але то шо шум компа надоїдає, то точно, я у свій пк напхав стільки куллерів, тепер відключаю помалу. Знач кулери є: на БЖ, в корпус 1 шт. поставив ще, + на вінчестері, + на відеокарті, + проц. 5 шт. всього. Поміняв відеокарту на іншу, там стоїть вже пасивне охолодження, відключив недавно ще з вінчестера куллер за дивних причин, при запуску ПК, куллер на вінті крутився як скажений з страшним звуком і ПК стояв на стадії завантаження і не грузився, потім куллер потихав помаленьку і комп нормально далі вже грузився, прийшлося з злості його покопати з ноги і кулаком в передню частину і відключити той куллер.

у мене подібна ситуація, я не знаю шо то таке. Короче коли включаю комп, то він гудить дуже сильно, а потім за деякий час тихіше і нормально, мене то недуже тривожить, я терпіти можу, але хочу знати чи це шкодить компові? Бо якщо ні, то хай собі дальше гудить в мене залізні нерви)))

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #13 : 23:28, 22 Березня 2009 »

але хочу знати чи це шкодить компові?

Не знати чи шкодить,але шо не помагає - це точно.
Не переживайте,рано чи пізно вилізе )
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #14 : 01:50, 23 Березня 2009 »

Комповi не те що шкодить, комп просто каже, що скоро вмре (типу кашля у туберкульозника) i буде йому вiчний спокiй. Якщо машина надто шумить- 90% значить що або одна, або декiлька залiзяк, вставленi в  корпус, не тягнуть поставленi хазяiном задачi (треба апгрейд). Ну i %10- що треба всерединi пилюку лiквiдувати, а потiм "змазати" (термопасту помiняти i т.д.). А гудiти машина машина просто НЕ ПОВИННА, це до "лiкаря" й чим швидше тим краще.

Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF