Косів: форум міста та району
18:04, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Камери ДАІ в Косівському районі  (Прочитано 30900 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #30 : 22:06, 19 Червня 2009 »

в 3 годині ночі краще дома спати в люлі Smiley

До речі, на тому кільці практично постійно стоїть патрульна машина і збоку Косова є знак «Проїзд без зупинки заборонено», так шо коли злітаєте з горба на міст — троха пригальмовуйте.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #31 : 22:31, 19 Червня 2009 »

я вже велика і можу спатки коли мені захочеться.
А на рахунок попередження то дуже доречно, правда вони там не завжди, от вночі якби були то пару штрафів точно було б, особливо о 3.00 год ночі. Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #32 : 09:35, 22 Червня 2009 »

Ці стаціонарні камери, які висять на совпах і т.д. - не візири  Smiley
Такі камери розміщують для того, щоб фіксувати які машини проїжають, щоб вразі чогось оперативно відшукати ту чи іншу машину. Якщо стається ДТП, то можна побачити як яка машина їхала. Є камери, які постійно знімають і інформація в базі зберігається 2 чи 3 доби. А є що зреаговують на різного роду порушення... Але з цих камер ніхто штрафи не виписує.
Штрафи приходять тільки з візирів, якими користуються працівники ГАІ. Раніше вони дійсно могли ховатися в цивільних машинах і т.д. Зараз це заборонено. Камера повиннна бути стаціонарно закріплена
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #33 : 16:54, 22 Червня 2009 »

7 червня о 3.00 ночі (приблизно) машинка червона їде собі із гучною музичкою і порушує правила на моїх очах, це було на кольці в смт Яблунів, вона просто зробила круговий об'їзд неправильно,  в іншому протилежному правилам напрямку. То важко пояснити, я була в шоці. Хай буде, що то вже ніч і мало їздять але ж все рівно то не правильно. 
Ого, на Яблунівському кольці можна щей не таке побачити, цирк на дроті. Порушують правила і ті хто їх знає, і ті хто недуже. А відколи зробили рух по кольцу головним, то взагалі абсурд. Останнім часом патрульна машина там кожного дня стоїть, та незавжди зупиняють. За ніч незнаю Smiley
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #34 : 15:33, 27 Червня 2009 »

99%  постанов про адмін. правопорушення складені з грубими порушеннями ваших прав! оскаржуйте їх в суді на протязі 10 днів з моменту отримання!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 2 [3] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF